XBox One X (Project Scorpio) - 7 Kasim - $499
0

Bu konuda 49 mesaj var

Bu arada gecen Project Scorpio Edition versiyonu tanitilmis, Teknoseyirdekilerin soyledigine gore Project Scorpio Edition'in TR fiyati 3000TL olarak duyurulmus... MS Store'da $499 diyor Project Scorpio Edition on siparis fiyati icin yani normal versiyonla ayni fiyat... Bu da demektir ki...... :D

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar! Bugün fiyatta bir güncelleme geldi, 2.700 TL’ye çektiler fiyatı. Vatan, TeknoSA, MediaMarkt ve D&R’da 9 Kasım’da satışta diyorlar.

Ben One S’ten One X’e geçmeyi ciddi olarak düşündüm fakat 4K TV yokken çok mantıklı olmayacak gibi. One S satıp One X almak için üzerine 1.800 civarı koymak lazım, aynı paraya One S’i oyunlar ve aksesuarlarıyla tutup yanına PS4 Pro eklenebilir. Veya 1.300 gibi PS4 Slim alınıp 500 TL oyunlara harcanabilir. Bu seçenek daha mantıklı görünüyor bana şu anda.

Edit: Gerçi bir konsolu bile pek oynamıyorken iki konsol sahibi olmak ne kadar mantıklı olur bilemedim.

Griffon tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3000 TL’ye konsol mu olur ? Saçmalık ötesi, oyunları da 400 TL falan olur saçmalığın daniskası olur. Yazık, PC toplayın daha iyi, verilene değer bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4k TV yok bende fakat ps4 pro'dan memnunum. 1080P de daha yüksek fps ve grafik detayıda alınması için bir sebep. Fakat fiyatı yüksekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox one x'i bu haftasonu gittigidiyor/teknosa/world card kampanyaları combo'su ile 1.718 TL ye mal etmiş oldum. (1.793 TL kazananlar klübü fiyatı ve 75 TL world card poanı)

Çok oynayacağımı düşünmüyorum ama bu paraya neredeyse sadece 6gb ramli gtx 1060 ancak alabiliyorken gtx 1060'dan bir miktar daha iyi gpu'lu komple bir bilgisayar almış gibi olmak daha cezbedici geldi. İlerde belki bir şekilde kırılır ve de windows yüklenebilir hale gelirse bu aletten iyi verim alırım (steam vs). Olmazsa da en azından xbox 360 kütüphanemdeki oyunları daha iyi grafiklerle oynamış olurum.

Bu arada EA Access'e geçmeyi de düşünüyorum. Yıllık fiyatı gayet uygun. Ancak Game pass için emin değilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.05.2018 at 11:44, Coppermine said:

Xbox one x'i bu haftasonu gittigidiyor/teknosa/world card kampanyaları combo'su ile 1.718 TL ye mal etmiş oldum. (1.793 TL kazananlar klübü fiyatı ve 75 TL world card poanı)

Çok oynayacağımı düşünmüyorum ama bu paraya neredeyse sadece 6gb ramli gtx 1060 ancak alabiliyorken gtx 1060'dan bir miktar daha iyi gpu'lu komple bir bilgisayar almış gibi olmak daha cezbedici geldi. İlerde belki bir şekilde kırılır ve de windows yüklenebilir hale gelirse bu aletten iyi verim alırım (steam vs). Olmazsa da en azından xbox 360 kütüphanemdeki oyunları daha iyi grafiklerle oynamış olurum.

Bu arada EA Access'e geçmeyi de düşünüyorum. Yıllık fiyatı gayet uygun. Ancak Game pass için emin değilim.

PC toplamak yerine xbox one x e yöneldim ama fiyatlar tr de cosmus black friday den dolayı amazonda bf5 deluxe  2900 tl sizce alınır mı ? ps pro mu bekliyim indirimleri?

Enyalios tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi msgdan hiç bişi anlamadım.. :D

BF5 Deluxe dediğin .. xbox + BF5 bundle mı.. S mi X .. ? ? ?   Yoksa BFV deluxe edition nasıl o kadar para olur 79$ normalde :D

Hayır şimdi xbox one x bakıyorum demişsin... amazona giriyorum xbox one x li BFV bundle da yok..  

:burn:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
47 dakika önce, Narcissus said:

Abi msgdan hiç bişi anlamadım.. :D

BF5 Deluxe dediğin .. xbox + BF5 bundle mı.. S mi X .. ? ? ?   Yoksa BFV deluxe edition nasıl o kadar para olur 79$ normalde :D

Hayır şimdi xbox one x bakıyorum demişsin... amazona giriyorum xbox one x li BFV bundle da yok..  

:burn:

ispanya sitesinde var amazonun yaw anla işte xbox one x yanında bf 5 delüx var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam oynayacağınız oyunlara bağlı. Ara nesil konsollarda Xbox One X daha güçlü ve daha iyi grafik sunuyor. PS4 Pro biraz daha güçsüz ama Playstation Exclusive oyunlar ilginizi çekiyorsa PS4 Pro daha mantıklı olur sizin için.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Atrin said:

Hocam oynayacağınız oyunlara bağlı. Ara nesil konsollarda Xbox One X daha güçlü ve daha iyi grafik sunuyor. PS4 Pro biraz daha güçsüz ama Playstation Exclusive oyunlar ilginizi çekiyorsa PS4 Pro daha mantıklı olur sizin için.  

ps4 pro da arkadaşımın hesabı var bana vericekti tüm son oyunlar vb var :D

Xbox u da sırf bf için daha iyi olur diye düşündüm klavye mouse takabiliyoruz hayatımda psp dışında konsol kullanmadım telefonda ipad de oyun oynamadım öyle diyim alışır mıyım onuda bilmiyorum! Biraz kafa old skool benim.

1 saat önce, JardeL said:

Su an Xbox'in Game Pass gibi bir avantaji var PlayStation'a karsi, onu da dikkate almak lazim... Bu aralar indirim de var, 1 aylik uyelik 1 TL ; [ https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0001 ] ...

Konsol fiyatlari 2 katina cikmis yalniz masallah , 1900TL'ye indmisti birkac ay evvel Xbox One X... 

Dediğin gibi fiyatlar fena zıplamış ikinci elde one s 700 e zor sattık diyenler var hani diyorum beğenmezsem alışamazsam konsola satarım diyordum.

Neyse şu amazon indirimleri tam belli olsun ona göre karar vereceğim, bakalım 1070ti 2 k ya falan satılmış bir kaç gün önce belki yine sistem kurarım steamde 900 küsür oyun olmuş oynancak nerden baksan en az 40-50 aaa oyun var :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One X kırıldı mı? Bu nasıl bir sistem çözemedim ben :D 

XBOX ONE X CİHAZIMIZDA EN ÖNEMLİ ÖZELLİK CİHAZIMIZIN FULL 1 YIL BOYUNCA ONLINE AÇIK OLMASI 3 XBOX ÜYELİĞİNİDE İÇİNDE BARINDIRIYOR OLMASI  GOLD LIVE - GAME PASS - EA ACCESS VE İÇİNDE SİSTEMDE 159 OYUNUN BULUNMASI BU OYUNLARIN HEPSİNE SAHİPSİNİZ VE ÜSTELİK BUNUNLADA SINIRLI DEĞİL BİTMEDİ 1 SENE İÇERİSİNDE EN YENİOYUNLARDAN NE ÇIKTIYSA PARA VERMEDEN BEDAVA İNDİRME HAKKINA SAHİPSİNİZ  FIFA 20- PES 2020 - NBA2K20 GEARS OF WAR 5 GİBİ 

XBOX CİHAZLARINIZDA ÇIĞIR AÇTIK 1 SENE BİZİM GARANTİMİZDE ONLINE AÇIK CİHAZ FULL HERŞEY İÇİNDE GOLD LIVE - GAME PASS - EA ACCESS İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ VE HER ŞEY BUNUNLADA SINIRLI DEĞİL 159 OYUN İSTEDİĞİNİZ GİBİ EMRİNİZDE OYNA BİTİR SİL YENİSİNİ YÜKLE DAHA BİTMEDİ 1 SENE İÇİNDE ÇIKAN EN YENİ EN SON OYUNLAR DAHİL TÜM OYUNLARI ÜCRET ÖDEMEDEN İNDİRME HAKKINA SAHİPSİNİZ SINIR YOK 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-one-x-kirik-cihaz-1-yil-full-online-3-uyelik-159-oyun-play-time-724903380/detay

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alınır mı?

Çok basit bir soru ama şöyle detaylandırayım:

GTX2080 ekran kartı ve 4K HDR tv karşısında, ultra-insane grafik ayarları sunabilecek mi? Belki hayır

Ama Netflix'in yaptığı gibi, hayatı kolaylaştırıp, anlık hızlıca keyif alıp vakit kazandıracak mı? Muhtemelen evet

Yıllarca 1080p mkv rip de neymiş diye beğenmeyip , full bluray folder/iso/remux peşinde koştuk da noldu? Altyazı derdi, opitimum görüntü ayarları için software player hangisiydi codeclerdi vs. birsürü uğraş, hatta artık Netflix'in Türkçe dublaj ve önizleme kolaylıkları karşısında (sonuçta evde ingilizce seviyesi herkesin eşit değil malum çoluk cocuk) varsın bitrate düşük olsun diyebiliyorum.

Gerçekten belli bir yaş sonrasında insan kolaylık peşinde koşuyor.

Sonuçta yine de gamepad ile asla FPS/TPS oynanmaz, klavye mouse bağlanır, ama yine de sorayım dedim, konsol dünyasına ilk giriş olacak...

CaRaBeeN tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC ve Konsol arasında artık öyle bi kolaylık zorluk durumu yok.. 

Hatta PCde ister gamepad ister KM kullanabileceğin için alternatife bile sahipsin.. 

Konsolun tek özelliği ucuz olması ve exclusive sunması..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok