Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

Gelsin gelsin boku çıktı resmen. Petrol ve dolar artışı sürdürecek gibi dolayısıyla yakıtlarda da bindirime devam edilir. Artık ciddi ciddi sadece acil ihtiyaçlar için araç kullanımına geçmeyi düşünmek gerekecek gibi. Bu ülkede keyiflik bir durum yakında kalmayacak.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet hazırmıyız gençler

bombayı atayım mı ortaya? 

ellerinizi görelim görelim görelim

öyle oturduğun yerden olmaz 

kalk kalk kalk

patlatıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, jackjoker said:

evet hazırmıyız gençler

kalk kalk kalk

patlatıyorum.

patlat hocam patlat :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o kadar zor değil aslında pompa fiyatı hesaplamak. Zam gelmeden tahmin edilebilir. Sabit vergi + brent usd fiyatı ile hesaplanıyor. EPDK ve bayi payı da var ama onların oranı daha az.

Bu gidişle 7 TLyi hızlı göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, jackjoker said:

evet hazırmıyız gençler

kalk kalk kalk

patlatıyorum.

la ne atacan benzine zam geliyodur işte başka ne olcak :lol:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O Değilde 2 gün üst üste döviz yükselirken otomatik düzeltmeyi yapan puis, misal o tavan 4.19$ seviyesi yaptıktan sonra şimdi 4,07' lere kadar düştüğünde yarın mesela niye motorine indirimi uygulamıyor ? Bunları görmek milletçe bu kadar mı zor anlam veremiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, Deathknight said:

O Değilde 2 gün üst üste döviz yükselirken otomatik düzeltmeyi yapan puis, misal o tavan 4.19$ seviyesi yaptıktan sonra şimdi 4,07' lere kadar düştüğünde yarın mesela niye motorine indirimi uygulamıyor ? Bunları görmek milletçe bu kadar mı zor anlam veremiyorum.

ben bunun tartışmasını yaptığım angut koyun elemanın " ama geçen gün haber yapıldı en ucuz benzini alıyormuşuz. her şeyin sebebi devlet değil. o zaman sende kullanma arabanı  " dediği için ve geneli yansıttığı için bu sorunun cevabını otomatik olarak vermiş oluyorum. 

şimdi seçim olsa, her gün mazotun fiyatı böyle oldu lanet olsun diyen kanı bozuk herifler aynı şekilde oy verecek. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, jackjoker said:

14.04.2018 Cumartesi günüden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 16 kuruş fiyat artışı beklenmektedir

http://www.puis.org.tr/

ilk dalga 16 geldi. amzot da yaptıkları gibi parçalı zam sistemi yapacaklar. 

İkinci zammın hemen geleceğini sanmam. Çünkü geçen ay 2 kez zam geldi benzine. Dizel sakindi, ona kitlediler esas. Dolar artışı sebebiyle beklenen benzin zammı da bugün geliyor. Hatta dolar uçmamış olsa belki benzinde ufak bir indirim de beklenebilirdi. Ama o da yalan oldu. Dolarda yeni bir uçuş yaşanırsa bir 15 kuruş daha attırabilirler tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

LPG 2.83, 10Lt 28.3TL. 100Km yapiyor.

28.3TL--} 5Litre mazot, 4.61Litre benzin yapıyor.
Halka dokunan yok henüz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 100 liralık mazot aldım zamdan etkilenmemek için :zuh: 100 liralık mazotla bir hafta öncesine göre 50 km daha az yol gidebiliyorum. Sıyırdık iyice.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dün gözümün içinde yıldızlar parladı. Benzin istasyonunun yanından geçerken tabelada 5.68 yazıyordu; en son indirimli aldığım istasyondan aldığım rakam 4.69' du hala o depoyla geziyorum. Nerdeyse 1 lira fark oldu yuh anasının dedim. :D Tekrar bi zam gelmezse sanırım artık son gez indirimli istasyondan 5lira altı olan 4.99' dan yakıt alıcam herhalde :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer petrol istikrarlı artışına devam ederse kısa vade de tekrar bir yükseliş gelecek gibi. Doları erken seçim açıklamasıyla baskıladılar ama ne kadar tutulabilir muallak. Petrol bi kaç gündür feci at koşturmaya başladı, bu durumda zam pardon düzeltme çok gecikmeyebilir.

Haftasonu bi yazlık yapmamız gerekti bahaneyle dönüşte anne sağolsun o kadar götürdün fulleriz deyince 310km civarı yol teptikten sora birazda zorlatmayla 17 küsür litre motorin doldurduk, aslında 100liralık at demişti ama 70' de pompa atınca 90' a kadar ite kaka geldi artık :zuh: Asıl muhabbet aslında istasyonda yakıtın 5.23lira olmasıydı, dönüş yolunda menemen yolu üzerine giden Aytemizde de 5.23liraydı. Geçen sene 9-12 kuruş farklılık oluyordu 2 istasyon arası eşitlemişler. Buna rağmen pehhh dedim indirimli yakıt alıyoruz ama 5.23...

Eskiye nazaran az araç kullanım ihtiyacım var ama petrol istasyonlarının önünden geçerken gördüğüm 5,68 motorin 6,13 benzin gibi rakamları görünce Allah milletin yardımcısı olsun diyorum. Hatta geçen işyerinin aracında yakıt bitmeye yakındı şansa bende ikaz ışığı yandı, dönerken shellden alayım dedim. 100liralık attırdım aldığı 17litre oldu, az kaldı 45ltlik hatchback araçlarda artık depo doluma gidince 300lira bayılacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten gel gel moduna girmek için pozisyon almışlar :zuh:

Kısadan kıstas bi kaç varil ayarlayıp stok yapmak lazım gibi. Bizim işyerinde büyük makine satıldı, depo alanı açıldı aslında oraya 3 4 varil atsam yaklaşık 120x4 lt 10 depo falan kafam rahat eder heralde. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Otomatik sistem 1 2 ay süreyle bakıma alınmıştır :)

Yazmaz olaydım :)

ahat tarafından düzenlendi
Yazmaz olaydım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

09.05.2018 Çarşamba günüden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 29 kuruş Mazot grubunda 37 Kuruş fiyat artışı beklenmektedir.

Bu artış ile 6,14 TL'ya satılan Benzin 6,43 TL'ye. 

5,67 TL'ya  satılan mazot 6,01 TL'ye çıkmış olacak. 

http://www.puis.org.tr/

nthabwala

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok