Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Nerede kalmıştık? :icon_popcorn:

"Motorin ÖTV tutarında 6 kuruş indirim, Pompa satış fiyatında 6 kuruş artış oldu. Benzinde ise ÖTV tutarında 7 kuruş indirim, Pompa satış fiyatında 13 kuruş artış oldu.

Bu geceden itibaren benzinde 13 kuruş motorinde 6 kuruş artış yapılacak."

https://www.bloomberght.com/akaryakitta-yeni-fiyat-uygulamasi-2211073

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 dakika önce, TiesTorN said:

fiyatların boku çıktı artık...

foku çıkmayan birşey kaldı mı ki ülkede ? ciddi soruyorum cevaplayan olursa memnun olurum.

ayaklar baş , başlar ayak oldu.

Hamso and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mazota yüzde 22 diyorlar, var mı gerçeği?
İnsanların dilinde dolaşıyor. Sonra yüzde 12 yapıp, ohh az yapıldı mi denilsin isteniyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Hamso said:

Mazota yüzde 22 diyorlar, var mı gerçeği?
İnsanların dilinde dolaşıyor. Sonra yüzde 12 yapıp, ohh az yapıldı mi denilsin isteniyor?

29 Kuruştu sanırım.
Mesela ben sizin yazıcı okuyunca ohhh iyi ki o kadar yapılmamış dedim, şükürcülük ne güzel bir şey

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Motorinin ardından benzine de zam göründü. Habertürk'ten Olcay Aydilek'in haberine göre, benzin fiyatının, bu geceden geçerli 18-19 kuruş artması bekleniyor. Hükümetin, pompa fiyatlarının sabit tutulmasını sağlayan “eşel mobil” sistemini işletip işletmeyeceği akşam saatlerinde belli olacak.

https://www.bloomberght.com/benzine-bu-geceden-gecerli-zam-bekleniyor-2227218

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzin fiyatlarının artması konusunda, demokrasinin olduğu bir ülkede yaşayan ve hakları olan bir vatandaş ne yapabilir?

Ciddi olarak soruyorum. Evet ülkemiz bu konularda tüm uluslararası sıralamalarda çok geride kalıyor, fakat idealde biz bu konuda ne yapabilirdik?

Sokağa çıkıp yürümek, ok. Başka ne? Dilekçe? Örgütlenme? Aklınıza ne geliyor? Kısıtlı vatandaşlık bilgimin kusuruna bakmayın...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes duymuştur muhtemelen ama yazalım yine de:

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 27 kuruş zam yapıldı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, Ankara'da ortalama 6,89 liradan satılan benzinin litre fiyatı 7,16 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 6,81 liradan 7,08 liraya, İzmir'de 6,88 liradan 7,15 liraya yükselecek.

https://www.bloomberght.com/benzine-27-kurus-zam-yapildi-2227596

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tam da dünya da sadece 100 adet üretilmiş DS3 Racing WRC almak üzereyken benzine zam haberi. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Benzin fiyatlarının artması konusunda, demokrasinin olduğu bir ülkede yaşayan ve hakları olan bir vatandaş ne yapabilir?

Ciddi olarak soruyorum. Evet ülkemiz bu konularda tüm uluslararası sıralamalarda çok geride kalıyor, fakat idealde biz bu konuda ne yapabilirdik?

Sokağa çıkıp yürümek, ok. Başka ne? Dilekçe? Örgütlenme? Aklınıza ne geliyor? Kısıtlı vatandaşlık bilgimin kusuruna bakmayın...
Fransa'da olaylar olaylar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.06.2019 at 09:44, ahat said:

29 Kuruştu sanırım.
Mesela ben sizin yazıcı okuyunca ohhh iyi ki o kadar yapılmamış dedim, şükürcülük ne güzel bir şey

Eskifoça girişinden sonra ki Aytemiz istasyonda 5,99 du zamcık yapmışlar 6,03' den aldım. Şükür olsun yine... :icon_whistle:

Hamso and ahat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün hazır yolum Foça tarafına düşmüşken haberin bilinciyle dönerken yine depoyu fullerim mantığıyla istasyona gireyim dedim. Yakıt alalı 2 hafta geçmiş en son aldığımdan ama o aralıkta indirim mi yapıldı ya da istasyonlar kafasına göre yine mi düzenlemiş anlamadım. Geçen mesela Seyrek yolundan giderken daha az gözüken Lukoil istasyonda yaklaşık 10 kuruş pahalı benzin motorin vardı, bende içimden ulan dedim haberi henüz yeni aldılar hemen zammı kakıtmışlar heralde. Sonra dönüşte her zaman ucuz olan Pacificte 5,99 olduğunu görünce dedim ki evet zamı dayatmışlar heralde biraz. Benim her zaman ki Aytemiz istasyona gelinceyse şok oldum fiyat 5,89' du. Hazır bulmuşken ver dedim 5lt daha fazla bastırttım :zuh:

Sonra otobana girmeden biraz madara oldum gerçi orda bir pars istasyon var 5,81' di satış fiyatı. Yaz dönemi bu Menemen mevkine yakın konumdaki bazı istasyonlarda acaip düşebiliyor fiyatlar ama piyasadan bağımsız tam olarak neye göre belirliyorlar anlamıyorum hiç bir zaman. Bugün atıyorum normal zam gelmiş olsun; git şimdi istasyona ya daha az ya daha çok oranda zam gelmiş olabiliyor misal...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gösteriyor ama neye göre gösteriyor oda muallakta sanki. Yakınımda ki motorin fiyatlarına baktım misal, 5,04 yazan falan var. Kdvsiz diyeceğim ordan bile bir bağlam çıkartamadım. :?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DÖVİZDE yaşanan hareketlilik nedeniyle akaryakıt fiyatlarındaki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tutarlarında artış yapıldı. Vergi oranlarındaki artış pompa fiyatlarına benzinde litre başına 1,10 lira, motorinde 97 kuruş ve LPG’de de 39 kuruş olarak yansıyacak. Zammın enflasyona etkisinin de 0.40-0.50 puan arasında olması bekleniyor.

Bu düzenleme ile İstanbul'da 7,28 liradan satılan benzin fiyatı 8 lirayı aşarak 8,38 liraya yükselecek. Ankara ve İzmir'de ise ortalama 7,36 liradan satılan benzinin 8,46 lira olması bekleniyor. şaka

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 dakika önce, jackjoker said:

DÖVİZDE yaşanan hareketlilik nedeniyle akaryakıt fiyatlarındaki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tutarlarında artış yapıldı. Vergi oranlarındaki artış pompa fiyatlarına benzinde litre başına 1,10 lira, motorinde 97 kuruş ve LPG’de de 39 kuruş olarak yansıyacak. Zammın enflasyona etkisinin de 0.40-0.50 puan arasında olması bekleniyor.

Bu düzenleme ile İstanbul'da 7,28 liradan satılan benzin fiyatı 8 lirayı aşarak 8,38 liraya yükselecek. Ankara ve İzmir'de ise ortalama 7,36 liradan satılan benzinin 8,46 lira olması bekleniyor. şaka

Bu konuda kaynak var mı? Ben böyle bir haber görmedim. Aksine yarın motorine indirim gelecekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

JJ söylüyorsa bir bit yeniği vardır. :zuh: Tabi rakamlar ürkütücü bahsi geçen rakamların sene sonuna doğru tamamlanması olası olabilir, pekte kaçarı yok gibi zaten. Allah için yaz sezonu yakıt uygun oluyorda yine git gel yapıyoruz :icon_whistle:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, iceice said:

Bu konuda kaynak var mı? Ben böyle bir haber görmedim. Aksine yarın motorine indirim gelecekmiş.

Sonuna şaka yazmış ama üstünü çizmiş. Şaka mı değil mi anlayamadım.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok