GWENT - The Witcher Card Game - BETA
1 1

Bu konuda 29 mesaj var

1 hour ago, stardust said:

gıcık oluyorum bu herife ya, ulan nerdeyse yalvardım geçen sene gel oynayalım diye, şimdi tutmuş ben işte şöyle böyle oynadım diyor.

Geçen sene boktandı 145 tane update gelmiş.. :cici:

Ayrıca 1 saat oynadıktan sonra gel bak gwent oynuom hoşuma gitti dedim çağırdım.. Bu aralar çok yoğunum ona sararsam iyi olmaz diip dawn of bilmemne oynayıp lego yaptın evde... 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya yazmış mıydım bilmiyorum(bi önceki sayfaya gidip bakmak zor geldi :) )  ama bu oyunu ilk gördüğüm andan itibaren ulan mobile çıkmadan olmaz demiştim...

Gwent geçen ay ios ve androide geldi sonunda, bugün de Steam e geldi .. adamlar yayılıo.. Toplam 1-2 hafta oynadım bu başlığı açtığımdan beri (4 yılda 2 hafta hmm) ... şimdi yine biraz bakıcam sanırım hazır telefona da gelmişken, ilgilenen varsa haberi olsun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard bu kulvarda daha iyisini yapmadığı sürece diğer oyunlar sadece konsept olarak ilgilisini çekecekler dışında fıs kalır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle canım HS Magic 'in digitali ortamı boş bırakmasını değerlendirip pazarı domine etti, ve bi rezalet olmadıkça bu çoğunluğu tutmaya da devam edecektir.. 

Şu runeterra falan çıkınca heralde Gwent yayılma kararı aldı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok