Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Ben paso Operations oynuyorum. O hücum ederken çalınan düdük falan her seferinde gazlıyor beni. Her geçen gün daha da alışacağım oyuna şu an habire ölen noob modundayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bf1 candır , bence savaşı çok iyi hissettiriyor, sınıf silahları öyle her koşul ve menzilde iie yarar olmadığından sınıfa göre üstünlük ve eziklik mevcut.

Support sınıfının ezik olduğuna katılmıyorum , en çok saati onunla geçirdiğimdendir efektif bir kitle 3 'er 5'er aldığım bile oluyor. :)

Ama assault da çok favori eleman tanka tüfeğe uçana kaçana sıkabilecek nitelikte.

Daha öncr paylaşıldı mı bilmiyorum ama çok işe yaratan bir taktik öğrendim kendiliğimden. Belki de bf1 tarihinde ilk de olabilir iddialıyım :)

Light tank ile monte grappa tepelerine çıkmak kağnıdan beter ya, işte onu tam gaz çıkmayı keşfettim . W tuşu ile ileri yaparken hızlıca A ve D yapın tek tek (bir sağ bir sol) bakın nasıl keçi gibi çıkıyo alet. ( copyright tatanqa )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Erwin ben hiç görmüyorum hocam seni oynarken farklı account mu aldın :)

@@TatanQa hocamo hızlıca A - D yapma olayı biliniyor önceden beri, lakin bana halen çok ağır geliyor o yüzden MG mapinde tank kullanmıyorum artık  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Narcissus

Yeni yeni ufak ufak başladım son iki haftadır. Genelde haftasonları takılıyorum. Akşamları nadiren giriyorum. Zaten toplam oyun sürem 14 saatte kalmış. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Support ezik değil de şöyle birşey var, genelde ya yere yatık, ya bir pencereden kapıda sotelenen bir sınıf görüntüsünde.

Ben o şekilde oynamak istemem, genelde gördüğüm supportlar bu şekilde hep. Devamlı hareket halinde, yakın, orta mesafe seviyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OW ye ara verip biraz bf1 oynayayim dedim.

Daha baslar baslamaz elemanlar ellerinde 10 a hunter midir nedir bir pompaliyla god mode misali pat pat oldurmeye basladi milleti.

Ben artik cekemiyorum surekli goremedigim biri tarafindan yada daha iyi silahi olan biri tarafindan oldurulmeyi. Cok fazla cheap death var oyunda. Kim nerden firliyor nereden ates ediyor belli degil. Fetih modu zaten dahada kotu dumduz devasa haritalar her kosede bir sniper pusmus bekliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall Hocam mapleri öğrendikçe o "cheap death" olayı kalmıyor. Şuan mapleri bilmediğinizden keklik gibi ortalıkta dolaşıyorsunuz büyük ihtimal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta oynadığımda Sniper'la oyun 2.si olmuştum Amiens'de.

Bu haftada Medic ile 248 iyileştirme yaparak adımı skor ekranına yazdırdım. Önemli olan bunu sürekli hale getirmek. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bf1 candır , bence savaşı çok iyi hissettiriyor, sınıf silahları öyle her koşul ve menzilde iie yarar olmadığından sınıfa göre üstünlük ve eziklik mevcut.

Support sınıfının ezik olduğuna katılmıyorum , en çok saati onunla geçirdiğimdendir efektif bir kitle 3 'er 5'er aldığım bile oluyor. :)

nedir taktik ? bir yere yatıp telescopic silahlarla duck hunt mı yoksa benim söylediğim BAR'la yakın mesafede adam öldürmek mi ?

BAR la tek şarjörle 2, birileri yaralıysa 3 adam alınabiliyor. MG ile 200 mermin var, yatıp çok rahat arka arkaya belli bir amacı gerçekleştirmek için, kafası kesik tavuk gibi gezenleri almak mümkün. Ama bire bir de Assault'u geçtim Medic'e karşı bile zor...

Olay şu, assault veya scout'ta minimal zaman yatırıp, minimal taktikle oynasanız, o skoru support'la yakalamak için daha fazla yatırım, daha fazla zaman ve taktiğe ihtiyaç oluyor.

Benim de en fazla oynadığım sınıf Support. Daha sonra Medic ve Assault geliyor. Aslen medic daha yatkınım ama BAR'ı gördükten sonra belli bir süre support devam ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bar iyi hoş da 20 mermi ile olmuyor. MG.15 i denediniz mi ? Ben çok onu beğeniyorum. Ben genelde saldırı modunda oynuyorum yatıp pineklemek pek sarmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bar iyi hoş da 20 mermi ile olmuyor. MG.15 i denediniz mi ? Ben çok onu beğeniyorum. Ben genelde saldırı modunda oynuyorum yatıp pineklemek pek sarmıyor.

Yatıp pineklemeyecek biri için BAR şart gibi. Çünkü diğer LMG ile assault'a karşı çok şansınız yok. Automatico'nun hip fire'ı da çok iyi olduğundan karşınıza çıkan adam size doğru kabaca sallasa öldürme şansı yüksek. BAR yüksek damage ile birşeyler yapabiliyor. Yoksa özellikle yakın mesafede MG.15 ile çok önce davranmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Madsen Storm ile yatmaya da gerek yok assaultlardan kaçmaya da... Supportla ilgili tek sorun gadgetlarının benim için kullanışsız olması... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@allreadydead aynen BAR ve 1911 side gun + yakıcı bomba - havan topu uzak mesafe tank ve kampçı veya bayrak alan kalabalık infantry dağıtmak için , bir de zor bir bölgeye girmeden havanla mutlaka smoke atıp dalıyorum çok faydalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka gibi ya oyunda hiç sebepsiz desktopa atıyor. Hata falan hiçbir mesaj da yok.

Cheap Daeth den sonra cheap crush :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hata Nvidia sürücüsünden kaynaklıymış. Dün akşam Overwatch'da da yapınca çözdüm işi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni basladim oyuna, daha 16-17 level falan olabildim ama asagi yukari her seyi denedim.

Silahlarla ilgili ciddi bir sikinti var bu oyunda. BF'de istisna durumlar haric silah onemli bir faktor hic olmamistir. Hangi sinif hangi silahi kullanirsaniz kullanin iyi oynarsaniz iyi sonuc alirsiniz,fakat bu oyunda oyle degil.

Support sinifi komple nerf. Bir tane duzgun silah yok, olaninda sarjoru yok.

Lmg ile 7 mermi ile adam olmuyor, boyle sacmalik olmaz.

Birde bf'de siniflarin default silahi yani oyuna basladiginizda kullandiginiz silah hep sinifina gore iyi bir silah olurdu. Yeni baslayan adam ezilmezdi. Bunda o da yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Supportda mg15 storm ve low weight gayet güzel silahlar magnification u kısık kullanmak bi şekilde benim daha isabetli atış yapmamı sağlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun baştan bir delirtiyor da sonra alışılıyor, ben bir de teknik problemlerden çok çektim, SLI kapatınca bütün o dertlerim bitti.

Ben en çok Scout ve Medic seviyorum, ilk sıra Scout. Gewehr 95 Carbine favorim, ancak yerine ve tarafa göre değiştiriyorum. Gewehr 95 Infantry de iyi baya. Pistol olarak favorim Mars.

Medic olarak Autoloading 8.35 Marksman favorim, Mondragon Sniper iki numarada. Pistol Auto Revolver.

Assault çok oynamıyorum ancak assaultun MP18 Trench SMG'si kötü değil. Assault için favorim Automatico Storm. Pistol Hammerless.

Ben de baştan alışamadığımdan baya saydırmıştım ama alışınca da kopulmuyor bu defa da. Ben bu kadar Sniper oynadığım herhangi bir oyun hatırlamıyorum, buradaki Gewehr riflelar müthiş gerçekten, iron sight Gewehr 95'i yeni açtım, baya baya iyi yapmışlar.

İlk silahlara saydırdım ben de, hakikaten çok çok iyi değiller ama alışma meselesi. Assault olarak Automatico açılmasını, ikinci seviye olmak yeterli zaten hemen Trench versiyonunun açılmasını öneririm, lazer varmış gibisinden hip fire var onda, Medic olarak Cei Rigotti yeterli başta, ikinci seviyede hemen Selbstlader Marksman açılmalı.

Support hiç sevmiyorum, oynamıyorum da. Gewehr ile sotalanmış supportları almak gayet keyifli oluyor.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok