Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Epgis’ten yapılan son dakika açıklamasında , “Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı 18/09/2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Benzinde 35, Motorinde 12 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur” denildi.

Yeni zamlı fiyatlara göre İstanbul’da 6,75 TL’ye satılan benzinin litresi artık 7,1 TL’ye, motorin ise 6,38 TL yerine 6,5 TL’ye satılacak.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/son-dakika-benzin-ve-motorine-buyuk-zam-3-5338915/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

35 kuruş nedir be hayvanın çocukları... bu amk motorininin de aynı oran da artmıyor mu fiyatı, neden zam yapılırken benzin hep üvey evlat muamelesi görüyor acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 dakika önce, TiesTorN said:

35 kuruş nedir be hayvanın çocukları... bu amk motorininin de aynı oran da artmıyor mu fiyatı, neden zam yapılırken benzin hep üvey evlat muamelesi görüyor acaba?

bu soruyu 2016 dan beri soruyorsun. halen cevap alamadın :lol: alamayacaksın da. bence artık sorma :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, jackjoker said:

bu soruyu 2016 dan beri soruyorsun. halen cevap alamadın :lol: alamayacaksın da. bence artık sorma :lol:

bi ara eşitlenmişti ya fiyatları normale dönmüştü, tekrar ne değişti diyorum işte aq :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

olm sen godoş musun ?

herif niye zam geliyor demiyor da, niye motorine benzine geldiği kadar zam gelmiyor diyor. bizim arabamız dizel BSG. adam tam bir leş kargası yahu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Motorine o kadar gelmemesinin 2 sebebi: 1. zaten dün 7 kuruş gelmişti, tekrar gelen 12 kuruşla toplamda 19 kuruş geldi aslında. 2. sebepte dün gelen 7 kuruştan sonra zaten pompaya yansıyacak 12 kuruş farkın üzerinde olursa eşel mobilden karşılanacağı söyleniyordu. Karşılanmasa muhtemelen ticaret yapanlar cinayet çıkartabilirdi artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, stardust said:

olm sen godoş musun ?

herif niye zam geliyor demiyor da, niye motorine benzine geldiği kadar zam gelmiyor diyor. bizim arabamız dizel BSG. adam tam bir leş kargası yahu...

niye zam geldiğini geçtik zaten embesil... niye aynı oranda gelmesi gerekirken gelmiyo diyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde bana da ailemle yazlığa giderken Pars petrolde denk geldi öyle. Adam zam geleceği için motorin kalmadı abi dedi pişmiş kelle gibi gülerek...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/18/2019 at 11:58 PM, Deathknight said:

Geçenlerde bana da ailemle yazlığa giderken Pars petrolde denk geldi öyle. Adam zam geleceği için motorin kalmadı abi dedi pişmiş kelle gibi gülerek...

olm sende acaip acaip yerlerden yakıt almayı çok seviyosun :lol: pars nedir mk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Petrol işlenen bir yere yakın oturuyorsan ya da yolunun üzerindeyse bilirsin böyle yerleri olm :D Pars petrol İzmirde bilinen istasyonlardandır, senin duymuş olma ihtimalinin pek olmaması normal yani :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmalaştı artık. Bende biraz önce haberi gördüm. 26 kuruşmuş devletin 1 kuruş eşelden alacağı olduğundan 25 kuruş pompaya yansıyan indirim bekleniyormuş.

Nasıl bir tutumsuzluk bu şaşıyorum artık. Zaten geçtiğimiz hafta motorine 2 gün arka arkaya zam gelmesi kadar tutarsız bir fiyat politika belirleme anlayışı olamaz. Tabelalarda gerçekten dolar cinsinden koymaları lazım. Bu nasıl bir değişkenliktir gün aşırı yok döviz indi çıktı, brent düştü yükseldi.....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

geçen 35 kuruş gelmeden önceki gece depoyu fullemiştim, bi daha fulleyene kadar iner nasılsa demiştim... öyle de oldu :lol: neyseki işe metrobüsle gidip geldiğimden araba pek kullanılmıyo...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"motorin 9 kr zamlandı, 2 kuruşu eşel mobilden karşılandı 7 kr yansıdı" desen olay anlaşılıcaktı zaten, tl falan yazmışsın bir de. ne oluyoruz dedim 2 liralar falan dünyanın sonu mu geliyor :lol:

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok