Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

bu adamlar ne yapmaya çalışıyorlar ki ne salakça bir sistem bu? adam gibi ötv'yi düşür sabit bir yüzde üzerinden ilerle işte. salak salak yok eşel sistem yok kotası doldu yok biraz daha arttırıcaz yok ötv den karşılıcaz olmadı daha fazla karşılayamıyoruz falan filan...basit işleri kompleksleştirmek için uğraşıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, Hamso said:

yuzde 15 MTV demişler.

bizim sistem, araç eskidikce daha cok öde sistemine geçti de haberimiz mi yok

mtv ile ilgili bir şey yazmıyor haberde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazıyor yahu :)

MOTORLU TAŞITLAR ÜZERİNDEN ALINAN ÖTV YÜZDE 15.4 ARTACAK

Bütçe tasarısının B cetveline göre motorlu taşıtlar üzerinden alınan ÖTV yüzde 15.4 artacak. 2018 yılında 20.5 milyar lira olarak tahmin edilen motorlu taşıtlar üzerinden alınan ÖTV'nin 20.8 milyar lira olacağı tahmin edildi. 2019 yılında ise motorlu taşıtlar üzerinden alınan ÖTV'den 24 milyar lira gelir elde edileceği tahmin ediliyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyadan alınan ÖTV'nin, 2019'da yüzde 47.6 oranında artacağı öngörüldü. Bu yılın sonunda 6.3 milyar lira olacağı öngörülen dayanıklı tüketim üzerinden alınan ÖTV'nin gelecek yıl 8.3 milyar lira olması bekleniyor.

Bu yıl 23.6 milyar lira olarak gerçekleşmesi öngörülen harçlar yıl sonunda 22.2 milyar olarak gerçekleşecek. Gelecek yıl ise harçlar yüzde 27.6 artarak 28.3 milyar liraya çıkacak. Damga vergisinin gelecek yıl yüzde 18.1 oranında artarak 21.5 milyar lira olması öngörülüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zam geldi sanırım. Bugün İzmir'deki Shell'de katkısız benzin 7,03 katkılı olan 7,11 idi. Opet 6,99

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her pompaya gittiğimde 1 kuruş artmış görüyorum. sabitlediler olayı hikaye. mazot 7 liraya gelecek 1 kuruş artımlarla. sonra ötv sayesinde sabit diyecekler. 

bu kadar dolandırılan bir dönem daha olmadı bu ülkede. 

jackjoker tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hic bisi görünmüyor ama
Mazot 5.99, benzin 6.78 , lpg 3.45 mi ne yaziyordu.
Pacific istasyon.

Bir tane de aytemiz istasyonu var, orada da 6.05 mazot.

Eva petrol var, sali ve cum@ mazot 5.99.

Suan Bursa da indirimli bunlar bulunabiliyor.

Totalde %4 indirim kartım var. mazot 6.09 gibi bir fiyata geliyor.

Shellden bu gotum gotum zam olayindan dolayi alışverişi birakali çok oldu. 954f8ee28f60f8bf1c9b59ff02dafe28.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, sCoRPion_tr said:

2-3 günde bir yaptıkları 1-2 kuruşluk zamlar geri mi alınmış oldu şimdi..

aynen, milleti gerizekalı yerine koymaktan bıkmadılar...

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201811071036028353-benzin-indirim/

Sektör temsilcileri, bugün akşamdan itibaren benzinde litre başına 15 ila 20 kuruş arasında indirim yapılacağını belirtti.

İndirim direkt pompaya yansıyacak. Mayıs ayından bu yana akaryakıtta döviz kuru artışının etkisini vatandaşa yansıtmamak için eşel mobil sistemi uygulanmaya başlanmıştı. Bu sistemle kur artışı ÖTV'den karşılanıyordu. Eşel mobil uygulaması benzinde sona erdi. Motorinde de devletin ÖTV alacağının iki hafta içinde tamamlanması bekleniyor. Kasım sonu itibarıyla motorinde de 25 kuruşluk indirimin pompaya yansıtılacağı söyleniyor.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son en ucuz ben Yenifoça anayoldan dönerken görmüştüm şimdi ismini unuttum, şaşalı bir logosu falan var kırmızı :D 5,87 idi orada..

Normalde Aytemizden alıyorum Karşıyakadan giderken yol üstünde ki 5.92 Yenifoçadan dönerken Eskifoça girişini geçtikten sonra Buruncuk yolundaki 5.94' tü.

Marmarise tatile gittiğimizde Aydın otoyoluna girmeden önce Çine yolunda bir Kadoil vardı, yani yol uzak ama yakıt çok iyiydi. Hem fiyatıda uygun, personel falan düzgün keko değillerdi. Sınırsız çay ya da karadut içecek içiyorsun, hayran kalmıştım oraya... Yolu düşen varsa oraya uğrasın derim.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok