Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Baya baya önce 4.97 oldu, daha yeni alıyorsanız pek etkisi olmaz, a tuketiyorsunuz demek

Ayda bir kez dolduruyorum depoyu (her gün 15-20 km yol gidiyorum). Son aldığımda 4,80 miydi neydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, benzin ve motorine geceyarısından itibaren 15 kuruş zam beklendiğini açıkladı.

Zamla birlikte İstanbul'da 4,92-4,95 liradan satılan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 5,07-5,10 liraya yükselecek.

Benzinin litre satış fiyatı en son 2014 Temmuz'unda 5 lira sınırını aşmıştı.

İstanbul'da 4,30-4,32 liradan satılan motorinin litre fiyatı da 4,45-4,47 lira düzeyine çıkacak.

@  bu arada sende artık başlığı güncelleyebilirsin :) 6 lira olur mu sorunsalı başlamıştır. 

not: JJ yorumu olarak aramızda kalsın ancak bir ay dan kısa sürede içinde benzinin taban fiyatını 5.30 \ 5.50 civarına çıkarma planları var. şimdiye kadar ki dediklerim çıktı. istihbaratım devam edecek bilginize.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu meretin fiyatı dolar & varil inince sanki iniyor mu ki de artınca artıyor ben de bunu anlamıyorum... ne kadar boş beleş bir ülkede yaşıyoruz...

bugün depoyu doldurayım bari... fiyatı görmeden başlığı değişmem  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:icon_eek: Holy shit şu soğuklar geçtiğinde İzban metro olayını ciddi düşünmeye başlamak gerekecek anlaşılan. Zam gelmeden bi kez daha depoyu bi ağzına kadar kökletelim madem. :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sabah istasyonun önünden geçerken baktım ve benzini 5.09 olarak gördüm... hayırlı uğurlu olsun, başlığı da değiştirebilirim artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim evin önünden işe giderken Lukoil var otobana çıkmadan evvel akşam mazot 4.32lira idi sabah geçerken 4.48lira yanıyordu. Hemen önünde ki motorin yazısıda akşamda sabahda 4.17lira yazıyordu :D Onu değişmeye zamanları yetmedi heralde :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman söyleyim. aramızda kalsın kimse duymasın, çok yakında yeni major zam'a hazır olun. hatta bu öyle bir zam olacak ki uyuyan vatandaşlar bile ne oluyor yaa tepkisi verecek. ama sadece fısıldayan bir tepki olacak bu. çok kısa sürede 6 lira göreceğiz. sandığınızdan daha kısa sürede.

not: 16 kuruşluk mazot ve benzin zamından sonra yeni bir zam daha geliyor. bu daha güçlü bir zam olacak. ilk aşamada benzin 5.50 olacak ve sonra petrol dağıtım firmaları kademeli olarak dolara göre minor zam uygulayacak. farkında bile olamadan 6 liralara barajına geleceğiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az sabredin 2023'te Bor'la çalışan arabamız hazır olacak. Dişinizi biraz daha sıkın.

Not: Kesin bilgi yayalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

$ yatırımından sonra o işe de girmek lazım artık. Depo gibi bi yer imkanın olcak alıp römorklu doldurcan 1 ton falan 1 lira atsa 1000lira kâr.

Ya da bireysel düşünüceksen benim araç misal 45lt genelde ışık yandıktan sonrada az sürüyorum. Yakıt aldığımda 40lt doluyor, 25 depo yapar. Yani 2 sene yakıt alma derdi gibi bişi kalmıyor ortalama aylık 1 depo gibi gittiğini düşünürsem. Ay başına 40 lira avanta :zuh: Bir arkadaşın kemer sıkma başlığı vardı orda bu tip fantezileri paylaşmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen benzin +10 kuruş diyor ama motorin göremedim, o da eli kulağındadır gerçi petron arttığına göre sonuçta hepsi etkilenecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok