Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

1 litre benzin 1 Euro olsun rahat edelim. Mazotu insaflı davranıp 1 USD olarak tutalım.

Hergün zam geliyor zaten ne diye kuyruk oluyor millet anlamıyorum.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, jackjoker said:

YETMEEEEZ ama EVET

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/benzin-motorin-ve-lpgye-bir-zam-daha-6788870/
Akaryakıtta zam yağmuru devam ediyor. Litrede benzine 46 kuruş, motorine 45 kuruş, LPG'ye 25 kuruş daha zam kararı alındı. Zamlar bu gece yürürlüğe girecek.

Sabah bizim manavda manavcıyla ablanın biri konuşurken duydum bende yok ya 1.1 geldi ya derken onun üzerine geldi diyince şaşırdım. Neyse bugün tabelada son kez 9 ları görmüş oluyoruz. Nihayet 10' larda kafa rahat litre düz hesap yaparız 1 sıfırda attık mı yakında tlden kalkınmada şahlanmada üzerimize yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, jackjoker said:

bugun olmaz yarın olur. illa ki yapacaklar. 

o zamlar dolar 13.5'a göre yapıldı, şu an 12'nin altına düşmüş durumda. tekrar 13 ve üstüne bir artış olmazsa büyük ihtialle yapılmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Bu gece yarısından sonra 90 kuruş indirim varmış her ikisine de.

Ama dolar düşmedi? :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olur mu 13,5' tan 1 lira ortalama düştü ya, 2 kez zamcığı dayayıp şimdi gaz alma operasyonu bu.

Gerçekten suyu çıktı tabelaya usd/litre fiyatı yazsınlar olsun bitsin nedir bu çile akaryakıt satanda rahat etsin. Yapcakları sistemin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

İndirim yalan oldu herhalde, her yerde 10 lira.

dolar tekrar çıkınca yalan olmuştur tabi... zam gelmezse şükredelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet lüzumsuz çıktı ekrana boş boş konuşuyo yine... dolar 14'ü vurdu sonra indi ama tekrar vurması uzun sürmez.

indirimi unutun zam yakındır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, wazzap said:

Yine mi zam geldi? Sabah benziliğin önünde 10.25 ibaresi gördüm.

dün mazota 66 kuruş güncelleme yaptılar zam değil. 

tamam anlıyorum bu mevsimin en güzel yeri silivri ama yine de dikkat. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, TiesTorN said:

benzin 10 tl olmadı daha, olunca bakarız :lol:

Olm motorin 10 liranın üzerindeyken sen hala fakir benzin arabasına mı biniyorsun yazık sana :cici::zuh:

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bir bilgilendirme yapayım

forumun tescilli kara habercisi olarak @Deathknight benim nickimin altına böyle bir yazı yazarmısın rica etsem? ( Doomed yazıyor şuan )  ama havalı bir şeyler olsun. şaşalı bir şey. sana bırakıyorum. 

Maliye bakanlığından yakın tanıdığım var. Orada çalışıyor. Üstelik de bu işlere bakıyor. BOTAŞ şuan piyasada ki akaryakıt fiyatlarını baskılıyor ve yansıtmamaya çalışıyor. Kur artışından gelen farkları kendisi sübvanse ederek borçlanıyor. Ancak kademe kademe artışları yansıtmaya başladılar çünkü BOTAŞ'ın ulusallararası kur farklarını sübvanse edecek bütçesinin kalmadığını belirtti. Bundan dolayı artık her hafta 50 kuruş ile 1 lira arasında artışlar olacak dedi. Hatta eğer kur farklarını tamamen yansıtsalardı yani BOTAŞ sübvanse etmeseydi şuan Benzinin litre fiyatı 20 lira olacaktı dedi. 
Ama yine 20 ye çekecekler zaten bu her hafta binen 1 liraya yakın artışların sebebi bu dedi.

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok