Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Overwatch herşeyi ile hazır şuan, patch'ini bile yaptı battle.net app.

oyuna girilebiliyor, sadece sunuculara bağlanmıyor.

ayın 23'ünü 24'e bağlayan (yarın) gece, Türkiye saatiyle sabaha karşı 02:00 itibariyle sunucuları da açacaklar.

görünen o ki blizzard yine kalitesini konuşturacak, oldukça pürüzsüz bir açılış olacağa benziyor.

beklerken yapılabilecek hazırlıklar hakkında bir rehber bile hazırlamışlar:

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20119623

oyunu halen almayan varsa us.battle.net üzerinden standart versiyonu 40 dolara alabilir.

link de vereyim uğraşmayın:

https://us.battle.net/shop/en/product/overwatch

login olduktan sonra tekrar EU olarak çevirebilir, tekrar linkten US olana girin ki boşuna euro ile satın almayın.

aklına soru işareti takılacaklar için hemen belirteyim oyun region free, istediğiniz bölgenin sunucularına bağlayıp oynayabiliyorsunuz.

gönül isterdi ki Left 4 Dead zamanı gibi oturalım kapsamlı bir rehber hazırlayalım ama artık vakit çok kısıtlı ve kıymetli bir hale geldi.

şu oyun team fortress 2'de ki eğlencemizin 10'da 1'ini bile yakalamamızı sağlasa başarılı olmuştur diyeceğim, inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

---

5 Mayıs 2016 tarihli orjinal mesaj:

Oyun ayın 9'una kadar open beta şekliende bedava oynanabilir, sc2, diablo3 de oynadığınız battle.net programından direkt indirebilirsiniz, 6 gb civarı bir şeydi yanlış görmediysem.

Çok fazla karakter var, oldukça keyifli bir oyun olacağa benziyor.

Oyunu indirdim an, ilk girdiğim oyun:

rk282g.jpg 2cyjynk.jpg

TF2'den beri aranan kan bulunmuştur, umarım aradığım rakipleri de bulabilirim, zirvede yalnız olmak sıkıcı oluyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi güzel de TF2 esintisi var baya, bilemiyorum, TF3 çıksın onu alalım bari.:)

Arkadaş grubuyla yine TF2 keyfini verebilir ama onun dinamikleri daha iyiydi sanki. Buna da alışılır gerçi. Takımları bir de dengeli kuramıyor oyuncular public oyunlarda, o kötü. Karşı taraf daha dengeli kurduysa zaten bireysel birşey yapmak mümkün değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TF2 günlerini aratmıyor yine birlikte.:)

Alacağımız kesinleşti artık bunu da, Blizz 60 EUR istiyor sağolsun, G2A'da 120 TL, şu an kampanya varmış, son 18 saati falan herhalde ama key hemen teslim değilmiş, bilemedim, alıp geçsek mi ne yapsak oradan ? Başka yerlere de mi baksak ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi download başlatıp evden çıkıyorum. Akşam ben de girip bakarım. Junior Medic olarak takılayım biraz, keyifli oluyor arkadaş gruplarıyla. Oyunu alırsanız da haber verin ben de alayım. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende arkadaşımla denedim bugun. TF2 ye guzel altetnatif gibi. Ben oynayamayacagim ama cok eglenceliydi 5 dakika bakabildigim kadari ile

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

333emmr.jpg

TF2'den beri 7-8 sene sonra, şu adamları tekrar aynı yerde toplayabildim, yıldızlar takımı oldu  :icon_twisted:

Akıno da mazideki efsane TDS (the dominant strength) (a.k.a. ezici güç) klanını birlikte kurduğum Alundra.

Sonuç: 

2yovqk0.jpg

111sd49.jpgxao40p.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hepimiz beraber oynarken o kadar "ezici" oynadık ki server bizi oyundan atıp "daha dengeli bir oyun aranıyor" falan diyerek başka daha iyi oyuncuların olduğu serverlara attı  :lol:  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığa ek: Razer Cortex henüz Overwatch 'u desteklememekte. Kullananlar var ise hata mesajını alırlarsa telaşlanmasınlar, çok yakında eklenecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonu 2 saat kadar oynama şansım oldu. Çok eğlenceli olmuş, TF 2 havasını hiç aratmıyor. Karakter tasarımlarının blizzard dünyasına yatkın olması zaten ayrı bi sıcaklık katıyor. Konseptte Heroes of the Storm oynayanlar bazı benzerlikleri anlayacaktır. Bizim ekip olarak oynama şansımız çok olmadı, bi arkadaşımla bi ara biraz oynayabildik 1 saat kadar falan birde dün baktım ben 1 saat kadar. Biraz karakterleri tanıdım, hala oynamadıklarımda var. Dün oynarken keşfettiğim defansif olarak gözüken ama saldırı bazlıda efektif olabilen rus abla var bitane o çok hoşuma gitti.

Bu oyun kendini aldırtacak kaçarı yok ama fiyat olarak uçuyor tabi, bakıcaz artık yolunu yordamını ayarlıcaz görülürde. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok