DOOM 2016
2 2

Bu konuda 245 mesaj var

AMD PR machine seni işe alsın Otoko. Kendi testlerimde gördüğüm ise Opengl ile 120-140 arası giderken FPS,Vulkan ile 160-200 arası gidiyor. Hatta vulkan sayesinde FPS Cap'in 200 olduğunu da öğrendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

130'dan 180'e %38 yapıyor. Hadi %30 diyelim. Palavros testlerle RX480'in 970'ten hallice performansını toparlayamazlar. Misal Fury X zaten HBM'li ve normalde o sıvı soğutmayla vs çok daha iyi bir performans vermesi gereken bir kart. Zaten 530$ fiyatı var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Surekli ayni tonda bir bogurtu esliginde monoton sekilde puff puff yaratik oldurmeyi seviyorsaniz iyi bir oyun.

Grafikleri igrenc, heryer ayni.. Seslerde cok kotu dedigim gibi.

Acayip hayalkirikligina ugradim ben 1 saat kadar oynaiktan sonra.

5 dolarlik bir oyun ona gore demedi demeyin.

30 dk dan sonra zaten basiniz sisiyor, tam bir balon oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cerezlik oynanıp gecilecek ve unutulacak bir oyun 2 kez oynanmaz asla.

Insanin basi donuyor birde oynarken ki benim basim donmesi cok zordur ilk defa bu oyunda sersemlik yasadim hayatimda .   :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aynı fikirde değilim. Metal müzik pek sevmiyorsanız böğürtü gelebilir ama müziği çok güzel ayarlamışlar oyunda.

Adrenalin devamlı yüksek oynuyorsunuz. Hikayesi yok gibi bişey gerçi ama o bile bişeyler yapmaya çalışmışlar. İlk çıktığında bitirmiştim çoğu achievement ile birlikte. Overwatch gazım geçsin ikinci tur atacağım.

Eski Doom'cular için güzel bir uyarlama olmuş.

Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nightmare'de bitirmiştim oyunu geçen yaz. Ben sevmiştim. Collectiblesları vs. topladıktan sonra biraz multiye baktım sonra da steamden kaldırdım. Sürekliliği olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye kısmı ve bir kerelik oyun olmasına katılıyorum, ama glory kill ve silahlar üzerindeki modifiye olayı gayet iyi. Bu noktadan olumlu yorumlar almıştı. Ben de bitirdikten sonra sildim. Multiyi de az oynadım. Multide birkaç değişik mod var. Onlar denenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 2016'da çıkmış en iyi FPS'lerden. Demoda grafikler kötü gelmişti ama normal oyunda full ayarlarda o da fena değil. Tamam süper değil ama çöp de değil. Oynanış,silahlar vs on numara zaten. Lakin multi çöp ötesi. Şu oyuna bir Quake multisi koysalar yeterdi,neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chromatic aberration'i kapamak lazim. Netlikten yiyor. Rahatsiz eden bir bulaniklik, basagrisi yapabilecek tipte.

Shadows Quality ve Virtual Texturing Page Size "Nightmare" seviyesine cekilebiliyor. Donanim yeterliyse bunu es gecmemeli.

Diger ayarlar keyfe gore degisir, benim secimlerim:

Film grain: 0

Sharpening: 1

Bu sekilde "temiz" goruntu gozume daha akici geldi.

Basta FOV'u yuksek ayarlamistim ama ortamin oranini bozmasi hosuma gitmedi ve 90'a dondum.

Karar vermesi zor olan Antialiasing. SMAA net, canli ama cig, tirtikli. Aksiyon sirasinda iyi gozukuyor. TSSAA puruzsuz, smooth ama biraz bulanik, goruntu ayarliyorum diye aksiyonsuz ortamda durup bakarsan daha iyi gozukuyor. TSSAA goruntu yumusatmada rakipsiz, film gibi ama SMAA'nin canliligini sevenler olursa sasirmam.

Directional occlusion acip kapamak arasindaki secim zor. Acikken ozellikle yansimali/specular'li duvarlarda bariz bir color banding olusturuyor. Kapatinca duvarlar mis, renk gecisi yumusak ama sahnenin genelinde yaptigi etki bazi yerlerde goze batan bir basitlik yaratiyor. Buna bir noise shader uygulayip banding'i giderseler iyi olurmus. Kapatmanin akiciliga da faydasi var.

Bir de calismayan bir tweak var, belki ileride duzelir. Rage'deki gibi internal cozunurlugu otomatik ayarlayarak frame rate'i sabit tutmak icin konsoldan rs_scale degiskenini 0 yerine 1, 2 veya 3 yapmak gerekiyor.

Oyun benim gibi id Software oyunlarini sevenler icin sahane. Biri SnapMap'le Quake 2 levellarini yeniden yaratsa cok keyifli olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun game of the decade belki de century olması lazım. Muhteşem. Nightmare detail seviyesinde vsync açık 60 fps akıyor.

Bu arada oyun 66.6 gb download yapıyor ki ben arkadaşlara hayran kaldım böyle bir detayı da atlamadıkları için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, SkyWarrior said:

Bu oyun game of the decade belki de century olması lazım. Muhteşem. Nightmare detail seviyesinde vsync açık 60 fps akıyor.

Bu arada oyun 66.6 gb download yapıyor ki ben arkadaşlara hayran kaldım böyle bir detayı da atlamadıkları için.

50 gb lik oyunu 66,6 gb. den kastırmışlar. rezalet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konsolda o kadardır da PC de nightmare texture ayarı var. Ondandır muhtemel aradaki fark. Dert değil AKN de koymuyo artık indi gitti. Backup alır koyarım yedek diske durur bittikten sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, SkyWarrior said:

Cyberdemon soundtrackinin spectrograph görüntüsü;

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok