Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

31 Aralık 2016 tarihinden geçerli olmak üzere motorinde 12 kuruş fiyat artışı beklenirken, benzin fiyatlarında bir değişiklik beklenmemektedir.

Cüzdanlar ferahlasın bakalım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

motorine 12 kuruş zam haberini telefondan okumuştum, şimdi eve gelirken opete uğrayıp "doldur baba yarına zam geliyormuş" dedim  :zuh:

50lt x12kr = 6 TL kardayım beyler, bu birikimi nasıl değerlendireceğim konusunda bir yatırım uzmanına danışayım en iyisi.  :lol:

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tepedekilerin bi sevdasına döviz fırladıkça bize daha çok zamlar gelir. Dünya bazında petrol değer kaybediyor, biz dolar yükseldiği için zam yaşıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzine gelmezde mazota gelebilir, hadi yaptıkları döviz kuru düşürme etkisiyle indirimde yapsınlar bari... Nerde habire bindirim babam bindirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), 14 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzin ve motorin fiyatlarına zam geleceğini duyurdu. PÜİS'ten yapılan açıklamaya göre benzin fiyatlarında 14 kuruş ve motorin fiyatlarında ise 12 kuruş zam bekleniyor.

http://www.hurriyet.com.tr/benzin-ve-motorin-fiyatlarina-zam-geliyor-40334907

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zam gelecek diye son üç seferdir daha yarımken dolduruyordum. Artık dolduracak yer kalmadı :)

Her gün zam geliyor zaten, yetişemiyoruz.

Geçen sene mazot 3,5TL düşmüşken nasıl stok yaparım diye düşünüyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tam yazmaya geliyordum; hayır olsun inşallah fazla geydirdik döviz nasılsa yükselcek tekrar geydirmeye bi rövanş verelim indirimi mi acep ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok