Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Dün sorunluydu, BF forumlarında da yazmışlar zaten. En son böyle bi olay Temmuz sonu olmuş galiba. Geçen hafta bana da bağlanamama sorunu denk geldi ama kendi kendine çözüldü bir şekilde. Dün çok az server vardı, giren girdi. Giremeyen baybiş :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, CandleGarden said:

İyi bari yanlız değilmişim, paylaşılan mutsuzluk beni az da olsa mutlu etti :) 

Cogu kisi farketmesede bu sorun butun origin (lesware) oyunlarinda var.

Titanfall 2, bf1, battlefront 2 de hep ayni sorun var, cogu oyuncuya erisemiyoruz ve ozellikle bazi saatlerde oyun bulamiyoruz.

Sebebi sanirim port acmamiz gerekiyor ama onun icinde sabit ip lazim.. Ben artik originden oyun almiyorumda oynamiyorumda ugrasamam sorunlariyla.. Bu kadar igrenc bir yazilim daha yeryuzune gelmemistir. Scale sorunlarimi dersin, net sorunlarimi dersin 30 dk oyun oynamak icin 10 dk cesit cesit problemlerle bogusamam. 4K cozunurlukte bir suru sorun cikartiyor her oyun acisimda tekrar tekrar cozunurluk ayarlamak zorunda kaliyorum. Onlar bitiyor oyuna gir diyorum oyuncu eksik diyor 10 dk bekletiyor ve oyuna girmiyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hala 5 EUR fiyatında bu arada.

Premium pass maalesef yine 40-50 EUR olmuş fakat şu an expansion'lar tek tek bedava ekleyebiliyorsunuz. 

Premium pass ile farkı ise, premium pass'te sıra önceliği olayı olmuyor tabi. Bi de premium pass'e özgü 1-2 silah var galiba ama hangileri bilmiyorum, onlar olmuyor. Onun dışında sıkınıt yok.

Biz ark'larla oynadığımız için o harita ben de yok abi siz oynayın olayının önüne geçmiş olduk böylece. Gerçi expansion haritaları çok az denk geliyor, o da işte serverlarda genel bir sorun varsa bazen boş yer olduğu için expansion haritalarına girmek gerekebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Revolution sürümü Origin'de 10 EUR fiyatla (bütün DLC'leri bir ara bedavaya vermiş olmalarını saymazsak) indirimde. PS4'te de yine Revolution sürümü (1 Kasım tarihine kadar) 36 liraya inmiş. PC'de mi oynanır yoksa konsolda mı? FPS'leri çoğunlukla PC'de oynuyorum ama 36 lira çok cazip bir fiyat, aklımı çelmiyor değil. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir FPS PC'de oynanır :)

Bu arada hala oyun 5 euro ve arada DLC'leri de bedava dağıtıyorlar. Bir de kişiye özel kampanya da veriyoralr sanırım. Çünkü dün arkadaşım Premium pass'i bedavaya aldı ama sadece o alabildiği, diğer olmayan arkadaşta hala 50 euro gözüküyordu.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Lightning McQueen said:

Revolution sürümü Origin'de 10 EUR fiyatla (bütün DLC'leri bir ara bedavaya vermiş olmalarını saymazsak) indirimde. PS4'te de yine Revolution sürümü (1 Kasım tarihine kadar) 36 liraya inmiş. PC'de mi oynanır yoksa konsolda mı? FPS'leri çoğunlukla PC'de oynuyorum ama 36 lira çok cazip bir fiyat, aklımı çelmiyor değil. :icon_think:

22 lira normali premium pass bedava zaten 36 vermeye gerek yok. :)

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Squall said:

22 lira normali premium pass bedava zaten 36 vermeye gerek yok. :)

Ona dikkat etmemişim, 22'lik olandan alıyorum o zaman. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben haftada bir falan giriorum obiyi falan görürsem.. Ama topluca falan girerseniz mutlaka bi dürtün :D

Yoksa BFV i aldım onu bekliyorum :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissusekledim. Daha önce hiç BF serisi multi oynamadım. CS'de iyiydim de şimdi buna alışmak zaman alır herhalde, 9128739172803 tane silah, 19287301872 tane farklı durum vs vs. Öğreniriz umarım. :)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF1de o konuda sanslısın aslında.. evet silah sayısı nitekim fazla ama bf3 ve 4 te her birine takılan farklı ataçman bir o kadar daha farklı “davranan” silah üretiyordu..

Burada bütün silahların raw hali var, ataçmanlı olanlar direkt onun varyasyonu ayrı bir silah olarak isimlendirilmiş durumda.. :) 4-5 saatte çözersin üç aşağı beş yukarı.. 

TatanQa and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Weekly medallar resetlendiği için bir bakayım dedim. 

Rush ve Team Deathmatch modları için madalyalar koymuşlar. Öyle oyun bulmak zor oluyor. Ben ve benim arkadaşlardan 6 kişi var. Buradaki arkadaşlardan da gelen olursa bir 10 kişi falan bu modları kendi aramızda bile oynarız diye düşündüm. 

Ne dersiniz? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten o haftalık hedefler kimsenin oynamadığı şeyleri oynattırmak için uydurdukları bir olay. İstatistiklere bakıp en ilgi görmeyen şeyi bulup görev yapıyorlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wazap abi yardım et diince oyunun çeyreğinde girdim ama yine de 30 puanla kaybettik sanırım...  

Oyunun gameplayi yağ gibi akıyo yeminlen, dolayısıyla pas bile tutmak istememiş bünye 6 ay aradan sonra.. Gözünün yağını yediğim BF1 yaa.. 

bfmonte.png

Scoreboardda monitordeki siyahların önemi anlaşılıyor buarada adamlar haklı.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen ne ara girdin, o kadar adamı vurdun anlamadım zaten. sanki benden önce girdin servera. şey yazdığını hatırlıyorum, bakalım kurtarabilecek miyim. ben de o an yeni girdin sandım, scoreboarda bakayım derken 40 yazısını görünce garip oldum bi an. :D

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir ara beraber oynasak ya bf1 discord falan ? 

TatanQa_tr

narc ile ekliyiz origin’de , wazzap sen de ekler misin ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda saçma bir şekilde Duo Squad modu yoktu. Ya tek ya dörtlü giriliyordu. İki el denedim kolu televizyona fırlatma isteği geldi. Mikrofon falan var karşımdakiyle konuşmaya çalışıyorum ama nafile. soloya devam. Bu arada EA/DICE/Criterion gerizekalı oldukları için Duo yu sadece belli bir süreliğine aktif ettiler. 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok