Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Bu işinde gerçekten boku çıktı. Geçen hafta üst üste 2 bindirim sonra az bir indirim üstüne kalk şimdi yarın zıkkım gibi zam getir. Bu kadar ayarsızlık nasıl olur şaşıyorum, yani bunu düzenleyen insanlar hiç mi hesap kitap planlama yapma kapasitesine sahip olmaz. Cahil olsa yaptığının 2 3 sefer sonrası düzene sokmayı bilir ama bu kadarı pes doğrusu...

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilerek yapıyorlar ki. Sen ben takip ediyoruz zamları indirimleri. Cahil halk etmiyor. Etmek istese bile bu kadar çok indirip bindirerek onların takip etmesini zorlaştırıyor. Nasılsa hem zam geliyor hem indirim geliyor algısı yaratıp takip edilmesini istemiyorlar bence. Böylece "ben hep 50TL'lik benzin alıyorum" dedirtiyorlar.

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/PETRO_TR/status/1278220921531174914

2 Temmuz Perşembe gününden geçerli olmak üzere, BENZİN de 11 krş, MOTORİN de 10 krş ZAM beklenmektedir

indir kaldır indir kaldır kaldır kaldır KALDIR OHHHHHH boşalt indir indir indir indir ver MEHTERİ ver MEHTERİ kaldır kaldır kaldır kaldır OHHHHHH boşalt indir indir indir indir ...... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunlara ne desem boş artık küfür de fayda etmiyor... brent petrol çakıldı mazota 2 defa indirim geldi benzine hala tık yok. hayvan herifler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yemin ediyorum küfrede küfrede sıkıldım artık. brent iniyo benzine indirim yok, yine aynı seviyeye çıkınca 28 kuruş zam. ulan hangi akıl mantıkla yapılan bi iştir bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 indirim 2 bindirim şaşmaz. Döviz kurlarının aşırı dalgalandığı yukarı yönlü durumlarda bunu yapıyorlar genelde. Zaten döviz çıkarken indirim gelmesi hadi canım etkisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

doların karşısında çok düşük kaldı benzin, devletimiz zarara uğramasın daha çok zam gelsin istiyoruz. ben misal zam haberi geldi tam depoyu doldurtacakken bekledim zamlı fiyattan aldım ki berat kazansın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dengelemek açısından 1 2 güne motorinede 15-20kr civarı indirim getirirler. Tabi bu indirimlerin ne soluklu olacağı tartışılır.

Zam/indirim dengesizliğinin bu kadar oynak olduğu bir ülkede yaşıyoruz ne acı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/son-dakika-benzine-buyuk-zam-geliyor-6140134/

Son dakika… Benzine büyük zam geliyor

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 37 kuruş zam gelmesi bekleniyor.

Spoiler

dolara ve brent e anında jet hızlı yanıt. hiç bekleme yok. anında zam olarak yapıştırıyorlar.  ama dövizin düşmelerinde gecikmeler her zaman olur. ne kadar kar etseler yeridir. nasılsa vatandaşın götü sikilmeye müsait. koy götüne rahman gelsin.

TatanQa and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://haber.radyotrafikankara.com/haber-detay.php?id=4548&fbclid=IwAR3Vbo2PTuJCB1SqWS4COPC8DUyy_nN3hlLMybN9YNaZtdi9e3UaSM3YKY8

Motorinin litre fiyatına yarından itibaren geçerli olmak üzere 33 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Dün benzinin litre fiyatına 37 kuruş zam yapılmıştı. Zamla birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 7 TL olmuştu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

28 kuruş geliyormuş galiba motorine haberlerde öyle geçti. Yarım depo vardı bende işyerinden dönerken yakın istasyondan laf olsun diye fulledim; ne olcağı belli olmaz ilerleyen günlerde acil durum karantina falan alakası olur bulunsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok