En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.001 mesaj var

@@Hungarde evet halen mantıklı bir fiyatta, alınabilir gayet. Türkiye'de 400 civarında olmalı. Şubat gibi metal kordonlu bir Seiko 5'i Eminönü'nde pazarlıkla 400'e almıştım. Teşekkürler, G900 hayırlı olsun.

@@RFID teşekkürler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.de'den ilk siparişim elime ulaştı. bu bedava kargo kampanyası umarım kalıcı olur.

nj7z7V.jpg

Ben stardust dan kopya çekmiştim, benimki de geldi aynı kombo. Usb belleği açınca 256 gb yazısını görünce içim bir garip oldu, zamanında 80 gb hdd nin yanına bir tane 120 gb hdd takmistim. Kendi kendime o zaman dünyalar kadar yerim oldu demiştim, :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O seiko çok ufak değil mi ya ? benim bileğim çok kalın değildir bana ufacık gelmişti zamanında.

Bilege gore degisir... Benim bileklerim incedir mesela ben 42mm takiyorum... Bu saat 37mm imis bana kucuk gelir... @@Griffon 'un bilekler daha da inceyse sikinti olmaz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hm, Seiko 5'ler genel olarak "tek boy" diye biliyorum.. Bendeki Türkiye'den aldığım Seiko da ufak diğer saatlerime göre, ama çok da sırıtmıyor taktığımda. Bunu da aynı şekilde duracağını düşünerek aldım. Bilekler pek ince değil :D Ama o kadar da kötü durmuyor Seiko 5..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ağustos'ta hırsız(lar) evdeki TV'yi götürmüştü. İnat edip almadım bugüne kadar ama peder bey evde sıkılmaya başladığından TV şart olmuştu. Gittim 49 inch SEG aldım. 1400 liraya :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Mono : Hırsızların da bin türlü.... Neyse...

Ben de SEG , Hisense gibi markaları ciddi olarak düşündüm, sonra "Vestel kürdan yapsa almam" diyen ben için daha da riskli bir hareket olduğuna karar verdim. Bi önceki sayfadaki TV 1700-1900 bandında bir şekil kupon puan falan derken 1400 e mal ettim. (Giriş modeli bile olsa Samsung'lar belli bir kaliteyi tutturuyor, dahası smarta ihtiyacım vardı) 

Karşılığında da 9 inch kaybettim ki ciddi büyüklük. 

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onların uyduruk smartı yerine ne biliyim, Android tv  gibii bir cihaz alsanız çok daha iyi değil mi? Son modelleri kullanmadım ama önce kullandığım tv lerin o smart özellilkleri birşeye benzemiyordu. 

Mesela benim tv ki aldığımda Samsung 'un en üst modellerindendi Türkiye'deki, usb den mkv leri oynatıyor ama network üzerinden sadece mkv leri gösteremiyor. Ne mantığı var belli değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Griffon, aslında ben o saat küçük diyecektim hatta öbür modeli önerecektim ama hem bilerek aldığınızı varsaydım hem de suyu bulandırmak istemedim. Bunlar military tipte saatler, sizin saate benzer daha pahalı (7s36 mekanizma, 100m WR, 42 mm çap) bir model daha var aslında. Çok geç değilse ve maddi imkan varsa ve o modeli beğenirseniz bir bakın isterseniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Griffon, aslında ben o saat küçük diyecektim hatta öbür modeli önerecektim..

Özellikle Seiko 5 istiyorum. Sizin dediğiniz hangi marka/model?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT oo, tamam, hakkaten güzelmiş. Ben farklı marka birşey sanmıştım. Sempatim var Seiko'ya da. :)

Valla bunu da düşünebilirmişim gayet de fiyatı çok yukarıda bunun benim aldığıma kıyasla, Türkiye fiyatına yaklaşıyor.. Daha çok beğendim aldığımdan, ama fiyat da çok cazipti benim modelde. Bu da düşmüş müydü 50 $ seviyelerine?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta iPad Pro 12,9 128gb gold aldım. Ses kalitesi anlatılmaz yaşanır, görüntüsü ise malum retina. Lidya'da nakit 3100TLye bulmuştum ama 1 yıl garanti verdikleri için aklıma yatmadı. O yüzden Vatan'dan 2 yıl garantili olarak 3300küsura aldım. Ekran koruma ve kılıfı ise önce aliexpress'ten baktım ama fiyat farkı olmayınca hepsiburada'dan aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Enyalios.. Büyük ihtimalle o fiyattan almazdım. Ama güzel modelmiş gerçekten.

Benim aldığımın ileride yeşil ve bej olanlarını da alıp kombo yapabilirim. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Griffon, hocam o fiyat yüksek gerçekten, şu an TR fiyatına yakın dediğiniz gibi.. 50$ a düşmez o :D ama 90-100$ civarı olması lazım.

Aldığınız model de sizi üzmez kesinlikle. Seiko sonuçta ;) .

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton : Bende zaten Apple TV falan var ama yatak odasında bir sürü cihaz, bir sürü priz, bir sürü kumanda istemiyorum, belli bir miktardan sonra artık delirtici oluyor. Salonda TV, Uydu Cihazı, Apple TV, NMT, Xbox 360 kontrolcüleri ve evin ışıklarının kumandası yan yana duruyor. Smart olsun, uygulaması biraz tırt olsun ama işin çoğunu çözebilsin istiyordum. O yüzden de vestel gibi bir marka yerine smartının daha başarılı olduğunu umduğum Samsung'u aldım. (En son Netflix'i vestel de kullanmanın yolunu çözememiştik) 

Ps : Samsung'da Spotify kullanmayı başarabilen var mı, azmettim beceremedim, müşteri hizmetlerini aramaya kadar yaklaştım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok