Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

4 hours ago, wazzap said:

@TiesTorN3 güne bir depo bitmiyor mu senin zaten? 

az çatayım :P

2.5 hafta önce aldığım deponun 3/4'ü duruyor hala :) çok az sürüyorum bmw yi, haftada 1 falan çıkıyor anca...

babamda boşta duran kullanılmayan bir lpg'li kartal vardı, onu hacıladığım için genelde onu kullanıyorum sağa sola gitmek için :lol:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, TiesTorN said:

2.5 hafta önce aldığım deponun 3/4'ü duruyor hala :) çok az sürüyorum bmw yi, haftada 1 falan çıkıyor anca...

babamda boşta duran kullanılmayan bir lpg'li kartal vardı, onu hacıladığım için genelde onu kullanıyorum sağa sola gitmek için :lol:

Bu arabayı almanın  ve masraflarını üstlenmenin ne anlamı kaldı? :lol:

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, rammstein said:

Bu arabayı almanın  ve masraflarını üstlenmenin ne anlamı kaldı? :lol:

keyif arabası denen kavramı duydun mu sen hiç? haftada 1-2 çıkarılır keyfine varılır, günlük kullanılmaz çünkü masrafı fazladır... uzun yola vs. giderken onu çıkarır onunla gidersin ama günlük işler için anlamsızdır. markete gitmek için 4.4 motora gerek yok :8

Thustu, stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, TiesTorN said:

Foto isterük. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, TiesTorN said:

keyif arabası denen kavramı duydun mu sen hiç? haftada 1-2 çıkarılır keyfine varılır, günlük kullanılmaz çünkü masrafı fazladır... uzun yola vs. giderken onu çıkarır onunla gidersin ama günlük işler için anlamsızdır. markete gitmek için 4.4 motora gerek yok :8

:lol:

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akaryakıta indirim geldi ama dizel indirimi ÖTV deki indirimi karşılaması için yansıtılmadı. Böylelikle benzin ve dizel arasındaki fark 5 kuruş oldu. 

.

ülke tarihinde böyle bir olay daha yaşanmamıştı. 

yaşasın koyunlar kuzular danalar felan. 

forumda da varsa bu kuzu ve danalardan.

onlarında kulaklarını çınlatıyorum. üstüne alınan alınsın bi tarafımda değil. 

jackjoker tarafından düzenlendi
ahat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzin kullanım oranını sadece bireysel diye nitelendirince, toplu taşıma, kargo vs her türlü ağırlıklı taşımacılıkta motorin kullanıldığı düşününce hala saçmalığın daniskası sürüyor. Ulaşım adına can yakılmaya devam ediliyor.

Bir gün benzin ve motorinin fiyatlarının kafa kafaya geleceğini ise hayal bile edemezdim. O bile gerçek oldu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

galiba burada canim ulkemizde de artik mazot benzinden pahali olacak. ahan da AB gibi olduk :D

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/19/2018 at 10:33 PM, TiesTorN said:

normali mazotun daha pahalı olmasıdır zaten.

Malcım, benzin daha "rafine" edilmiş bir ürün. Üretimi daha pahalı. 

Nasıl oluyor da normali mazotun daha pahalı olması olabiliyor. Senin araban benzinli diye mi yani? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
59 minutes ago, stardust said:

Malcım, benzin daha "rafine" edilmiş bir ürün. Üretimi daha pahalı. 

Nasıl oluyor da normali mazotun daha pahalı olması olabiliyor. Senin araban benzinli diye mi yani? 

benim bildiğim mazotun elde edilmesi daha zordur, benzin değil... yanılıyor da olabilirim.

neticede AB ve ABD'de mazot daha pahalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mazotun elde edilmesi daha kolay fakat çevreyi daha fazla kirlettiği için vergisi daha yüksek oluyor dünyada, bir de ek olarak ülkeden ülkeye değişse de standartları tutturmak için daha fazla rafine edilmesi gerekebiliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haftabaşında depoyu fullemiştim. Haftasonunda tekrar fulleyeyim bari. İndirimler gelmeden önce 7,10'un üzerine çıkmıştı, hergün 1-2 kuruş artıra artıra. Oralarda da almıştım. Şimdi 6,5'in altına düşecek. Bu şekilde düşmeye devam ederse galon galon alıp stokmalak lazım. Çok sürmez, seçimlerden sonra uçar tekrar. Ayrıca benzin gördüğü yeri unutmaz.:baba:

mamad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok