Hepsiburada - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
1 1

Bu konuda 178 mesaj var

benimde oyle diyordu salak sorunlar 30 -40 dk veremeyince  yarihleri ileri atip durdular

3 tb ligi almistim 360 burda 1-2 sey bakinca baktim

gebzeden kargoya verilmis

ama yarina mi gelir carsamabaya mi bilemem

ama 1 aralik a kadar diyordu

yogunluktan genis zaman verip kednileri saglama aliyorlar sanirim

biri cikip bag orda 28 dedin ama 29 unda vermissin kargoya siye sorun olmasin diye

5 gunlu marjli falan tahmini sure yziyorlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada yine şaşırtmadı ve Cuma günü verdiğim siparişteki Zotac GTX 1080 Mini grafik kartının tedarik edilemediği için siparişimin iptal edileceğini ilettiler.

Bu şekilde yaptıkları 2. sipariş iptali. Umarım Amazon tez zamanda Türkiye'ye giriş yapar da HB gibi firmaları batırır. Bunlara müstehak çünkü.

Not: Reis Doğan Grubu'na kayyım atayıp HB'yı kapattırırsa, 2019'da oyum Reis'e.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Najaz said:

Hepsiburada yine şaşırtmadı ve Cuma günü verdiğim siparişteki Zotac GTX 1080 Mini grafik kartının tedarik edilemediği için siparişimin iptal edileceğini ilettiler.

Bu şekilde yaptıkları 2. sipariş iptali. Umarım Amazon tez zamanda Türkiye'ye giriş yapar da HB gibi firmaları batırır. Bunlara müstehak çünkü.

Not: Reis Doğan Grubu'na kayyım atayıp HB'yı kapattırırsa, 2019'da oyum Reis'e.

Hadi ya kötü olmuş.

"Ben iade istemiyorum, büyük firmaysanız, bu kartı gerekirse rakip firmanızdan tedarik edip yine de bana yollamalısıznız. Size güvendik, "efsane cuma" dediniz geldik. hiç yakışıyor mu" falan filan diye ayak yapsana aslında bakalım ne diyecekler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim hdd cumartesi günü geçti elime.. Najaz seni mimlemiş bence bunlar hücre evi işletiyor orada hesaplamalar yaptırcak gpu ile falan diye .. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB müşteri hizmetlerine en son şunları yazdım:

"Anladığım kadarıyla klasik bir Hepsiburada vakasıyla karşı karşıyayım yine. Size şunları sormak istiyorum: 

1. Tedarik edemediğiniz ürünü neden satışa sunuyorsunuz? 

2. Ben bu ürünü satın almak için kredi kartımla 2500 TL'yi 6 taksitle ödeme yaptım ve iadeyi taksitle yapacağınız için, sizin yüzünüzden 2500 TL'lik kart limitim bloke oldu. Bunun hesabıni kim verecek? 

3. Ürünü Cuma günü sabah 10'da satın aldım ve ben satın aldıktan sonra da uzun süre ürün satışta kaldı. Demek ki ürünü benden sonra satın alanlar da oldu. Şimdiyse bana ürünü tedarik edemediğinizi söylüyorsunuz. Bu müşteriye yalan söylemek değildir de nedir? 

4. Cuma günü sizin dışınızda başka firmalar da indirim kampanyası düzenlediler ve aynı ürünü benzer fiyatlarla satışa koydular. Bense sizi tercih ettim ama hata yaptığımı görüyorum. O gün başka bir firmadan ürünü alsaydım çoktan elime geçmiş olacaktı ürün.

Aptalca ve çalışmayan bir sistem kurup, gerçekte olmayan ürünleri satışa sunup müşterilerinizi mağdur ettiğiniz için firmanız hakkinda tüketici mahkemesine başvuracağım çünkü bu uygulamayı alışkanlık haline getirdiniz. Çünkü işinizi doğru düzgün yapmayı beceremiyorsunuz. Bu ürünü, ödemesini yaptığım fiyata bana teslim etmek zorundasınız; aksi takdirde sizinle tüketici mahkemesinde hesaplaşacağız ve emin olun ki bu işin peşini bırakmayacağım. Bu durumu da ulaşabildiğim her sosyal platformda, ulaşabildiğim herkese duyuracağım ki başka insanları da bu şekilde mağdur edemeyin."

Bunun üzerine bana "bizim bir suçumuz yok yeaeaeaeaea; tedarikçinin stoğunda kalmamış biz n'apalım" mealinde bir mesaj göndermişler. Bu mesajlarına cevabım:

"Siparişimi iptal etmiyorum, iptali yapacaksanız siz yapın. Eğer gerçekten büyük bir marka olsaydınız, müşterinizi mağdur etmemek adına ürünü farklı kanallardan temin edip gönderimini yapardınız. Sanalmarketim, Webdenal vb. birçok mağazada ürün şu an satışta; onlar ürünü nasıl temin ediyorsa siz de temin edebilirdiniz.

Umarım Amazon gibi ciddi bir firma Türkiye'de faaliyete geçer de sizin gibi firmaları batırır ve sizler de işsiz kalıp üç kuruşa muhtaç hale düşersiniz. Perakende sektörü için, kural ve iş ahlakı tanımayan bir utanç kaynağısınız."

Kart şu anda Sanalmarketim, Webdenal gibi mağazalarda satışta; "temin edemiyoruz" bahanesi yalan-dolan anlayacağınız:

http://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-zotac-gtx-1080-mini-zt-p10800h-10p-8-gb-fiyati,86711068.html

Bunların yüzünden durduk yerde en az 250 TL zararım var; bloke olan kart limitim de cabası. Allah bin türlü belalarını versin.

pentaman, stardust and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/25/2017 at 6:20 PM, ZvAnA said:

Az önce bir bakayım dedim, kargoya verildi gözüküyor şimdi.

Bugün de benim anakartı vermişler. Yeni alımlarda teslimat 12 Aralık görünüyor diye korkmuştum ama neyseki o kadar bekletmediler.

38 minutes ago, Najaz said:

HB müşteri hizmetlerine en son şunları yazdım:

"Anladığım kadarıyla klasik bir Hepsiburada vakasıyla karşı karşıyayım yine. Size şunları sormak istiyorum: 

1. Tedarik edemediğiniz ürünü neden satışa sunuyorsunuz? 

2. Ben bu ürünü satın almak için kredi kartımla 2500 TL'yi 6 taksitle ödeme yaptım ve iadeyi taksitle yapacağınız için, sizin yüzünüzden 2500 TL'lik kart limitim bloke oldu. Bunun hesabıni kim verecek? 

3. Ürünü Cuma günü sabah 10'da satın aldım ve ben satın aldıktan sonra da uzun süre ürün satışta kaldı. Demek ki ürünü benden sonra satın alanlar da oldu. Şimdiyse bana ürünü tedarik edemediğinizi söylüyorsunuz. Bu müşteriye yalan söylemek değildir de nedir? 

4. Cuma günü sizin dışınızda başka firmalar da indirim kampanyası düzenlediler ve aynı ürünü benzer fiyatlarla satışa koydular. Bense sizi tercih ettim ama hata yaptığımı görüyorum. O gün başka bir firmadan ürünü alsaydım çoktan elime geçmiş olacaktı ürün.

Aptalca ve çalışmayan bir sistem kurup, gerçekte olmayan ürünleri satışa sunup müşterilerinizi mağdur ettiğiniz için firmanız hakkinda tüketici mahkemesine başvuracağım çünkü bu uygulamayı alışkanlık haline getirdiniz. Çünkü işinizi doğru düzgün yapmayı beceremiyorsunuz. Bu ürünü, ödemesini yaptığım fiyata bana teslim etmek zorundasınız; aksi takdirde sizinle tüketici mahkemesinde hesaplaşacağız ve emin olun ki bu işin peşini bırakmayacağım. Bu durumu da ulaşabildiğim her sosyal platformda, ulaşabildiğim herkese duyuracağım ki başka insanları da bu şekilde mağdur edemeyin."

Bunun üzerine bana "bizim bir suçumuz yok yeaeaeaeaea; tedarikçinin stoğunda kalmamış biz n'apalım" mealinde bir mesaj göndermişler. Bu mesajlarına cevabım:

"Siparişimi iptal etmiyorum, iptali yapacaksanız siz yapın. Eğer gerçekten büyük bir marka olsaydınız, müşterinizi mağdur etmemek adına ürünü farklı kanallardan temin edip gönderimini yapardınız. Sanalmarketim, Webdenal vb. birçok mağazada ürün şu an satışta; onlar ürünü nasıl temin ediyorsa siz de temin edebilirdiniz.

Umarım Amazon gibi ciddi bir firma Türkiye'de faaliyete geçer de sizin gibi firmaları batırır ve sizler de işsiz kalıp üç kuruşa muhtaç hale düşersiniz. Perakende sektörü için, kural ve iş ahlakı tanımayan bir utanç kaynağısınız."

Kart şu anda Sanalmarketim, Webdenal gibi mağazalarda satışta; "temin edemiyoruz" bahanesi yalan-dolan anlayacağınız:

http://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-zotac-gtx-1080-mini-zt-p10800h-10p-8-gb-fiyati,86711068.html

Bunların yüzünden durduk yerde en az 250 TL zararım var; bloke olan kart limitim de cabası. Allah bin türlü belalarını versin.

Rezalet, çok geçmiş olsun. HB'den alışveriş yapanların en çok korktukları durumlardan biri bu maalesef.

Amazon ile ilgili yorumunuza katılıyorum. Umarım bir an evvel gelir de hizmet nasıl oluyormuş gösterir bizim firmalara.

Ben eğer arada çok fiyat farkı yoksa Eksen Bilgisayar'dan almayı tercih ediyorum parçaları. Bu tür sorunları şu ana kadar (en azından)bana yaşatmadılar. Bir aksilik olduğunda da telafi etmeyi, hiç olmazsa özür dilemeyi de biliyorlar. Aslına bakarsanız fiyat olarak da çok iyiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak HB'dan şikayetler çok.

Bu durumda halen HB'den alışveriş yapmaya devam edecek miyiz? Eğer yapmayacak isek bu topic'in kilitlenmesinimi isteyelim?

Onun yerine nereden alışveriş yapabiliriz...

Kafamda deli sorular... :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim ofisin sarf malzemelerinden evin bütün ihtiyaçlarına herşeyi alıyorum ben, en ufak bir sorun çıkmıyor. Hatta telefonların bir kısmını da buradan aldım. Sene başından bu yana aylık ortalama 3000 TL civarında alışveriş yapmışım daha problem çıkmadı. Özellikle şu son 6 ayda inanılmaz bir değişim var hepsiburada’da, muhtemelen Amazon geleceği için bu şekilde. Geceyarısı verdiğim siparişler sabah direkt geliyor ofise, mağazaya gidip almaya üşenir oldum hepsiexpress sayesinde.

Narcissus and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, pentaman said:

Bizim ofisin sarf malzemelerinden evin bütün ihtiyaçlarına herşeyi alıyorum ben, en ufak bir sorun çıkmıyor. Hatta telefonların bir kısmını da buradan aldım. Sene başından bu yana aylık ortalama 3000 TL civarında alışveriş yapmışım daha problem çıkmadı. Özellikle şu son 6 ayda inanılmaz bir değişim var hepsiburada’da, muhtemelen Amazon geleceği için bu şekilde. Geceyarısı verdiğim siparişler sabah direkt geliyor ofise, mağazaya gidip almaya üşenir oldum hepsiexpress sayesinde.

Son 1-2 yıldır diyelim.. 

MilesTeg and pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada' dan benimde alışverişlerim oluyor arada sırada şimdiye kadar hiç bir alışverişimde problem yaşamadım bende. Geçenlerde hatta telefon bile aldıydık 1 gün sonrasında geldi hızlı bir şekilde. Diğer firmalarda benzer sıkıntı ne kadar denk gelebilirse bence HB' de ki denk gelme şansıda o kadardır şu an.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/3/2017 at 3:07 PM, pentaman said:

istanbuldaki nispi duzelmenin sebebi kendileri kargoyu getiriyorlar

-hepsideki spiaris sorunlarinin 1/5 ike 2/5 gibi kargo sorunulari yuzunden oluyo

geldik bulamadik gel subeden al kotu tasima kosullari yagmurda camurda islanmis.

-yine ayni oranda sorun mal gonderemiyoruz iptal ettik tuh hata etmisiz zevzeklileri

bu cok degismis degil kara cumada forumdan birine oldu kimdi unutum mini gts1080 mi ne almisti.iptal ettiler ama direk kendileri de satiyo turkiyede baskalari da nasil tedarik edilemiyorsa artik. bende baska sorun yasadim urun orda spiaris verdiremedisonra sepete attirmadifalan 40 dk sonra duzeldiama is isten gecmisti.

-ana sorun aldin urun saglam tamam sorun yok.bozuk sorunlu ondan sonraki surecler aglatiyo

sarf malezemsinde ne olucak.iadelik bisi yok basi agrimaz doktorumun ama agriyan cok var

konuya donelim

hepsideki kargo hizli calisiyo tamam1 gunde getiriyorlar

urunler hasarlanmiyo duzgun tasiyorlar(burda hepsinin kari var ne alirsan al kebabci pide kutusun ceyregi etmecek ipincecik kutu olmayan kutu gibi katlanmis kartonmus kagit yani kolide gelmiyo urunler

yani duzgun tasidiklari icin artik hayvani paketleme gerekmiyor.kendileri kargo yaptigi icin kar, kutudan kar ,kendileri paketleyip hashs gonderdikleri icin bozuk iade orani duzelmesi yasayip kar

ama bu sadece istanbul ve bi kac yerde var sanirim

anadoluda alanlari yurtici arasi soyleboyle yapti yakinmalarini duyabilirsiniz

bu kara cumayi saymazsaniz

bence kendisinden kucuk sirket daha zayif yapida olan webden al daha ucuz demesekte daha duzgun cogu kez calisiyo

ama burda intel ile amd den bile cok cok buyuk fark var

webden al normal yer hepsi zengin dev

kobi ile holding farki

bakkal ile migros super en buyuk moddaki supermarket farki

ellerinde para imkan sahipleri acisindan

hepsideki onemli bir gelismede baska saticilar amazon gibi falan acmalari

bazen adamlar hepsiden ucuz satiyo

ayni adamlar bazen n11 uzerinden daha da ucuza satabiliyo falan ama yani teroide iyi bir gelisme

amazonun geliceginden alakali oldugunu sanmiyorum

amazon gelince turk calisitiracak turk de amerikali gibi bakmayacak olaya

elektronik bazi zincirler turkiyeye geldiginde ne olmustu ise 1 tik iyisi olucak

cunku amazon yerel degil global calisabiliyor

hepside iylesme bunun ulkedeki kotu imaji dusen geliri ile kendileri duzeltme zorunda kalmalari

n11 olsun baska rekabetlerle netten spiaris icin tekelmis havasida yok eski zamani gibi

sikayetleri azaltmak bi arada satilacak edilecek dedidokulari cikti

kendilerine biraz ceki duzen verdiler

ithalacilar bok gibi davranirken

hp ibm turkiyede senelerce kurumsalca senelerce bulundular

apple turkiyede bilkomla asirlardir var

eee sonuc cogu kez turk mantalitesi devam  ediyo

amazon gelirse kesin su ankinden iyi olucaktir.

ama americadaki amazon gibi olmayacak

ordaki ceo burda degil ordaki ortam burda yok ortaki calisanlar burda yok

ben sahsen olsam gelmem

milyonlar yatirim yapican sonra amerikan 1 populer sehrinden 1 ayda sattigin urunu turkiyede 1 senede satamayacaksin falan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç indirim birden var En Uzun Gece Kampanyası adı altında

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü 22,33 TL (100 TL üzeri kargo bedava)

Gillette Mach3 Traş Jeli 2'li 11,92 TL (100 TL üzeri kargo bedava)

WD Elements 6 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk 600 TL (75 TL Worldpuan veriyor)

Bunlar yakın zamanda almayı planladığım ürünler olduğu için piyasaya göre güzel fiyatlar olarak değerlendirdiğim ürünler. Çok abartılı ucuz olmasa da iyi fiyatlar var, karıştırarak işinize yarayan şeyler bulabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kampanyadan bunu kaptım hanımdan dırdır yemekten bıkmıştım hatta bugun internetten alırım daha ucuz demiştim kalbim temizmiş :)

Markette 23,90 - 30 arası küsür oluyor bu 16,90 a gelmiş oldu

http://www.hepsiburada.com/ariel-sivi-camasir-deterjani-parlak-renkler-33-yikama-4-lu-paket-p-HBV000005GD7C

Enyalios tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sepette ek indirimler sunuluyor bugün bilgisayar kategorisinde , ben duyurayım istedim.

Sapphire Nitro+ RX580 yine 1288TL gibi bir fiyata düşmüş ...  50TL worldpuanla birlikte 1238TL 'ye geliyor , 3 gün önce ram almasaydım belki düşünebilirdim...

https://www.hepsiburada.com/sapphirenitron-radeon-rx-580-4g-oc-256bit-gddr-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-07-20g-p-HBV000004VT17

Pulse versiyonu 1239TL :

https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-580-4g-oc-256-bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-09-20g-p-HBV000004VT1B

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, TatanQa said:

Yalnız dikkat, resimdeki ürün NITRO modeli, gönderilecek ürün PULSE modeli.

PULSE modeli mini PCB'ye ve daha düşük fazlı VRM yapısına sahip. Soğutması da 3 değil 2 fanlı. Fotoğrafa aldanıp sipariş geçmeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok