Rainbow Six : Siege
1 1

Bu konuda 28 mesaj var

Nasildir, gideri var mi?

Kotu bir cikistan sonra cok sayida update ile adam edildigini okudum. Su aralar oynayanlar var mi? Hatta daha spesifik sorayim, PS4'de oynayan var mi? 

Eger birilerini bulabilirsem almayi dusunuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Kaziq, @@ZvAnA falan ile PC' de oynuyoruz, bayağı düzeldi multiplayer sorunları. (Hileciler, login olamama, uzun süre lobide oyun bekleme sorunları vs.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fena bir oyun değil ancak bireysel de o kadar sarmıyor, grup olmak lazım, hikaye modu falan zaten yok, tek başına oynayacaksan bulaşma derim ben pek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarken de efendi gençlerle karşılaşınca listeye ekliyoruz onlarla da ekip oluyoruz, güzel oyunlar dönüyor. Bu 3. sezona kadar hileciler büyük sıkıntıydı. Son DLC ile Battle eye devereye girdi, uzun zamandır hileci göremedim. İlk sezonlar sunuculara bağlanmak da epey sıkıntılıydı. Şimdi daha iyi. 

Tolga'nın dediği gibi ekip olarak oynanırsa daha planlı, ne yaptığınızı bilir şekilde oynamak keyifli. Ama şahsen ben tek de oynuyorum. Çok noob, daha doğrusu oyunun mantığından bi haber bir takım denk gelmez ise yine keyif alıyorum. Paldır küldür adam öldürmelik bir oyun değil. Oyunda ses herşey demek. Düşmanınızın yerini tayin ietmek için ortalıkta gezen drone'lar ya da sabit kameralar haricinde, ses çok önemli. O yüzden iyi bir kulaklıkla oynanması lazım. Takım içi infolar önemli olduğu kadar çok gereksiz konuşmalarla dikkatinizin dağılması da söz konusu.

Oyunun zorluğu genelde ilk başta haritaların ve operatörlerin özelliklerinin bilinmemesinden kaynaklanıyor. Oyun süresi arttıkça, kazandığıız deneyimle kendi taktiklerinizi geliştirebiliyor, ön sezilerinizle adam avlayabiliyorsunuz. BF ya da call of duty gibi bir oynanış olmadığı için herkese hitap etmiyor. Ama bu türden hoşlananlar için bence senenin en iyi multiplayer'ı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha  :lol:

Yok oğlum size ne diyeceğim. Arada başkalarıyla oynarken, ot boka laf söyleyen tipleri kastediyorum. Yok şunu niçin böyle yaptın, yok üst katta ne işin var vs. vs. 

EDIT: Bir de yanlış info verenler var ki o konuya şimdi hiç girmeyeyim. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de kendi videolarımızı buraya koyalım.

Dikkat !!! Komik ve küfürlü içerik olabilir..  :D

Frost bir gün uçakta Montaigne ile karşılaşır.  :lol:

Sledge'in Hammer'ı ile kafa nasıl yarılır?  :lol:

Takımda Frost varsa sıkıntı büyük  :D

Ben tek, siz hepiniz :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben PS4'de aldim, cok begendim. Hard Mode'da birkac Situation yapip isindiktan sonra multiplayer'a basladim, rastgele takimlarla bile keyifli oyun. Iyi bir kulaklik da oyuna cok keyif katiyor.

Birkac kisiyi daha gaza getirip indirimden aldirsam super olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Perşembe günü açıklanan son DLC; Red Crow geliyor. Yeni harita ve Japon Operatörler ile yeni sezon başlayacak. 

Bir de şöyle bir haber gördüm;

https://www.rockpapershotgun.com/2016/11/14/rainbow-six-siege-confirms-another-year-of-free-content/

Denildiği gibi 2017'de de içerik gelmeye devam ederse benim gibi oyunu beğenmiş kişilerin maceraları daha uzun süre devam edecek gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA

Sizin grup kaç kişi? Bu oyun güzel olabilir, ben bizim yaşlı başlı oyun çevresini ikna edebilirsem onlarla alacağım. Sizin takımda yer oluyorsa onları beklemeden ilk indirimi görünce yapıştırayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ hocam, pc için konuşuyorsak illaki bir şekilde grupta yer olur. DHW tayfası olarak Ben, Onur, KaziQ varız bir de allreadydead var ama adam haritaları bilmiyorum diye gıcıklık yapıp oynamayı bıraktı :mrgreen:  Ama dhw dışı 3-4 samimi efendi arkadaşımız daha var. Onlar dışında da oyunda tanıştığımız arkadaşlar var gerçi bu arkadaşlardan bazıları hiç susmayıp kafamızı ütüleyebiliyorlar. :lol: 

Kısacası şöyle söyleyebilirim oyunu oynayan 10'un üzerinde adam var. Her zaman herkes aynı saate denk getiremediği için genelde 3-4 kişi falan giriyoruz. whatsapp grubumuz var, oyuna giren oradan haber veriyor, müsait olanlar toplaşıyor hemen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bekleriz hocam o zaman. Eğer oyuna başlarsanız şunu belirtmekte fayda var; Önce tüm situations bölümleri bitirilmeli ki hem haritalar hem operatörler hakkında bir bilginiz olsun. Daha sonra casual olarak girip pratik yapmalı, en azından haritalarda ne nerede aşina olduktan sonra da rank'e girilmeli. Zaten rank oynamak için belli bir levele gelmeniz gerekiyor.

Bir de oyunu season pass ile almak operatörler açısından avantaj yaratacaktır. Normal sürümde operatörlerin hepsi kapalı geliyor, roundlardan kazandığınız renown'lar ile oyun puanı kullanılarak açılıyorlar. Onları toplamak bu saatten sonra zor olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bekleriz hocam o zaman. Eğer oyuna başlarsanız şunu belirtmekte fayda var; Önce tüm situations bölümleri bitirilmeli ki hem haritalar hem operatörler hakkında bir bilginiz olsun. Daha sonra casual olarak girip pratik yapmalı, en azından haritalarda ne nerede aşina olduktan sonra da rank'e girilmeli. Zaten rank oynamak için belli bir levele gelmeniz gerekiyor.

Bir de oyunu season pass ile almak operatörler açısından avantaj yaratacaktır. Normal sürümde operatörlerin hepsi kapalı geliyor, roundlardan kazandığınız renown'lar ile oyun puanı kullanılarak açılıyorlar. Onları toplamak bu saatten sonra zor olur.

O iş yalan ya :D bunlar çok ciddi oynuyorlar. Casual da da adamlar çok casual; oyunun ortasında çıkıyor, oyuna giriyor oynamıyor falan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kim biz mi ciddi oynuyoruz? Yok be artık daha çok eğlencesine takılıyoruz.

Hocam sen ciddi oynarsın tamam ama yanındaki adamlar tırt gördüğüm kadarıyla, ekibi biraz prolaştırman gerek, ayakbağı oluyor bunlar sana.

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam sen ciddi oynarsın tamam ama yanındaki adamlar tırt gördüğüm kadarıyla, ekibi biraz prolaştırman gerek, ayakbağı oluyor bunlar sana.

:lol:

O değil ben de bu Aydın'a benzemeye başladım o kötü. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rainbow Six: Siege'de  yine yeni bir sezon açılışını yaptık. Savunmacılara 2 yeni operatör Maestro ve Alibi ile yeni Villa haritası oyuna katıldı. Ben de ilk günde ilk ace'mi yapmış oldum.

Birkaç tane de performans videosu koyalım.

ZvAnA tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına zevki çıkmıyor. Trollere denk gelip duruyorum. Oyunu oynayan arkadaşlarım da satış koyup duruyor. Takımına adam lazım olan varsa severek katılırım. Hala haritalara tam alışamadım ama aim'im her zaman iyidir. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok