Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

30'u gidip 35 yapmak öngörüsüzlüktür.

böyle küçük hedefleri olan sümsükler yüzünden bu ülke kalkınamamaktadır.

başlığa 50 - 100 hatta 200 yazılmalıdır.

büyük düşün, sen Türkiye'sin.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, stardust said:

30'u gidip 35 yapmak öngörüsüzlüktür.

böyle küçük hedefleri olan sümsükler yüzünden bu ülke kalkınamamaktadır.

başlığa 50 - 100 hatta 200 yazılmalıdır.

büyük düşün, sen Türkiye'sin.

seni algı operasyonundan cimere şikayet ederim bak :cici: :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç kuruş indirim olabilir akbeyaz gazı almak için. Zam gelirken lirayla indirim gelirken kuruşla bundan sonra böyle işinize geliyorsa...

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayram sonrası annemin riskli bir ameliyatı var(%70 şah damarı darlığı ) , bu vesileyle ona biraz moral olsun diye bayadır yapmadığımız birşey bahanesiyle birde sezonu açalım dedim. Giderken zaten araçta az yakıt vardı yolda ışık yakınca hadi 200liralık alayım dedim ve geçtim. İzmir Karşıyakadan Aliağa civarlarında almıştım, oradanda Dikili Bademlinin yakınlarında Pissa koyu diye egenin güzel denize girmelik yerlerinden biri var. Hoş biraz sayfiyelik yerler olduğu için sahil yoluda iyice boku yemiş durumda hadi 3. Vitesle falan gittik çok içti falan diyeceğim gerçi oradan kaç km yaptığımızı tam bilmiyorum ama çokta olmasa gerek neyse dönüş yolunda Aliağada yine ışık yaktık. Velhasıl normalde yazlıktan dönerken aldığım indirimli istasyonda 26.20 idi daha çöp 25.50 basan yerlerde varda o kadarda öldürmek istemiyorum aracı indirime rağmen 42lt depo fulleyince 1100lira baymış olduk. Ben en son ful depo yaptığımda 380lira falandı. Maşallah 3x gibi olmuş kemara şakası gibi durum gerçekten 😅🤣

Birde bu indirimliydi tabiki birde normal yerden + indirimsiz 30liradan olsaydı 1250liraları görecektik. Hey yavrum hey. Nereden nereye...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 minutes ago, Deathknight said:

Bayram sonrası annemin riskli bir ameliyatı var(%70 şah damarı darlığı ) , bu vesileyle ona biraz moral olsun diye bayadır yapmadığımız birşey bahanesiyle birde sezonu açalım dedim. Giderken zaten araçta az yakıt vardı yolda ışık yakınca hadi 200liralık alayım dedim ve geçtim. İzmir Karşıyakadan Aliağa civarlarında almıştım, oradanda Dikili Bademlinin yakınlarında Pissa koyu diye egenin güzel denize girmelik yerlerinden biri var. Hoş biraz sayfiyelik yerler olduğu için sahil yoluda iyice boku yemiş durumda hadi 3. Vitesle falan gittik çok içti falan diyeceğim gerçi oradan kaç km yaptığımızı tam bilmiyorum ama çokta olmasa gerek neyse dönüş yolunda Aliağada yine ışık yaktık. Velhasıl normalde yazlıktan dönerken aldığım indirimli istasyonda 26.20 idi daha çöp 25.50 basan yerlerde varda o kadarda öldürmek istemiyorum aracı indirime rağmen 42lt depo fulleyince 1100lira baymış olduk. Ben en son ful depo yaptığımda 380lira falandı. Maşallah 3x gibi olmuş kemara şakası gibi durum gerçekten 😅🤣

Birde bu indirimliydi tabiki birde normal yerden + indirimsiz 30liradan olsaydı 1250liraları görecektik. Hey yavrum hey. Nereden nereye...

zaman makinesiyle mi geldin ne yaptın :lol: en son 380 nedir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen seneden beridir binmiyorum arabaya ara ara yazıyodum. Yani biniyorum ama kendim yakıt almadım hanidir, ufak tefek ihtiyaç hariç babam bindiği için o alıyo sürekli; oda parça parça aldığı için ful depo görmemişti 1 senedir falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene bugunku fiyatlar:

Türkiye'de yapılan güncellemeler sonrasında 13.07.2021 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde akaryakıt fiyatlarında güncellemeler yapılmıştır. Bu güncellemeler ile birlikte Benzin litre fiyatı 7.74 TL , Dizel litre fiyatı 7.22 TL ve Otogaz LPG M3 fiyatı 4.53 TL olmuştur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iste benzin 1 dolar degilken cok deliyorudunuz alin 2 dolar oldu iste :D

aslinda teknoloji boyle gelismese denizlerden 70 lerde imknasiz diye bakilan kaynaklar cikmasa varil petrol 300 dolari da gecmis olabilirdi

gectigiömiz 50 senede ceolarin maaaslari haric hic bir sey olumlu anlamda degismemis dunya genelinde yani

calisanlarin alim gucu dusmus yetmemis herseyin fiyati katlanmis ozellikle emlak

1 memur calisip disinip cocuk buyutup ev sahibi olurken amerikada bugun anca avucunu yalabiliyor maasi babasinin 5 katina cikmis ama ev 15-20 katina cikmis gibi misal

ceo falan degilsen chp gelicek kurtulucaz islak ruyalar kisacasi degisen tek sey musiat uyyeleri yerine bazi tusiad uyeleri yemeye baslayacak hostumlar kesilmeyecek

cumhuriyetin kuruldugu bi kac yil olmusken ihtrac edilen vekiller var devleri dolandirmaktan dolayi

sene 1924

bi insan neden politkaci olurun cevaplarini cogu bireyseldir cikartdir guctur popularitedir

uzaylilar gelip bisi isgal edip basimiza otonom onhectif robotlari birakmadikta az veya cok bi halt degismez yani

bu zamlarin tek  guzelligi bence su oldu meshur espiri bitti "ben hep 50 liralik aldigimdan"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bindirim sonrası indirimler itibariyle şu an motorin ve benzin yaklaşık 1.3usd seviyesinde. Bir aralar dalga geçen bakanın yurtdışına göre ucuz kullanıyorsunuz seviyeside yalan olmuş oldu.

Şahsi araç sahipleri belki bir nebze azcık rahatladı diyeceğim ne kadar rahatlamaysada o kadar ulaşım araçlarına yaptıkları zamları şimdi geride çekilmiyor. İyice herşeyin cılkı çıktı.

En saçmasıda tamam 30lira seviyelerine kadar varmıştık, şimdi oradan totalde 7lira civarında düşüş oldu ama yükselmiş olduğu vaziyetteki usd x brent fiyatına baz aldığında çok çok çok yüksekte; onlara sorsan hiç bir zaman hesap tutmuyor ayrı mesele...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece benzine bindirim geleceği için depoyu fulledim... kaç gündür bu anı bekliyordum ışık yanmıştı artık. bindirim gelse de heyecan yaşasak kuyruklar falan böyle kaos... istasyon wars.

beklediğim gibi olmadı bomboş istasyona girdim aldım çıktım :lol:

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 minutes ago, TiesTorN said:

bu gece benzine bindirim geleceği için depoyu fulledim... kaç gündür bu anı bekliyordum ışık yanmıştı artık. bindirim gelse de heyecan yaşasak kuyruklar falan böyle kaos... istasyon wars.

beklediğim gibi olmadı bomboş istasyona girdim aldım çıktım :lol:

mazota da gelir garanti yakinda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mazota komik geçen 1 lira indirim gelip ertesi hemen 81 kuruş bindirim gelmişti zaten. Biraz konsept oyunları yapıyorlar sağolsunlar :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzin dediğin 2 Amerikan Doları'ndan ucuz olmamalı, ona göre ayarlasınlar bu ne dünyanın en ucuz akaryakıtını kullanıyoruz. Yürümekle yollar aşınmaz yürüyelim gerekirse ama listelerde ilk sıralarda olalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Benzin dediğin 2 Amerikan Doları'ndan ucuz olmamalı, ona göre ayarlasınlar bu ne dünyanın en ucuz akaryakıtını kullanıyoruz. Yürümekle yollar aşınmaz yürüyelim gerekirse ama listelerde ilk sıralarda olalım.

Olmayan patronum zana zam yapıcam diye tutturdu. Ben de "bir kuruş artırırsan hakkımız helal etmem" dedim. O da o zaman bundan sonra TL değil dolar olarak ödüycem aynı maaşı nabeeerr dedi. 

2 dolara benzin sudan ucuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, cherqes said:

Brent'in %5 değer kaybettiği günde mazota 1 lira üstü zat geleceği söyleniyor. bakalım son durum ne olacak...

brent'in düşmesiyle birlikte o zam iptal oldu deniliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, TiesTorN said:

brent'in düşmesiyle birlikte o zam iptal oldu deniliyor.

İyice takip edilemez hale getirdiler zaten. Geri aldıkları zammı bugün 76 krş olarak yansıtacakları söyleniyor :)

https://www.sondakika.com/ekonomi/haber-dun-petrol-piyasasinda-cin-bazli-yasanan-dusus-sonrasi-1-lira-26-kurusluk-motori-15179753/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi zam geldiği kesinde, gizli zamcık mı geliyor onu çözemedim. Bu hafta hastane işleri vardı diye 23.30 görmüştüm kaç istasyonda. Bugün yazlığa gelirken indirimli olanda bile 24.5 normal yerlerde 25.25 e kadar çıkıyordu. 2 kez mi zam geldi nasıl birşey oldu anlamadım hakikaten takip falan kalmadı artık, herşey çorba...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok