Diablo III - Reaper of Souls
0

Bu konuda 191 mesaj var

Gelen patchler bu klasik eski oyunların daha ziyade günümüz platformlarına uyumluluğuyla alakalı gibi sanki. Diablo' nun patchi 10 martta gelmiş birde, b versiyonuna güncellenmiş bu ayın 7' sinde. Tabi Blizzard gibi bir firmanın temelinde yıllar geçmiş bir oyununa bile bir şekilde hala destek verme çabası firmanın yapımlarına ve müşterilerine verdiği değeri kanıtlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.4.1 ile gelen nerfler GR seviyelerini bayagi etkileyecek gibi. Optimale ancak birazcik yakin diyebileceğim bir Marauder set ve 70lik gemlerle gule oynaya GR80 yaptım. Artik refleks falan kalmadigindan en kolay oynanis tarzi olan Marauder i tercih ediyorum. Millet LON ve bir de dusuk life ile CC veren build ile 100lere ulasir gecer tahminen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam bi bakarım üstün körü, görünürde gemler harici köklü bir değişim yok gibi. Set bonuslarıyla falan oynanmış acık. Gerçi bi önceki haline bakarak şunu diyebilirim bu yeni halleriyle sanırım artık her classın içinde ki farklı varyantları aşağı yukarı eşitlenebilir seviyeye gelecek gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet uzun bir maraton sonucu demon hunter marauder sezon setini tamamladim  ama daha cok eksik var ss:

post-101-0-53264000-1461990774_thumb.jpg

post-101-0-18174400-1461990781_thumb.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece arkadaşla biraz bakındık. Patch notlarından da anlaşıldığı üzere çok köklü bir değişim göremedik. Setler bufflanmış orası tartışmasız ki buda seviyeyi yükseltmede direk bir unsur oldu. Daha önce monkey kingte ranged monkla zorlama yapıp Inna setin kıvamına yinede yaklaşamamıştım. O oynama tadını verememişti. Şimdi gördüğüm dps falan fırlamış baya dolayısıyla seviyede fırladı direk. Tabi şimdi gemleri daha evvel innaya çaktıydık falan toparlanmak uzun iş istiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WD'la başladım sezona gayette memnunum çok zevkli, dün Aranel ve diğer arkadaşlarla hoşça vakit geçirdik sağolsunlar.Parti sıkıntısı olursa clandan ulaşabilirsiniz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sezona monk ile daldim. Gecen sezon WD oynamistim bu defa değişiklik olsun dedim. aslinda DH oynayasim var ama onu normal. Ladder da takilayim. Diyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D3 konusu 7 sayfa olmuş ben birşeyler yazmamışım, enteresan :D

Aslında şu kadarını söylesem yeterli olur herhalde; 3-5 gün önce Battle.net hesabımı aktif ettim. Klasik b.net hesabım ve gidip D2 europe da paladin açtım ;)

Oynamadım ama hala ACT 1 rogue camp'e girip o müziği duymak hoşuma gidiyor.

D3'de ki paramparça Tristram beni oyundan soğutuyor.. Daha birçok şeyle beraber tabii. Neyseki Crusader eklediler de oyunla bilmemkaç yüz saat geçirdim :)

Bir adet Seasonal Crusader açayım diyorum. Season bitince bunlar ladder'a düşüyor değil mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D3 konusu 7 sayfa olmuş ben birşeyler yazmamışım, enteresan :D

Aslında şu kadarını söylesem yeterli olur herhalde; 3-5 gün önce Battle.net hesabımı aktif ettim. Klasik b.net hesabım ve gidip D2 europe da paladin açtım ;)

Oynamadım ama hala ACT 1 rogue camp'e girip o müziği duymak hoşuma gidiyor.

D3'de ki paramparça Tristram beni oyundan soğutuyor.. Daha birçok şeyle beraber tabii. Neyseki Crusader eklediler de oyunla bilmemkaç yüz saat geçirdim :)

Bir adet Seasonal Crusader açayım diyorum. Season bitince bunlar ladder'a düşüyor değil mi ?

Aynen sezon sonu itemler, gemler,paragon,kozmetik,tab ve karakter ladderda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WD kasıyorum senelerdir, peki abicim bunun damage ne zaman gözle görülür olucak.Katman katman vuruyoruz elin barbarı bir geçiyor tuzla buz ediyor hakmıdır bu şimdi soruyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WD kasıyorum senelerdir, peki abicim bunun damage ne zaman gözle görülür olucak.Katman katman vuruyoruz elin barbarı bir geçiyor tuzla buz ediyor hakmıdır bu şimdi soruyorum.

Abi o elin barbarı Akın galiba, değil mi? :D Ama hakkaten nal toplatıyor, çok hızlı bir build. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o elin barbarı Akın galiba, değil mi? :D Ama hakkaten nal toplatıyor, çok hızlı bir build. 

Raekor öyle barbarın en baba buildi kendimce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WD ne zaman iyi olur bu oyunda sözüm ona bu sezon iyi dediler açtık, gene aynı tantana gibi oynarken uyuya kalıyorum.

S7 başlamasına 1 gun kala saglam nerf yedi WD yoksa cok iyidi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz günlerde D3' e 2.4.2 yaması gelmişti açıp şöle hızlıca bi baktım, zaten patch notlarında bişi olmadığı belliydi öle aynı tas aynı hamam. Gelen yenilik T13 seviyesi falan gelmiş GR karşılığında GR60 seviyesi gibi. Zaten daha öncesinde 70 falan zorluyorduk solo rahat rahat o açıdan eski oyunculara bişisi olmamış oldu. Paragon 800' ü geçeli çok uzun zaman oldu hani elle tutulur kasılacak birşeyde kalmadı. Artık ya eklenecek yeni leg veya değişik set kombinasyonu vs gibi şeyler dışında bir durum kalmadı. Hani ancientlerin üzerinde de bi über legendary gibi bişi çıkma şansı daha oluşsa da seviyeleri daha da ileri taşımak için falan uğraşsak bi derece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ladder kasmak için bot olmak gerekiyo bot gibi oynamak lazım. İlk zamanlar bi kaç sefer top 10 olmuştum. Sonralarda yılıyor tabi insan 7/24 zombi gibi diablo oynamak zor iş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O yeah. Güzel habermiş işte bu anılar tazelensin. Hatta diablo 2' yi bile hd yapmak yerine yeni motorun içine gömüp koysalar o bile yine güzel olurdu.

Blizzcon 2016'da Necromancer açıklamışlar, 2017'de gelecekmiş :)

Necro gelecekse aslında bir ek paket vasıtasıyla gelse artık oyuna yeni bir tad gelebilir. Belki saçma gelebilir ama bağlantı olarak en son, Mathael ölüleri kontrol ediyordu yenildikten sonra başıboş kaldılar mantığıyla necrolar yine komuta ediyor şeklinde devreye sokabilirler absürt kaçmaz. Bunun haricinde senaryo olarak güzel bir unsur bulurlarsa yine bi müddet oyalamaya bahane çıkabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok