Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.428 mesaj var

1 hour ago, jackjoker said:

iyi de 7 liranın ertesi 18 kuruş zam yapıp 7.18 lira olursa ne etcez? bu sefer de 10 lira mı olsun düz hesap dicez. 

sayın starım civanım 

Her sene fiks 1 lira artsın işte, küsüratla uğraştırmasınlar :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en çok güldüğüm mevzu da adamların zam yaparken kendilerinin dolar, varil fiyatı vs. gibi şeylere bağlı olduğunu ve yapmak zorunda olduğunu belirtmeleri. ama embesiller hiç düşünmüyor ki benzinden aldıkları %70 vergiyi biraz kıssalar rahat bir nefes alacağız. dayamışlar oraya %70 vergiyi sonra bizim elimizde değil hede hödö... dünyadaki en pahalı benzini kullandırıp bir de böyle yüzsüzler ne yazık ki.

Firienholt and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benzinin varil fiyatı düşerken hiç dişe değer indirim yapmadılar hem de... varil fiyatı yarı yarıya düştü biz %10 bile indirim göremedik o dönem.

neyse ya ne konuşuyorsak zaten... boşa nefes tüketiyoruz.

imkanı, isteği olan çeksin gitsin kendini kurtarsın, bu muhabbetler daha yıllarca bitmez bu memlekette.

-

bu yazı nisan 2010 senesinde yazılmış, okuyunca güldüm:

http://www.internetcafeciler.net/arsiv-haberler/52781-son-20-yilda-hizla-yukselen-akaryakit-fiyatlari.html

türkiye'de kapağı dovizle maaş veren uluslararası bir şirkete attığın sürece rahatsın. Onun dışında bu ülkede otomobil, cep telefonu, buz dolabı falan lüks arkadaş.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın (PUİS) internet sitesinde yayınlanan bilgiye göre: "Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı 9 Kasım 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinde 13 kuruş fiyat artışı beklenmektedir" denildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzincilere geçmiş olsun. 9 Kasım' dan itibaren geçerli olmak üzere 13 kuruş daha zam geldi. Haydi depoları fullemeye :2no:

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-benzine-zam-orani-belli-oldu-40637575

10 gün içinde 12+13= 25 kuruş zam gelmiş olmuş. Motorine 17 kr yapmışlardı bakalım onada artık 6-7 kuruş eksik kaldı diye 3 5 güne haberini duyarız.:icon_whistle:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, TiesTorN said:

en çok güldüğüm mevzu da adamların zam yaparken kendilerinin dolar, varil fiyatı vs. gibi şeylere bağlı olduğunu ve yapmak zorunda olduğunu belirtmeleri. ama embesiller hiç düşünmüyor ki benzinden aldıkları %70 vergiyi biraz kıssalar rahat bir nefes alacağız. dayamışlar oraya %70 vergiyi sonra bizim elimizde değil hede hödö... dünyadaki en pahalı benzini kullandırıp bir de böyle yüzsüzler ne yazık ki.

Suriyelileri ülkeden göndermek lazım. Onları göndersek o kadar vergiye gerek kalmaz. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Motorine bu akşam 12 kuruş, LPG'ye hafta başında 20-25 kuruş zam bekleniyor...
#otomatik #direndepo #BenHep50LiralıkAlıyorum

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mazot bu geceden mi yarın geceden sonra mı geçerli ? Ben haberlerde 11 kasımdan itibaren diye okudum ama ?

LPG' de çok acıymış. Hepsine totalde bi 25 kuruş ortalama gibi geydirmiş oluyorlar bu vesileyle ha 2 gün geç ha 2 gün erken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 dakika önce, stardust said:

vay arkadaş, banka akaryakıta endeksli fon kursa da alsak.

depom olsa şöyle 1-2 ton petrol alıp koysaydım köşeydim.

Lütfen fikir çalmayalım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust, ya 15-20 tonluk bir depoyu güzel bir arazide toprak altına gömsek paraya para demeyiz, gerçi 2 sene gideri varmış o şekilde ama 2 sene olmadan biz köşe oluruz muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bulgaristan sınırına yakın yaşayan arkadaşlar, 3-4 pikap ile sınırdan geçip sınıra en yakın shell vs istasyondan arabalarının minimum 88 litre olan depolarını doldurup yarım saat içinde yeniden ülkeye giriş yapıyorlar. hem çok daha ucuza benzin alıyorlar hemde kafaları rahat. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 minutes ago, jackjoker said:

bulgaristan sınırına yakın yaşayan arkadaşlar, 3-4 pikap ile sınırdan geçip sınıra en yakın shell vs istasyondan arabalarının minimum 88 litre olan depolarını doldurup yarım saat içinde yeniden ülkeye giriş yapıyorlar. hem çok daha ucuza benzin alıyorlar hemde kafaları rahat. 

böyle bir durumda olsam pickup'ımın depo kapasitesini arttırma yollarını arardım :D 200 lt alıp gelirdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, TiesTorN said:

böyle bir durumda olsam pickup'ımın depo kapasitesini arttırma yollarını arardım :D 200 lt alıp gelirdim.

valla doğru diyorsun. ekstra depo taktırır 200x3 litre ile yakıt alır geçerdim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın mı gelir diğer günmü bilemedim bugün dayandım eskifoça çıkışının ordan depo ful üstüne 8litre daha bastırarak tabiri caizse ağzına kadar doldurttum. Gerçi henüz depoda 3/4 yakıt vardı ama bu aralar atakent şemikler tarafında kaldığımdan zaten yol masrafım kalmamış olduğundan tam depo uzun vade dayansın baabında 90liraya fullenmiş oldu 4,44liradan. Yarın buralarda 5,13lira mazot gibi komik rakamları görüp aklım iyice bulanacak. Şaka gibi arkadan daha 6 ay kadar falan öncesinde benzini o fiyatlarda görüyorduk. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/9/2017 at 9:05 PM, jackjoker said:

shell'de 2.12 levaya satiliyor. yani 4.88 lira mazotun litresi:

OjMXQQ.png 

devasa deposu olup, trakya'da yasayanlar hesap etsin artik; kurtarir mi kurtarmaz mi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok