VPN servisleri üzerine
2 2

Bu konuda 101 mesaj var

Zenmate de bir sorun var. Bağlanmış görünüyor ama aslında bağlantı kurmuyor. Bütün siteler sizi Türkiye'de görmeye devam ediyor. 

Premium üyelik kullanan var mı? Orda da aynı sorun var mı? 

50GB VPN ücretsiz.

https://www.reddit.com/r/eFreebies/comments/65quxg/free_50gb_per_month_vpn_bandwidth_with_voucher/

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.05.2017 at 21:16, ResetButton said:

Zenmate de bir sorun var. Bağlanmış görünüyor ama aslında bağlantı kurmuyor. Bütün siteler sizi Türkiye'de görmeye devam ediyor. 

Premium üyelik kullanan var mı? Orda da aynı sorun var mı? 

50GB VPN ücretsiz.

https://www.reddit.com/r/eFreebies/comments/65quxg/free_50gb_per_month_vpn_bandwidth_with_voucher/

Sanırım kampanya bitmiş, artık 10GB veriyor. https://windscribe.com/signup

Ops, 50GBFREE kodunu kullanınca 50GB veriyor gerçekten, sadece e-posta onaylaması gerektiriyor. :thumbs:

Rj0lnir tarafından düzenlendi
Bilgi düzenlendi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, CandleGarden said:

Hesabı açtım ama windows için ve chrome için birşeyler indirmemi söylüyor, ne bunlar?

browser için eklenti var ya da işletim sistemine uygulama olarak indiriyorsun .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OK ben bir an her ikisini de indirmemiz gerekiyor sandım. Browser olan herhalde daha pratiktir. Browser üzerinden VPN aktif olunca download'da VPN üzerinden oluyor değil mi? Sistem üzerine kurarsak tüm trafik VPN üzerinden... Zenmate gibi kapatılıp açılabiliyorsa browser üzerine kurmak daha iyi benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cyberghost 'u router a kurulu olarak kullanıyordum, hız 10mbit civarıydı. 

Uygulamasını indirip bilgisayardna kullanmaya başladım, hız 80mbit civarlarına çıktı.  Dolayısı ile böyle bir sorun da var, router ile tam performans alınamadı, sorun nerde bilmiorum.

Cyberghost,netflix unblock yapmıyor artık. Başka servisler var ama bizim kullandığımız şeyler değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Trexxx said:

Bu vpn servisleri içinde netflix us için kullanılabilen varmı? 

Denediklerim arasında yok. Netflix kontrolü arttırdı, yakalıyor vpn 'i . 

Netflix için özel servisler var , onalrı denemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hotspot Shield'ın Windows masaüstü uygulaması ile sorunsuz girebiliyorum (Yine Windows Netflix uygulaması ile). Ancak nedense Chrome eklentisi ile çalışmıyor, belki tarayıcıdan da bilgi ediniyordur bir şekilde (konum bilgisi vs.). Android ve IOS'ta da sorunsuz şimdilik.

Orion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vultr'dan* VPS aldim. openvpn kurulu. hayvan gibi hizli :) 

aylik $3,5 (benim aldigim $5 openvpn access server oldugu icin (a.k.a kurulum kasmadim))

*: deneyecekseniz buradan sign up: https://www.vultr.com/?ref=7794769 (bana $25 size $50 dolar 1 aylik kredi veriyor)

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vultr uzerinde openvpn access server mini how to:

***(mini ikaz: kurulum cok kolay ama bu kurulan openvpn'in "access server" tipi. ucretsiz olarak ayni anda sadece 2 cihazdan baglantiya izin verir. sinirsiz sayida cihazdan baglanti icin openvpn "community edition"i kendiniz kurmak zorundasiniz. o da hem mesakkatli hem de burada anlatamayaciagim kadar uzun bir mevzu)***

hesabimizdan _deploy server_ (buyuk arti isareti) tikladiktan sonra:

sKrhiD.png

bir server lokasyonu sec (amsterdam'dan daha yakini bana cikmadi)

m2C3vU.png

server type olarak yukaridaki sekmelerden _applications_ ondan sonra da _openvpn_ sec

bfKiCW.png

butcenize gore aylik tarife secin

PiT3fu.png

next 

mYGCVA.png

server'a bir isim verin 

GnDIYC.png

server kuracak. biraz bekledikten sonra _server details_ diyin.

qLu20k.png

ahan da burada size openvpn serveriniza girmek icin bir IP adresi (tarayicinizdaki adres cubuguna yapistirin), user ve password verecek. giriniz :) (unsafe filan diye google chrome sikayet edebilir. advanced diyip uyariyi yok sayin)

karsiniza gelecek olan login ekranina user vermis oldugu user ve passwordu girin. girdikten sonra karsiniza _admin_  kismina tiklayin:

wHKl1B.png

akabinde:

M9qTNv.png

_user permissions_ kismindan bir kullanici daha ekleyin. buna vereceginiz user (mahmut mesela) ve password (maho1982Yozgat) ile baglanacaksiniz. admin olan openvpn kullanicisi ile degil. yapmak zorunda degilsiniz ama guvenlik acisindan yapmaniz tavsiye olunur.

_logout_ yapin ve tekrar URL'nize girin (mahmut ile bu sefer :) )

Dau0fO.png

_yourself (user-locked profile)_ tiklayarak OVPN dosyasini indirin. windows, mac, linux artik ne kullaniyorsaniz alakali linke tiklayarak da client programini indirin. sonra bu OVPN dosyasini import edin client programi icinden. 

infestor tarafından düzenlendi
ikaz eklendi
jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, infestor said:

vultr uzerinde openvpn access server mini how to:

hesabimizdan _deploy server_ (buyuk arti isareti) tikladiktan sonra:

sKrhiD.png

bir server lokasyonu sec (amsterdam'dan daha yakini bana cikmadi)

m2C3vU.png

server type olarak yukaridaki sekmelerden _applications_ ondan sonra da _openvpn_ sec

bfKiCW.png

butcenize gore aylik tarife secin

PiT3fu.png

next 

mYGCVA.png

server'a bir isim verin 

GnDIYC.png

server kuracak. biraz bekledikten sonra _server details_ diyin.

qLu20k.png

ahan da burada size openvpn serveriniza girmek icin bir IP adresi (tarayicinizdaki adres cubuguna yapistirin), user ve password verecek. giriniz :) (unsafe filan diye google chrome sikayet edebilir. advanced diyip uyariyi yok sayin)

karsiniza gelecek olan login ekranina user vermis oldugu user ve passwordu girin. girdikten sonra karsiniza _admin_  kismina tiklayin:

wHKl1B.png

akabinde:

M9qTNv.png

_user permissions_ kismindan bir kullanici daha ekleyin. buna vereceginiz user (mahmut mesela) ve password (maho1982Yozgat) ile baglanacaksiniz. admin olan openvpn kullanicisi ile degil. yapmak zorunda degilsiniz ama guvenlik acisindan yapmaniz tavsiye olunur.

_logout_ yapin ve tekrar URL'nize girin (mahmut ile bu sefer :) )

Dau0fO.png

_yourself (user-locked profile)_ tiklayarak OVPN dosyasini indirin. windows, mac, linux artik ne kullaniyorsaniz alakali linke tiklayarak da client programini indirin. sonra bu OVPN dosyasini import edin client programi icinden. 

imkanım olsa sonsuz like verirdim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer 2 kullanıcı limiti yetmiyorsa ya da OpenVPN harici diğer bağlantı türlerine de ihtiyaç oluyorsa Softether e bakabilirsiniz. Kurulumu çok zor değil birçok kaynak var, ayarlarını da bilgisayarınıza kuracağınız programdan yapabiliyorsunuz. Yıllardır kullanıyorum oldukça stabil çalışıyor.

https://www.softether.org/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba;

Yurt dışından da tr olarak bağlanabileceğim ucuz bir çözüm arıyorum da. En son protonu kurdum ama oda bağlanmıyor. Ayrıca Tr seçeneği yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vpn fiyatları dolar sağolsun uçtu. Dolar diye bakarsan fiyatları makul da TL ye vurunca bence bu hizmet için ödediğimiz rakamlar korkunç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kullandığım göreceli olarak ucuz ve muhtemelen en güvenli yöntem: VPS satın alıp üzerine openvpne güzel bir alternatif olan wireguard kurmak. Yıllık olarak 10$ gibi bir rakama geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok