Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Plays.tv yi tecrübe etmedim ama biraz daha kullanıcı düsmanı gibi görünmüştü ilk bakışta yine de bi tekrar bakim.. Nvidia platforumundaki shadowplay hakikaten iyiydi bu konuda..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten toplamda bu kadar oyun oynadık sallayıp durma hepsini alsaydım falan diye ki alıosun da zaten..  :lol:

Ya asıl şu play of the gameleri diske kaydetme seçeneği olsa kendinden çok iyi olcak, neler neler kaynadı gitti var ya..  :|

Ben Zınaypırken geldiğiniz ve yine tabi ki benim men of dı meç olduktan sonra çıktığınız (anladınız tabi ben varken başka kimse men of dı meç olamaz) maçın ss' ini de goyaydınız yeeeaauv. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Plays.tv yi tecrübe etmedim ama biraz daha kullanıcı düsmanı gibi görünmüştü ilk bakışta yine de bi tekrar bakim.. Nvidia platforumundaki shadowplay hakikaten iyiydi bu konuda..

Plays.tv'de AMD ile birlikte geliyor. Tamamen entegre hiç sıkıntısız kullanıyorum işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına oynamak cidden işkence. Attack yapılacak millet 2 tane defans hero'su birde torbojrn falan alıyo. Deliriyorum. Beraber oynayınca gerçekten zevkli oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

...ve beklenen nerf geldi.

McCree
  • Peacekeeper
    • Alternate Fire
      • Recovery time (i.e. the amount of time before McCree starts reloading) decreased from 0.75 seconds to 0.3 seconds
      • Bullet damage decreased from 70 to 45

Developer Comments: McCree was performing too well against all targets, making him feel like a must-pick in many situations. By reducing the damage of his alternate fire, McCree is now significantly weaker against tanks like Roadhog and Reinhardt, but still maintains his lethality against smaller targets like Tracer and Genji. 

Widowmaker
  • Widow’s Kiss
    • Alternate Fire (Scoped Shot)
      • Base damage decreased from 15 to 12
        • Note: Scoped shot damage multiplier remains unchanged
      • Headshot damage multiplier increased from 2x to 2.5x
      • Players must now wait for the unscoping animation to completely finish before scoping

• Infra-Sight
    • Ultimate cost increased by 10%

Normalde böyle şeylere pek sevinmem, ama bu iyi olmuş valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm o sonra gelecek demek ki..

Widowda scoopu glitchli şekilde kullananlar için gelmiş iyi olmuş kekolara.. Saniyede 13 atış yapıodu herifler..

Mcree zaten tamamen hileliydi.. Halen her el alsınlar da görelim lamerleri..

Bu değişikliklere istinaden şey yazmışlar çok güldüm:

"Hey Zenyatta, you can stop hiding now !"

Widow yanlışlıkla ayağından vursa ölüyordu herif.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün grup olarak girdiğimiz oyunda karşı takımda 4 tane 130 level üstü adam geldi. :D

İlk başlarda afalladık adamlar fena yaptılar. Sonraki iki roundda bi ağlamadıkları kaldı. Soldier 76 sağolsun. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konsoldan oynayan yetenek fakirleri turretlerı kıramıyormuş  :lol: pc için yok nerf  :icon_twisted:

pc'de yapacaklarsa range kısaltılmalı bence, zaten 0.00001 ms tepki hızı var taretin, bir de 70 milyon ışık yılı uzaktan vurmasa sevineceğim ama o kadar da dert değil, sonuçta pc oyuncusuyuz kardo, çak  :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

McCree'ye tekrar Buff gelecek gibi görünüyor. Blizz izliyormuş karakteri ve Nerften sonra ne hale geldiğini. Oynanma sayısı, performans gibi konulara bakıp karar vereceklermiş.

Mei'den bahseden yok halen ilginç. 2 sn'de tank dondur pıt pıt öldür.  Çok güzel iş.

Şu turretlara ağlayanları da hiç anlayamadım, halbuki çok kolay öldürmesi. Sonrasında Törbrjörn ağıt yakıyor falan güzel oluyor öldürmesi. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Törbrjörn ultra halindeki turret'ı dün akşam Genji deflect ile uçurdum, yine Genji ile Bastion falan süper kolay, deflect ile dün baya bir Bastion aldım, turret yine Genji ile baya basit diğer adamlar indirmedikçe turret'ı almadan, deflect düzgün kullanılınca süper etkili, dün yine dar alanda Junkrat'ın bombaları deflect edince double kill oldu, hem Junkrat gitti hem de yanındaki gitti.

Elemanları düzgün ve duruma göre kullanmak lazım ama hele quickplay oyunlarda koordinasyon da olmayınca büyük zorluk oluyor bazen.

Mccree yavaş olduğu için zorlaştı nerf sonrası, ben pek almıyorum artık mesela, yavaş olduğu için, benim tarzım da fan the hammer'a dayandığı için bana çok ters geldi.

Mei esas nerf isteyen bir karakter bence de, tracer dışında kaçmak mümkün değil, yine ölmüyor çat diye buz içine alıyor kendisini falan, iyi Mei oyuncuları artık baya bir zor oluyor, zehir edebiliyor oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mei'nin eskiden buz içine girince HP'si daha hızlı doluyordu ama yetmez bence de nerf şart hala, saçma sapan avantajlı. Oynarken yediğim küfürleri hissedebildiğim bir karakter kendisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mcree bence olması gerektiği yerde.. daha önce resmen görünce korkar duruma gelmiştim adamı tencereye çiğköfteyi basar gibi bas flashbangı akabinde baharat gibi yapıştır sağ tuşu ölsün kim varsa.. Ölmedi mi bi daha sağ tuş bitti..

Tamam hızlı karakterleri yakalasın diye flashbang area of effect ama random shit yani.. Normalde her takımda mutlaka en az bir tane amele mcree olurdu, artık kalmadı ama alan yine alıyo ki bu da daha önce sıfır skill olduğunun net göstergesi..  Bi karakter her mapte her karaktere karşı iş yapamaz abi defol git yani.. Adam genjiyi tracerı alsın diye tasarlanmış ama damageı tek clickle 894 oldu canım.. Geri falan gelmesin buffı, çok üzülüyolarsa recoilini falan azaltsınlar yeter.. 

Cücenin turretı iyi güzel de harbiden mesafesi ve reaksiyon zamanı abartı biraz ve haritadan haritaya yok edilebilirliği de çok değişken... Hele karşı takım şımarıp 3 tane falan almışsa bazen bermuda şeytan üçgeni oluyor (dediğim gibi haritasına göre değişiyor) ama yine de pc tarafında böyle bi nerfe ihityac yok bence de... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mccree fan the hammer ile arkada medic olmadan etkili olabiliyordu, Mccree'yi sadece stun bomb+fan the hammer'a indirgemek lazım, o olay yakalandığın zaman gıcık elbette.

Ancak şu anda da fan the hammer ile adam almak çok zor, arkada medic olursa yine etkili de medic olmazsa olmuyor benim tarzla. Kastettiğim buydu yeterince anlatabildiysem. Fan the Hammer'ın dağılmasını falan belki biraz azaltabilirler, bilemiyorum. Ama Roadhog falan eskiden de her defa her defa %100 sağlıktayken alınamıyordu mesela. Neyse, durum böyle yani.:)

Zenyatta'ya dahi nerf isteyenler falan var, herşeyi ciddiye almamak lazım.

Çok ağır hatalar olmadıkça böyle zırt pırt müdahale de benim hoşuma gitmiyor, beğenmeyen de almasın, oynamasın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu haliyle oyun dengeli, zırt pırt millet ağlıyor diye ona nerf buna buff yaparak rezil edecekler oyunu iyice.

D3 un de icine ayni sekilde edildi. Sonunda casual oyuncular baska oyunlara kaciyor, oyinunda tum dengesi bozulmus oluyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok