Red Dead Redemption 2
0

Bu konuda 65 mesaj var

Evet rdr bir gta degil, cok daha iyi bir oyun.

ikisini de oynamış biri olarak GTA'nın köpeği bile olamaz diyorum :) western temasına ayrı bir ilginiz vardır tamam derim ama bence GTA ile kıyas kabul etmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de oynamış biri olarak GTA'nın köpeği bile olamaz diyorum :) western temasına ayrı bir ilginiz vardır tamam derim ama bence GTA ile kıyas kabul etmez.

Bende hem rdr yi hemde gta 5 i ikiser kez bitirdim. Seri olarak ele alirsak sadece gta 5 yarisabilir rdr ile. Diger oyunlar rdr den daha kotuydu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gta4 de, hele o gay tony'li ek paketi ile efsaneydi. yani RDR'ye kötü demiyorum da, sonuçta konsol oyunu, GTA'yı PC'de oynayabilmek bile kalite ve izlenim olarak çok farkediyor. Ayrıca RDR'nin ek paketleri çok dandikti, hele o zombili olan tam para tuzağı idi.

Firienholt and kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunu bir kez daha oynuyorum da (senaryo, seslendirme, atmosfer) tam bir başyapıt... Özellikle Amerikan kültürüne tarihi açıdan meraklıysanız günlük gazeteleri okuyarak bile oldukça derin bilgilere ulaşabilirsiniz. 

İkinci oyun bunun yarısı kadar olsun, benim için kâfi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RDR zombili eklentinin inanılmaz dandik olduğu fikrine ben de katılıyorum, gerçekten oyunun ruhuna aykırı, kalitesiz bir şeydi, bitsin gitsin diyerek oynadım. 

İkincisinin ertelenmesine üzüldüm, açıkçası next gen konsol almak için beklediğim oyunlardan biri o. (Hoş ben alana kadar next-gen liğide kalmadı ya neyse)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun 2.trailerı dün çıktı

1. oyundaki karakteri oynamayacağımız kesin. Yeni karakterimiz kötü durmuyor fakat Mr Marston'daki serseri imajı daha iyi gibiydi. Bakalım kesin alınıp oynanacak bir oyun.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rockstar nedense son karakterlerinde akılda kalıcı bir imaj yakalayamadı.. Bu koca kafalı sarışın çok tutacak bi tip değil gibi... Ama mesela Nico Bellic i bilmeyen, John Marston ı hatırlamayan yoktur hatta bu iki oyundaki (gta4 ve rdr 1) NPC karakterleri bile hatırlarım ama Travis dışındaki GTA 5 karakterleri pek akılda kalıcı değildi... 

PC gelmemesi çüşümsü bi durum olsa da ben bu sefer time exclusive olacağına inanıyorum bu oyunun.. 

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet güçlü ekonomimizin etkisini TR PSN Store'da hissetmeye başladık. Oyun preorder'a açıldı. Açıldı açılmasına ama standart versiyonu 369TL. Bir üst versiyon 449TL. En uber deluxe versiyon 499TL. Yanlış duymadınız sadece 499TL. Hadi bu forumdan kimse uber deluxe'ü almaz. 369TL bir oyun için nedir ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Special Edition'dan itibaren ek gorevler falan koymuslar. Eminim oyun guzel olur ama Rockstar'in bu oyuncuyu opme politikasi cok berbat. GTA Online cop zaten, bas gercek parayi al tanki, ez herkesi mantigi var. Muhtemelen bu da oyle olacak. Her ne kadar Western hayrani olsam da bu sekilde bi oyunu oynamam. Free to play Fortnite bile bu isi daha duzgun yapiyor.

En mantiklisi disk olarak alip sonra satmak. Ciktiktan sonra 1 ay bekleyip oyle yapacagim sanirim, zira God of War'u dun yari fiyatina disk olarak aldim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok