world of warcraft
0

Bu konuda 22 mesaj var

merhaba

2006 dan 2010 yılına kadar wow oynamış biri olarak oyunu bırakmıştım..

ancak son zamanlarda özellikle yeni warcraft filmi sonrası aynı mekanları özlemek üzere yeniden başlayım dedim.

ancak şuan oyun ne durumda bilmiyorum.

eskiden Horde tarafında Catasthrophe guildini kurmuştuk ve uzun yıllar devam etmiştik. Ben bıraktıktan sonra dünyanın en iyi guildleri arasına girmiş.

ancak şuan devam ediyorlar mı hiç bilmiyorum.

oyuna hangi yamalar geldi bilmiyorum.

bende en son lich king collector edition yüklü idi.

sonra ne geldi bilemiyorum.

oyuna yeniden başlamak istersem hangi adımları yapmam gerekir?

legion paketi çıkmış en son

bunu yüklersem bu zamana kadar ki eksik oyunları yükleyecek mi sistem?

nasıl olacak?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın bir zamanda aynı duyguları ben de beslemiştim  :D

Lakin artık bu saatten sonra Wow a ayıracak zamanımın olmadığını düşünerek gene o hevesimi tarihin tozlu sayfalarına gömdüm  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girmek icin artik paket maket almaya gerek yok

su an tam nasil bilmiyorum ama legion cikinca woda kadar kapsayacak su an wodu aldirma durumu olabilir.

jack senin bi rouge vardi onu hayal mayal hatirlaiyorum ben ally iyim :D

starter edition olarak tum accountlar direk grebiliyo diye biliyorum

onunu indir kur ve gir bak etrafina serverina falan bi kokla

ek girip baktim https://eu.battle.net/shop/en/product/game/wow

sadece legionu ve battle chest sattiklarina gore ya kapsiyo ya account managmentan hepsi bir upgrade sorucaktir.

ben de 3 sene ara vermistim.2007-2010 gibi.lk sonu idi acidburn beni kendi accountundan sokmustu gaz olmustumi

o ara denemelik account sormustum jacke de oda yok laan oynarim moynarim olmaz diyip terslemisti :D

bende su an oynadigim accotunu belcikali eski guildmatimden almistim

ama simdi 3.5 atiyorum accounta bisi olsa id md gerecek ucucak elden diye

lk den kaldigi icin cok altin yoktur heralde

su an 90-95 k gibi sanirim gold token 30 gun oyun suresi olarak

sen biraktiktan sonra iste sana icq yada msnden sordugum icin o sirada oynamiyorduk birakmistim lk sonu ben donmustum

cata cikti panda cikti sonrada wod .simdi agustosta legion geliyo

cok uzun zaman gecti

ben donesin yoksa donme

degmez bu kadar aradan sonra

yakinda legion geliyo bende beta access var oyun tumden bidaha degisiyo

ha donersen oyuna senin icin su guzelliklik var

legion alinca lvl 100 boost ile geliyo

ya yeni bi  sifir karakteri yada var olan karaterini birini direk 100 yapabilirsin

sen biraktiginda lvllar 80di.

ben cok emek verdim cok is yaptim hayvan gibi account oldu petleri mountlar falan da baslasini accountu wod cok berbat gecti .

altin ile odeme olmasa gecen sene birakmistim

manyak yukseldi oda 35k dan basladi simdi 90 k gecmis halde

oynamiyoru uzun zamandir ama akmasada damliyor seklinde tonla gold geliyo

bugun 14milionu gecmis oldum

o kadar uzun zaman sonra donnde yapilmamis o kadar sey eklenmis okadar nane hatta prof achi pet mount derken canina okunacak

sen beni pek sevmezsin bilirim ama ben yinede gir accountunla lvl alamazsin lvl 20 yeni karater sinirlamasi var ama eksi karaktelerine girebilmen lazim

armory ve wowprogress vs gibi sitelerden karakter guild arkadaslarina bakabilirsin .yada serverine log olup sorarsin millete

chat sinirlamalari da var mail falan atamazsin starter edition epey limitli ama girip bi bakiim diye para bayilma

shota direk battle chest ve legion var

demek ki oyun artik direkman wod ile kesin geliyo.

en kotu ihtimal account amangmente gir gor.upgrade secenegini gorursun

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Şubat 2005'ten beri oynuyorum ama son 5-6 yıldır sadece expansion çıktığında 1 (veya duruma göre 2 ay) ve 3. content patch'te 1 (veya duruma göre 2 ay) oynayarak takılıyorum. Hiçbir şey de kaybetmiyorum. 2 Yılda 2-4 ay oynayarak hem hikayeden kopmamış oluyorum hem de wow zevkimi tatmin ediyorum. Gerçekten de 1 ay oynadıktan sonra (ki öyle çok sık oyun oynamay vaktim olmuyor, haftada 2-3 gün 2-3 saat civarı) sıkılıyorum wow'dan, yapacak bir şey kalmıyor, her şey tekrara bağlanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wod cok berbat panda cata lk boyle degildi.patcher glendiriyordu bazilari guzedli falan wodda patch math de olmadi legiondada pek olmayacak

artik boyle sityorlar az emek cok para

2 patch 1.5 senelik expansion gidiatina oturtacaklar

2007 de sıkılmuıstum patch arasi bt daha acilmaisti yada yeni acilmisti.

ama sorun 13 euro aylik odememidi para olmasa birakmazdim

simdi de goldla odeme olabiliyo diye devam ediyorum yoksa acayipler otesi baydim

o kadar uzun ara sonrasi donmeyin bence

wow tamamen su an zati seni gunluk oyuna sokup ivir zivirla seni oyuna baglamak uzerine kurulmus

eskiden lk zamani vanila amani 3 gun girmedin diye bisi olmazdi.pazar gunu girip butun gun oynayip acigini kapatirdin simdi artik oyle degil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Account  

PRODUCT LEVEL Warlords of Draenor™Standard Edition

Mists of Pandaria™Standard Edition

Cataclysm®Standard Edition

Wrath of the Lich King™Collector’s Edition

The Burning Crusade™Standard Edition

World of WarcraftStandard Edition REGION Europe (EU)    

yazıyor benim hesapta. Legion da 49 euro. onu alınca eski karakterimi dunemaul dan başka bir realm e taşıyabilirmiyim lvl 100 olarak?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunun anlami su and subcrititon yaptigin anda direk oynabilirsin demek guncel oyunu

legion 45 euro agustos 30 da resmen gelicek agustos icide prepatchi gelir

ama eskiden oldugu gibi karakter trasferi parali

caracter boost sifirdan bi karakteri de istedigin serverda yuz yapabilirsin

ama tasimak parali lvl 10 uzeri herhangi bir karakteri tasimak 20 euro

eskidende boyle idi

para doemeden de oyuna girebilmen lazim start edition limitlemesi olur ama

sana kalmis yani legionu satin alisan boost da almis oluyorsun bari manasiz lvl alma ile ugrasmak zorunda kalmazsin

garnsion 3 ve bazi questleri yapip direk son contente dahil olabiliyorsun

13 euro odersen direk subcirition yani direk girip oynarsin.

subcirition + legion alirsan lvl 100 boostun olur extra

donececem oynacam diytoran kesin al.

yoksa hic bulasma daha iyi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ara yapılacak pek bir şey yok herkes paketi yedi bitirdi, geri kalanlarda boost hizmeti satanlar genelde(cm gold ,hc boost vs)Bende mount düşürme ihtimalini sevdiğim için takılıyorum ve her hafta deniyorum...

Yeni paket bana göre sağlam geliyor, özellikle artifact weapon ları gördükçe şimdiden yeni pakette main hangisi yapsam diye düşünüyorum.

Catasthrophe  guildi TN geldi...Onların geldiği aralıkta aslında bayagı bir göç aldı sw, iyice türk nether oldu tadı kaçtı diyebilirim(general chatte dönen diyologlara hiç girmiyorum bile), sizin zamanınızda nasıldı bilmiyorum ama bu aralar egoları ile kendileri arasında ciddi bir mesafe oluşmuş durumda(aslında şuan pek kimse yok, herhalde ara verdiler emin değilim).Uzun lafın kısası ergen dolu bir yer bıraktığınız gibi değildir kesinlikle.

Nacizane tavsiyem ilginizi çeken yada sevdiğiniz heroların legion beta videolarına bakın fikir vermesi açısından, güzel yenilikler ve ciddi değişiklikler ile birlikte geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

legion prepatch ha geldi ha geliyo bu hafta sonu arena sezonu biticek

cogu kisi onla benkliyo benim tahminim 2 agustos gibi

ama bilir 1-2 hafta sonrada gelebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pre-patch event olacak mı acaba, ona göre döneyim diyorum ben de oyuna. şu başlığı gördüğüm gibi youtube'a girip 3-4 tane legion videosu izledim bile.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim duyduğum kadarıyla 19 Temmuz'da 7.0.x patch gelecek, genişleme paketi öncesi etkinlik ise 17 Ağustos'ta başlayacak.%100 emin değilim ama sağdan soldan okuduklarım bu iki tarih üzerinde yoğunlaşıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

19 temmuzda arena sezon bitiyo prepatch belli degil benim hala beklentim 2-3 agustos.ile olmadi en erken 26-27 temmuz

19.una imkan vermiyorum cunku patch 5 gun sonra gelicek olsa mal degiller aciklardi.yani 1-3 haftasi var

prepatch ile bize tramog yeni wardope sytstem itum talents bilium zirvalarliklar degisiyo o firsati vericekler

sonrasinda ise prepatchin iknci kismi gelicek early access demon hunter ile prepatch events

bunun ici de tarih vermiyorlar ama 14-17 agustostan gec olmayacak diyorlar

tahminimce prepatch tarihini belirlemedikleri icin dolasiyle event tarihi de garanti degil

2-3 agustosta gelirse 14-17 gibi olabilir.

ama 26-27 temmuz gibi gelirse patch 7-10 agustos gibi de invasion baslayabilir.

prepatch event biraz catayi da animsatiyo

belli bolgelerde demon sadlrilari olucak falan

olucka guzel rewardlar var oldurduguuz temizledigimiz seyler curencly alicaz

bunlarla pet tramog year silahlar armorlar falan olucak

yani 700 item lvl silahlar falan gibi

tramog gearler boa yani cloth caracterle eventleri yapip playte tramogu alip gonderebilirsiniz alta

su an icin oyuna donecekler donuceklerse donsunler prepatch gelicen cok sey degisecek

iste ortalama 1-3 hafta patch 1 ay launch evente  1.5 ayda legiona kaldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu forumu açtığım zamandan beri oyundayım.

sadece pvp yapıyorum ve üzeri tamamen full şekilde.

inanılmaz zevk alıyorum.

world event i de bekliyorum

catasthrope guildindeyim eskiden olduğu gibi. onlar şuan legion beta da raid yapıyorlar sürekli. amaçları world top 10 içinde olmak. pve kadroları çok iyi. transmog için mytic hfc yapıyorlar. adamlar mytic de hfc bosslarını 40-50sn de alıyorlar garip bir progress anlayışları var :D

ben pvp de memnunum.

şimdiden realm de nefret edilen rogueler den biri oldum. 

millet beni görünce sinir katsayıları artıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim duyduğum kadarıyla 19 Temmuz'da 7.0.x patch gelecek, genişleme paketi öncesi etkinlik ise 17 Ağustos'ta başlayacak.%100 emin değilim ama sağdan soldan okuduklarım bu iki tarih üzerinde yoğunlaşıyor.

http://us.battle.net/wow/en/blog/20176410/the-legion-pre-expansion-patch-arrives-july-19-7-15-2016

The Legion Pre-Expansion Patch Arrives July 19

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 2560 x 1440 Monitörde WoW ayarları nasıl oluyor bir türlü scale edemiyorum. Monitör 2560x1440 çözünürlük 1920x1080 olarakmı ayarlıyorsunuz? Bir diğer sorumda RX 580'de flickering hatası almaktayım bunun çözümü nasıl? Sürücülerim güncel acaba radeon ayarlarından mı düzeltiyorsunuz evet ise hangi ayar menüsü bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Oyunlarda freesync açık lakin sağa sola kamera dönüşlerinde bir tutukluk bir yırtılma olmakta mikro düzeyde , çok fazla değil ama kamera durunca renkler düzeliyor. Mouse ile hareketlerimde doğal geçişler sunmuyor ekran oynadığım oyun Diablo wow tarzı bu aralar. Acaba FPS'den mi kaynaklanıyor.

Monitör MSI 144Hz VA

Saygılar.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, RFID said:

Arkadaşlar 2560 x 1440 Monitörde WoW ayarları nasıl oluyor bir türlü scale edemiyorum. Monitör 2560x1440 çözünürlük 1920x1080 olarakmı ayarlıyorsunuz? Bir diğer sorumda RX 580'de flickering hatası almaktayım bunun çözümü nasıl? Sürücülerim güncel acaba radeon ayarlarından mı düzeltiyorsunuz evet ise hangi ayar menüsü bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Oyunlarda freesync açık lakin sağa sola kamera dönüşlerinde bir tutukluk bir yırtılma olmakta mikro düzeyde , çok fazla değil ama kamera durunca renkler düzeliyor. Mouse ile hareketlerimde doğal geçişler sunmuyor ekran oynadığım oyun Diablo wow tarzı bu aralar. Acaba FPS'den mi kaynaklanıyor.

Monitör MSI 144Hz VA

Saygılar.

Bende aynı çözünürlükte Dell 2716DG ile oynuyorum. Ekran kartı 2070 G-sync aktif. Hiç o tarz bir problem ile karşılaşmadım. Sanki windows ayarları/windowed oynama şeklinde bir ayar problemi olma ihtimali var gibime geldi. Masaüstü yenileme hızı gibisinden ayarları wow ile birebir aynı ayarlara getirip bir deneseniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok