Hepsiburada - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
1 1

Bu konuda 178 mesaj var

Bir süredir hepsiburada'dan kozmetik, temizlik vs. ürünlerini alıyorum, her zaman kargo bedava oluyor ve inanılmaz iyi indirimler yakalanıyor.

Örneğin gillette fusion flexball makine + 8 bıçak + traş jelini 54 TL'den aldım geçen hafta. Genelde 1-2 senelik bir arada alıyorum ben bunları, 2 kutu aldım bana fazla fazla yeter. Eve kadar geldi, gidip alacak olsam daha uğraştırıcı olurdu. Geldiği firma satıcı hepsiburada olmasına rağmen farklı bir kozmetik firmasıydı, fatura hepsiburada'dan geldi.
Bu hafta bulaşık makinesi deterjanı bitmiş, süper hızlı gönderide finish hepsi bir arada 110 tablet 2 kutu ve makine temizleyiciyi 50 TL'ye aldım. Migros'ta sadece 110 tablet indirimle 35 TL'ydi. Direkt olarak finish toptancısından kargolanmış. Ücretsiz kargoyl bu tarz sarf malzemelerini paylaşırsak güzel olur diye düşündüm.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler, ben de bir paket yaptım temizlik vs. ürünleri içeren. O ağır çamaşır suyu vs. nin kapıya gelmesi de ayrı rahatlık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görmemişim bunu, sırf bu yüzden markasız şarjlı bir ürüne 25 TL verdim, Philips'in ürünü direkt benim aradığım şeymiş, yarın gelecek, dün kargoya verilmiş. Üzüldüm şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye gibi geldi bana. İndirimli dediği bazı ürünler fiyatları olduğu gibi duruyor. Sepet indirimi filan net değil, sepete atıp mı göreceğiz? Sepet indirimi de ayrı saçmalık, adam gibi göster indirimli fiyatı. Gerçekten ihtiyacım olan bir şey olsa uğraşırım ama bu tip "gara cuma" indirimlerinin amacı zaten ihtiyaç dahi olunmayan şeyleri satmak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşi gücü bıraktım bu adamlarla uğraşıyorum.

Dün Mi Pro power bank + Osis wax sipariş verdim. Aynı gün kargo ürünleri kargoya vermedi HB hazretleri.

Bugün bu iki ürün indirimde. Hala kargo yok. Siparişi iptal et düğmesine abandım, çok şükür Mi yi kurtardım, Osis hazırlanıyor durumda, o yüzden iptal etmedi. Müşteri hizmetlerine mesaj attım. Sonra Osis kargoya verildi ama o kargo akşamdan önce yola çıkmayacak biliyorum. Müşteri hizmetlerine attığım mesajı da iptal ettim.

Az önce tekrar sipariş verdim. Normal fiyata göre ikinci Osis neredeyse bedavaya geldi. Neyse bu da böyle olsun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT

Uğraşacak enerjin varsa ikinci ürünü bir de indirimli sipariş et. İndirimsiz olarak geleni iade edip paranı geri al. Hepsiburada.com ile bu süreç nasıl işliyordur bilmiyorum ama bence yapmaları gereken sana aradaki farkı iade etmek. Yapmıyorlarsa en mantıklısı bu yazdığın yöntemi uygulamak olacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@, hocam işte powerbank ve ikinci osisi sipariş verdim tekrar indirimli olarak. İlk siparişte sadece osis kaldı, o da kargo ücretsiz pozisyona düştüğü için sonradan uğraşmaktan vazgeçtim (aradaki fark kargo ücreti ile fit oldu). Olur da sonradan .... edip o 5 TL' yi karta yansıtırlarsa görün tantanayı :new_eyecrazy:

Bu arada indirimler saçmalamaya başlamıştı, göçtü az önce...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The North Face Evolve II Triclimate Erkek Ceketi

Bu ceketi aldım. %40 indirim ve ücretsiz kargoyla 417 TL'ye geldi; kredi kartına 5 taksitle. Diğer mağazalarda da 695 TL civarına satılıyor.

Yalnız %40 indirim her bedende geçerli değil. Sadece Hepsiburada'nın sattığı ürünlerde indirim uygulanıyor ve HB'da da her beden kalmamış. L ve XXL beden giyiyorsanız bir bakın derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu mamayı 2 gün önce 54 TL'den almıştım, gerçekten fiyatı inmiş, bindirim indirim yok. Köpek sevdiği için 2 koli daha sipariş verdim.

http://www.hepsiburada.com/milo-biftekli-kopek-konservesi-400-gr-x-24-lu-p-PTSAD8690286589300?magaza=Hepsiburada

Yine 8'li fusion proglide makine ve traş jeli kampanyası 54 TL'ye geliyor.

http://www.hepsiburada.com/gillette-fusion-proglide-flexball-tiras-paketi-tiras-makinesi-8-li-bicak-jel-seyahat-cantasi-p-SGGILLETTE5486?magaza=Hepsiburada

@@OnLyTNT Mi Pro anladığım kadarıyla usb-c kablosuyla geliyor, bunun dışında ek olarak özelliği var mı diğer 10000 mAh olana göre ?

Bu arada dün gece worldcard %10 kampanyası yaptı neredeyse tüm internet siteleri için, çok iyiydi. Yine worldcard'da şu anda aktif olarak yurtdışı internet siteleri alışverişine 25 TL worldpuan kampanyası var. Yapıkredi cüzdan uygulamasını mutlaka indirin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@pentaman, hocam çift yönlü QC özelliği var. 9 V, 12 V çıkış verebiliyor ve bunu otomatik ayarlayabiliyor. Düşük akımla şarj desteği var. İşin aslı şu an bunların hiçbirine ihtiyacım yok ama Mi band alma niyetim var örneğin. Cihazı içini açıp inceleyenler olmuş, gayet olumlu yorumlar var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merrell Moab Fst Ice+ Thermo Erkek Ayakkabı

45 no giyiyorsanız %40 indirimli, kargo dahil 350 TL'ye geliyor.

Farklı bir satıcı ama buraya ekleyeyim. Vibram tabanlı, su geçirmez, nefes alan ve ayağı çok sıcak tutan bir bot. Fiyatı çok çok iyi, 1 aydır kullanıyorum, çok memnunum. 44 ve 45 no'lar mevcut. Havale/EFT veya kredi kartı tek çekim alırsanız kargo dahil 243 TL'ye geliyor.

Karrimor Ksb Trek-Lite II Event Erkek Trekking Bot

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizim ufaklık galaxy j7 yi vileda kovasında yıkayınca 1200 tl lik nurtopu gibi bir çöpümüz daha oldu. mecburen hanıma telefon yolu gözüktü. hanımın ortalama telefon ömrü 6 aya kadar inince bende ucuz çözümlere yönelmeye başladım. kriterler ekran büyük olsun kamera çok kötü olmasın çokta ağır olmasın. birde ucuz olsun tabii

http://www.hepsiburada.com/alcatel-idol-3-one-touch-5-5-p-TELCEPALCAIDOL32-A

buna ne dersiniz iş görürmü.  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizim ufaklık galaxy j7 yi vileda kovasında yıkayınca 1200 tl lik nurtopu gibi bir çöpümüz daha oldu. mecburen hanıma telefon yolu gözüktü. hanımın ortalama telefon ömrü 6 aya kadar inince bende ucuz çözümlere yönelmeye başladım. kriterler ekran büyük olsun kamera çok kötü olmasın çokta ağır olmasın. birde ucuz olsun tabii

http://www.hepsiburada.com/alcatel-idol-3-one-touch-5-5-p-TELCEPALCAIDOL32-A

buna ne dersiniz iş görürmü. :zuh:

Lenovo modellerine bir bakın hocam. K5 Plus mesela.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada adamlar beceriksizliklerini konuşturuyorlar yine. Sabah iptal ettiğim siparişin yerine verdiğim sipariş hala kargoya verilmediği gibi, ikisini ayrı ayrı gönderecekler, ayrı teslimat görünüyor şu an. Kendi ellerinde hali hazırda mevcut ve kutuları küçücük olan iki ürünü ayrı ayrı paketlemeye alıp ayrı kargolama yapıyorlar.

Turkish styla e-ticaret...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cuma gününe özel BKM Express'in kampanyası varmış. Eğer dün BKM üyesi bir bankanın kredi kartıyla 30 TL üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaptıysanız, 20 TL iade alacaksınız. İade sadece ilk alışveriş için geçerli olacakmış ve kampanya da 10 bin kişi ile sınırlıymış.

Yalnız iade alabilmek için kredi kartının BKM Express'e tanıtılması gerekiyor sanırım. Alışveriş esnasında halihazırda tanımlı olması mı gerekiyor, yoksa alışverişten sonra da sisteme kaydedilmesi yetiyor mu, işin o kısmı muğlak. Kampanya bilgisinden ikinci seçeneğe daha yakın bir anlam çıkardım. Eğer kredi kartınız BKM Express'e kayıtlı değilse kaydediverin :)

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/black-friday-2016/ 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok