VPN servisleri üzerine
2 2

Bu konuda 101 mesaj var

Arkadaşlar şuan vpn kullanmamaktayım, kullanmanızdaki başlıca sebep siteleri unbannedmı yapmak,yoksa banka gibi yerlerdemi kullanıyorsunuz? temel sebebi nedir tam olarak? Yani neden kullanmaktasınız ücret verip. Şuan vpnsiz servis sağlayıcının ip si bunlar için daha güvenilir falan deniliyor, cevaplarınızı merak etmekteyim. Aksi halde bende ücretli bir vpn servisine geçicem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde bu forumdakilerin dikkat edecegini tahmin ediyorum, ama hatirlatayim yine; ucretsiz olanlara kesinlikle guvenmeyin. VPN masrafli birsey, bir yerden para kazanmalari gerekli, muhtemelen sizin bilgilerinizden para kazaniyordur.

Onun disinda ben tunnelbear kullaniyorum 2 senedir, 39.99$'a aldim en son bir senelik.

asir onceden olmus oldu alinti ama ben ucretsiz kullaniyorum ayda yilda 3-5 kullanmak icin para verilmez

sira bekletip yavas hizda ulke ve baska secim haklari verdirmiyorlar sinirli

cyberghost kullaniyorum

parasiz kullaninca isi goruyo benim

ha bide sure siniri var 2-4 saat sonra mi ne atiyo olabilir emin degilim

ucretsiz demek illa bi kataulli olucak demek degil kendi reklamini yapiyo sinirli urun sagliyo bide cok emin degilim ama arada reklamlar cakiyorlar sanirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Zenmate Premium sürem de 1 Kasım'da sona eriyor. Yıllık 60 USD görünüyor şu andaki fiyat. Hizmetinden genel olarak memnunum ama 60 USD biraz pahalı sanki.

@@ResetButton

47,30 USD görünüyor Cyberghost'un yıllık ücreti, 30 USD'yi nerede görüyorsun?

Edit :

Zenmate web sitesinde ülkeyi Türkiye yapınca fiyat 70 TL olarak görünüyor. Daha önce 1 USD'ye aldığım fiyatla karşılaştırılmaz ama fena da değil. Bunu yenileyip geçeyim.

Definitive tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de bahsettim, vpn alırken farklı farklı cihazlarda da kullanılabilmesine dikkat edin eğer illa tek bir cihazdan girme durumunuz yoksa. Mesela cyberghost'un fiyatı diğerlerinden neden ucuz? Çünkü her cihaz için o yıllık ücreti ayrı istiyor. Buna dikkat etmeden bir abonelik almıştım. Gördüm ki pc'de kullandıktan sonra telefonda ya da başka bir pc'de kullanamıyorum, anca web sayfasından hesaba gireceksin sonra bir cihazı kaldırıp, diğerini aktive edeceksin. O şekilde oluyor. Ben böyle her seferinde uğraşamam valla. Ipvanish, hidemyass kullandım yıllarca. Onların rahatlığına alıştıktan sonra kabus oldu cyberghost. Tekrar ipvanishten abone oldum. Şimdi üyeliğim olmasına rağmen kullanmıyorum bile cyberghost vpn'i. Yazılımını da pek sevmemiştim doğrusu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben router a kuruyorum, dolayısı ile tek cihaza izin verse yetiyor . 

Zenmate te sorun o zaten , router a kurulamıyor. 

Cyberghost biraz yavaş bağlantı kuruyor, hata verebilioyor arada. Ama şöyle bir avantajı var, vpn üzerinden adblock , malware koruma vs yapıyor . Bütün cihazları korumuş oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN servislerinin karşılaştırması .

https://lifehacker.com/this-massive-vpn-comparison-spreadsheet-helps-you-choos-1764427219?utm_campaign=socialflow_lifehacker_twitter&utm_source=lifehacker_twitter&utm_medium=socialflow

https://thatoneprivacysite.net/vpn-comparison-chart/

Android deki ücretsiz vpn servisleri incelenmiş. Çoğu ya veri sızdırıyor, ya malware içeriyor . Kullanılmamaları tavsiye edilmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN zaten dikkatli olmak gereken bir hizmet türü, bir de bedava olması hiç mantıklı değil. Şu ana kadar Free VPN hizmeti hiç kullanmadım, kullanmam da.

Bu arada Android kullananların telefonlarına güvenlik yazılımı kurmasında bence fayda var. Freemium olan büyük üreticilerin yazılımları denenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cyberghost ta indirim var. Yıllık 30 dolar ama ödem birimi olarak tl seçerseniz 90₺ oluyor. 

Netflix unblock desteği verdiği düşünülürse fena değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu wikileaks sitesine VPN'leri deniyorum giremedim. Varmı önerebileceğiniz bir VPN ? Güzel makaleler var okuyamadım şimdi kötü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cyberghost çok iyi bir vpn yazılımı, ücretsiz versiyonu 2 saat süre sınırlaması yüzünden biraz zorluyor tabi ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın müsait bir zamanda şu vpn servislerini araştıracağım. İlginç makaleleri okuyamıyorum bazı sitelerde, önce şu vpn ücretli ücretsiz arasındaki farka bakıcağım bölge ve şehir farkı ve sıra bekleme dışında bir avantajı oluyormu? Yada parasal işlemleri düzenlerken türk internet sağlıyıcısından çıkıp böyle bir hizmet üzerinden kullanmakmı daha doğrusu bilemiyorum. Pek işin uzmanı değilim birkaç internet yazısından 3-5 şey okumuşumdur. Sizler daha tecrübe sahibisiniz tabi. Strong VPN i öneriyorlar ama pahalı biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sadece makale okumak için opera browser üstündeki vpn gayet yeterli opera sevmiyorum derseniz ücretsiz browsec vpn de kullanılabilir açamayacağı sayfa olmadığını düşünüyorum sonuç olarak rusların..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yani öyle torrentli veya aşırı sürat gerektirecek işler yapılmıyorsa logların olup olmaması ile ilgili derdimiz de yoksa public vpn ler meseleyi çözüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok