Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

2 saat önce, jackjoker said:

bu arada bir bilgilendirme yapayım

forumun tescilli kara habercisi olarak @Deathknight benim nickimin altına böyle bir yazı yazarmısın rica etsem? ( Doomed yazıyor şuan )  ama havalı bir şeyler olsun. şaşalı bir şey. sana bırakıyorum. 

Bunun gibi mi ? :zuh: Bu arada kendinde değiştirebiliyorsun son seviyeye geldiğin için profil kısmında member titledan.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, Deathknight said:

Bunun gibi mi ? :zuh: Bu arada kendinde değiştirebiliyorsun son seviyeye geldiğin için profil kısmında member titledan.

valla hiç bilmiyordum :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

daha dün maliyede ki arkadaş Botaş borçlanıyor. Bu yüzden kademe kademe 15-16 liralara çekecekler demişti. 24 saat sonra zam geldi. 

daha durun bu iyi günlerimiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, jackjoker said:

daha dün maliyede ki arkadaş Botaş borçlanıyor. Bu yüzden kademe kademe 15-16 liralara çekecekler demişti. 24 saat sonra zam geldi. 

daha durun bu iyi günlerimiz.

dünden bugüne dolar 1 tl arttığı için olmasın sakın o? :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, TiesTorN said:

dünden bugüne dolar 1 tl arttığı için olmasın sakın o? :cici:

hangi gezegendesin? dolar neredeyse her gün artıyor bunun onunla ne ilgisi var? ne sığır düşüncedesin seni algılamak imkansız. ben olacak olanı söylüyorum. dünyadaki petrol fiyatlarının yanında halen en düşük olan bizde. 
alım gücümüz yok o yüzden bize koyuyor. Halkın tepkisinden çekindiklerinden Botaş tarafından halen fiyatlar frenleniyor. Kademe kademe artırıyorlar işte. 
Bu ülkede dövize bağlı akaryakıt zamları her zaman oldu. o zaman türk lirası ile arada makas bu kadar ciddi değildi ve koymuyordu. şimdi oluşan farkı devlet bile idare edemiyor. 
edemeyecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dolar arttığı anda zam gelir. 24 saatte zam geldi demişsin. e 24 saat içerisinde dolar 1 tl arttı zaten, gelmesi kaçınılmazdı bunu öngörmek için maliyedeki biriyle falan konuşmak gerekmiyordu onu diyorum.

dolar ve brent petrol fiyatı sabit kalıpta üst üste zam gelmeye başlarsa o zaman dediğin şey gerçekleşmiş olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, stardust said:

geçen sefer üşenmiştim, şimdi gittim depoyu doldurdum. :lol: bu hızla yılbaşından önce 15 olur. ben size demiştim boş varil alalım diye. :lol:

ben diyorum. hemen Ties döviz_sişişisşsisısdjksdnsjfdhn arttı diyor. bu ülke ne döviz artışları gördü. ama hiç böyle 1 lira 1 lira akaryakıt artışı görmedi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, jackjoker said:

ben diyorum. hemen Ties döviz_sişişisşsisısdjksdnsjfdhn arttı diyor. bu ülke ne döviz artışları gördü. ama hiç böyle 1 lira 1 lira akaryakıt artışı görmedi. 

dolar.PNG

1 lira 1 lira dolar artışı da görmedi :cici:

öyle dolara, böyle zam...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, TiesTorN said:

değiştirmekten sıkıldım direkt 20 yapıyorum artık :lol: yakındır zaten...

bari içeriğinide editle bu ne ya

ayıp

6 lira nedir ya bedava be

2018 edit: keşke 4.85 olsaydı  6 TL'yi gördü...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, Altan Yoklar said:

Benzin 1 dolara doğru giderken de olabilir.
Zaten eşitlenecekmiş diye demişti burada biri.

ben uzun süredir diyorum. şuan BOTAŞ kendi cebinden sübvanse ediyor. tüm dünyaya göre ucuza satıyoruz. alım gücümüz olmadığı için bize pahalı geliyor.

Ancak daha önce ki dolar zamlarını sübvanse edebiliyorken artık bunu karşılama gibi durumları kalmamış. Artık döviz ne olursa olsun mevcut rakamı eşitlemek amacı ile her hafta zam yapacaklar. 2 hafta kadar önce yazdığımda ki dolar rakamı ile mazot 15 lira olmalıydı diyordu maliyede ki arkadaş. tabi bu 2 hafta önce ki kur için böyle. şuan bu rakamlar rahatlıkla 18-20 liralara çıktı. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok