En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.001 mesaj var

4tb hdd aldım hb indiriminden hiçte ihtiyacım yoktu neyse artık :) nzxt kasa razer ed. almıstım dünden önce anca kargoyu teslim aldılar 3 adette son anda tt riing fanlarından aldım rgb.

ondan öncede 2x8gb gskill rgb ram noctua u12s aldım

şöyle bakıyorum da çok gereksiz.. neyse iyi oldu iyi :) 

wazzap hocam hayırlı olsun bu arada, bant değilde anakartın özellikle vga slotuna ve anakarta montaj için vida yerlerinin etrafına bakarsanız ilk sahibi siz olup olmadığını daha net anlarsanız.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öğle yemeği için 440 ml Stanley vakumlu yemek kabı aldım. Güzel alet, henüz kullanmadım, bayramın ertesine günlük mesaide kullanmayı planlıyorum. Garip bir şekilde aradaki vakumlu boşluğu fazla bırakmışlar yemek kabında, normalde termosta fazlasıyla yeterli olan incelikte yapsalar en az 1/5 oranında incelirmiş. Amazon her zamanki gibi güzel paketlemiş, bu defa Aras Kargo teslim etti garip bir şekilde. Hatta teslimat öncesinde mesaj geldi.

IMG_6970.JPGIMG_6971.JPG

Nuri Usta'dan yeni çalışma odam için eski koltuğumun aynısından aldım, koltuğumdan zaten memnundum sadece yeni ofise gönderdiğim için bir süredir mahrum kalmıştım. Nurus Me Too çok rahat ve fonksiyonel bir koltuk, malzeme kalitesi üst düzeyde, fiyatı da haliyle tuzlu. Normalde kurumsal satış yapan firma geçtiğimiz aylarda bireysel satış için internet sitesini açmıştı. İnanılmaz ilgililer, alımın her aşamasında karşınızda biri var. Ürünün linki  :

https://shop.nurus.com/tr/urunler/calisma-koltuklari/me-too-fluid-motion-plus-siyah-kumas/

Ürünün paketlenerek gönderilmiş hali de bu. Normalde koltuk siparişlerimde bu kadar özenli gönderilen başka model hatırlamıyorum.

IMG_6943.JPGIMG_6944.JPGIMG_6945.JPG

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bimden aldigim sony kulakliktan o kadar memnun kaldimki bu boyleyse bunun buyuk abisi nasildir dedim gittim sony mdr xb950 apb aldim..

21034707_1725335744166346_52266284066473

21034746_1725335684166352_22197422661794

Kulaklik canavar gibi.. Ses izolasyonu basarili, rahat, basslar iddia ettikleri gibi subwoofer var kulaginizda titriyor..

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kulaklığı bir ben alamadım :). Bir daha geldiğinde haber verin alayım bakayım nasıl bir şeymiş.

@pentaman, hayırlı olsun hocam.

OnLyTNT tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stanley Mug'dan bende almıştım. Dün geldi. Durum aşağıdaki gibi. Nasıl böyle yolladılar anlamadım. İnsan bir bakar yahu kargolamadan önce.

8d4vn1.jpg

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Satılık 1800X+16 GB Gskill Flare X 3200 C14 RAM+ASUS Crosshair VI anakart.:)

25 dakika önce, wazzap said:

Şöyle bir de aile boyu fotoğraf koyayım. :8

lVQiGv.jpg

Güle güle kullan.

RAM'ler ne bu arada ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun :)  umarım başını fazla ağrıtmaz ram meselesi.

Ayrıca tolga abiye katılıyorum, oyle cpuz da 3200 gorunce tamam işte çalışıyor olmuyor :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@psikobat Teşekkürler. Ya o olayları biliyorum zaten, aida64 testleri falan yapacağım ancak şu an yeni windows falan kurmam gerekli ilk önce. Zaten HCI memtest daha 2gb testi açar açmaz çakıldı. :mrgreen: Muhtemelen zamanları bir kademe yukarıya çekmem gerekebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıldı o  şarkı daha yolun başındasın alışırsın diyorlar.....hehe :) 

evet biraz uğraştıracaktır voltajları ihmal etme derim, zamanlamalardan önce bir voltajlara bakın.Ramler stabil olduğuna inanmadan işlemciye bence overclcok işine hiç girme iyice karışıyor ortalık.

cold boot sorunu varmı ? prizden gelen elektriği kesince 4/5 restart sonrası açılma durumları ?

Windows konusunda benimde fikrim aynı şekildeydi şuan hala eski sistemin windowsu duruyor üstünde :) bir türlü yedek alıp yeni kurmaya fırsatım olmadı(gerçi o ara bir 2x4gb daha alınca birde onla uğraşmıştım şuan evde yatıyor en son hiç elektrik gelmiyordu :)  ) sıkıntı çıkarmayınca devam etsin dedim. 

sizin ramler hangi chip baktınız mı ? Birde ramler 2-4 slotunda değil mi ? genelde intelden el alışkanlığı 1-3e takılıyor ama tyzende tavsiye edilen 2-4.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cold boot yok, hemen açılıyor PC. RAMler Hynix chip, 1-3 slotların. A1-B1. 1-3 yerine 2-4(A2-B2, benim anakartta gri yerler https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-X370-PRO/) takmak gerçekten işe yarıyor mu? Daha önce hiç duymadım. overclock.net'e girip adam akıllı alıştırma yapmam lazım, şu an çok yeni sistem. Daha PC'yi kurdum dün akşam sonra da dışarıya çıktım. PC başında 1 saat kalmamışımdır. :D 

Yalnız kasanın içi RGB'ler sayesinde pavyona döndü biraz. Gerçi kasa aşağıda olduğundan çok batmıyor göze.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O RAM'ler memtest'de daha başta çakıldı ise 3200 zor, olmazsa 2933 dene biraz sıkı zamanlama ile, ben de 3466, 3600 yapamıyorum bir türlü ama şu an 3200 14-14-14-28-1T olarak kullanıyorum 1.35V ile, memtest'de %100 testi bitirdi bu şekilde. Memtest'i de 16 adet açıp her birinde 850MB veya sekiz adet açıp her birinde 1700MB olarak çalıştırman lazım.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası o kadar beklentim yok zaten Tolga Abi, ne kadar ekmek o kadar köfte sonuçta. Dediğim gibi şu an emekleme aşamasında bile değilim, emekleme pozisyonu almayı öğrenmem lazım önce. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu da belirtmek lazım, bence bu saatte Ryzen almak çok iyi bir seçim olmamış, herkesin kendi zevki, seçimi elbette, o yönde birşey demiyorum kesinlikle.

5 Ekim'de 8700K ve 8600K gelecek deniliyor, bu saatten sonra bir aylık bir süre birşey değil, ben olsam beklerdim, bekle bekle sonu olmaz kesinlikle, genel olarak doğrudur ama 5 Ekim gibi bir tarih gündeme gelmişken ve anakartlar da boy göstermişken burada durumda bir netleşme olmuş demektir.

Neden denilirse oyun oynuyoruz zaten ki oyun için de 8700K ve 8600K ezecek piyasada kim varsa, öyle görünüyor, Ryzen'in ömrü bunlardan önce dolabilir oyunların paralel işlem yetenekleri artmaz ise, 3900-4000MHz falan çok komik rakamlar, çok sinir oluyorum ben bu duruma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4000K veya daha üst bir seri CPU'dan geçmiş olsam dediğin gibi abi biraz koyardı da, FX-6300'den sonra ilaç gibi gelecek her halükarda. Zaten öyle aşırı oyuna falan da vaktim yok, sadece iyi bir sistem güncellemesi olarak bakıyorum olaya. 

Ayrıca, büyük laf etmiyeyim ama o TIM muhabbeti düzelmeden benim için Intel zor bu saatten sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye