Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

2 saat önce, iceice said:

Bundan önce doğalgaza indirim gelmesi lazım. Enerji fiyatları doğalgaz endeksli. Bildiğim kadarıyla doğalgaz fiyatları da aynı oranda düşmüştür.

Bundan birkaç seneki petrol düşüşünde Botaş rekor kar yapmıştı. Çıkarken çıkıyor ama düşerken düşmüyor meret.

lpg fiyatları doğal gaz alımı ile belirleniyor ve doğal gazın fiyatları brent petrol ile bağlantılı değil. benzin ve mazot indirime uğruyor ancak lpg de değişiklik beklemesin kimse. hatta dolar arttığı için doğal gaza zam bile gelebilir. dolayısıyla lpg ye. 

hoş zaten benzin fiyatları bu indirimler ile lpg önüne geçmiştir. kimsenin lpg de kullanacağını sanmam arabasını. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 minutes ago, jackjoker said:

hoş zaten benzin fiyatları bu indirimler ile lpg önüne geçmiştir. kimsenin lpg de kullanacağını sanmam arabasını. 

aynen, dediğim gibi ben kartalda bile kapattım lpg dönemini... fiyatlar böyle olduğu sürece hiç bir anlamı yok. (lpg'de benzine göre %30 daha fazla yaktığı düşünülürse iyice anlamsızlaşıyo)

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 dakika önce, TiesTorN said:

her an zam gelebilir korkusuyla haberleri takip ediyorum :mrgreen: ona göre benzinleri fulleyecem.

bende bekliyorum şöyle 80 kuruş zam en az. brent çıkmaya başladı. bizimkiler petrol fiyatları 70 dolar inerken gıdım gıdım indirir fiyatları ama 5 dolar çıksın gıdım gıdımları toplayıp bütün zam koyarlar. bugün zam haberi gelir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mide bulandırıcı bir yerdeyiz ne yazık ki

kaç gün brent düşme eğilimi gösterdi

bizimkiler zerre indirim yapmadı

aradan uzun zaman geçti gıdım gıdım indirimler başladı.

ama anında brent çıktığı gün aynı oranda zam koydular.

bu nasıl bir a.kodumluk hareket ya

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, jackjoker said:

mide bulandırıcı bir yerdeyiz ne yazık ki

kaç gün brent düşme eğilimi gösterdi

bizimkiler zerre indirim yapmadı

aradan uzun zaman geçti gıdım gıdım indirimler başladı.

ama anında brent çıktığı gün aynı oranda zam koydular.

bu nasıl bir a.kodumluk hareket ya

yani...ne desek GG

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim sürecinde benim daha uyguna aldığım akaryakıt istasyonlarını takip ettim, onlarda daha fazla bir indirim olmadı. Dün gece uğraşmıyım dedim gidip en yakın olanından 5.05' den 47lt dayadım depoya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 hours ago, TiesTorN said:

indirim gelmez bence olduğu gibi gider.

bana da oyle geliyor. evde herkes otursa talep deli gibi dusse bile devlet gene alacagini alir akaryakittan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok düşmeye başlayabilir bu gidişle millet evlerden de çıkmamaya başlarsa tüketimler iyice düşecek. Ben zaten pek kullanmıyordum, şimdi sağa sola gezmekte yasak olunca acil ihtiyaç harici araçlar hiç çalışmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 dakika önce, Deathknight said:

Daha çok düşmeye başlayabilir bu gidişle millet evlerden de çıkmamaya başlarsa tüketimler iyice düşecek. Ben zaten pek kullanmıyordum, şimdi sağa sola gezmekte yasak olunca acil ihtiyaç harici araçlar hiç çalışmayacak.

tam tersi sağlam zam gelebilir çünkü brent petrol ibresi yine yukarı yönde tırmanışta. bizimkiler bak 3 gündür inişte olan brent petrolde herhangi bir indirim haber vermedi ama şimdi deli çıkışta. anında bindirirler zamı bak gör. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, jackjoker said:

tam tersi sağlam zam gelebilir çünkü brent petrol ibresi yine yukarı yönde tırmanışta. bizimkiler bak 3 gündür inişte olan brent petrolde herhangi bir indirim haber vermedi ama şimdi deli çıkışta. anında bindirirler zamı bak gör. 

3 gündür 25-27$ arasında dolanıyo, zam yapmak için pek bi gerekçeleri yok. zaten mevcut indirim 27'ye indiğinde yapılmıştı, 25'e inince herhangi bişey yapılmadı. 25ten tekrar 27ye çıktı diye de zam yapılmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benzinciler hadi yine iyisiniz

25.03.2020 ÇARŞAMBA gününden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 22 kuruş fiyat indirimi beklenmektedir.

link veremiyorum hata veriyor forum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

peki bu kadar dusuyor ediytor derken dolarda 6.5 liraara cikmisken niye baslik 8 lira

bide dolar mi bunun iyati ki petrol 26 den 24 e dustu derken kur turkiyede 10-20 kurus artmissa ne olucak kismini es mi geciyonuz

sununusurasinda bi kac ay once subatta falan bile 6  degil idi.simdi 2 gun once 6.56 mi ne lere ciktiydi sanirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok