Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Bence oradaki tek hesap naparız da bize kalan parayı arttırırız gibi duruyor. Hoş bu sadece petrol türevli ürünler için geçerli değil de neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çok güzel haber oldu, ilk defa depoyu tam doldurduktan sonra zam geldi, trajikomik gerçi ama olsun :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.05.2020 at 12:09, TiesTorN said:

işin komiği brent arttı diye zam koyuyorlar da, hesap yine yanlış. brent düşünce adam gibi indirim gelmiyor ki. ama artınca eskisinden daha fazla üstüne bindiriyorlar.

İşte bizimkisi ;   deveye sormuşlar boynun niye eğri .......   ,  hesabı .  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim depo dolu sayılırdı ama biraz kullanmıştım, geçenelrde de bizimkiler bir yazlığa gidip gelecekti babam benim aracı alayım dedi. Bugünde ben biraz can sıkıntısı hava alayım turlayım dedim bahaneyle 420km gidilmiş depoya bir loading yaptırttım. Lukoile uğradım bu sefer, bizim güzergahta daha öncede keşfettiğim istasyon uygunda veriyor 4.55liraydı aldığımda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet ihtiyarlar

dolar 8 liraya brent de trump'ın isteği doğrultusunda tırmanmaya devam ederken eski günleri mum gibi aramaya başlayacağız. 

09.05.2020 cumartesi tarihinden geçerli olmak üzere; Motorinde 14 kuruş, Benzinde 15 kuruş zam beklenmektedir..

https://twitter.com/PETRO_TR/status/1258656817158279169

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gün aşırı zam haberi var artık. Sadece bu yakıt kalemine bile bakarak ne kadar tutarsız bir ülkede yaşadığımızın göstergesi bu aslında...

Geçen sene bir şekilde geçiyordu ama bu sene bu virüs davası ardından birde ekonomik krizle felaket bir şeyler yaşanacak sanki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka gibi daha geçen gün yakıt fiyatlarına alım düştü diye haber oldu. Bende diyordum indirim gelir öyle alırım belki diye. Son alımdan sonra haftasonuda kısıtlama olmayınca biraz turlayalım dedik 380km olmuştu. Yol üstünde hep aldığım istasyonlardan denk gelince 5.08liradan depoyu zorlattım. Bi dahakine hak ola seyran getire bakalım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok