Ücretsiz Verilecek Bazı Malzemeler - (X79 anakart eklendi sf.2)
2 2

Bu konuda 44 mesaj var

Herkese selamlar,

Elimdeki bazı ihtiyaç fazlası ürünleri, işine yarayabilecek arkadaşların ilgisine sunuyorum. Malzemeler ücretsiz verilecektir, ancak kargo masrafı sizden. İlk talep eden istediğini alır. Talibi olmayan ürünleri önümüzdeki hafta hurdacıya vermek durumundayım.

ASUS P5Q-E Anakart

post-728-0-12145500-1478824292_thumb.png

Intel P45 yonga setli, Core 2 Duo serisi işlemcilere uygun. Bu anakart hiç kasaya takılmadı, tezgahta bir iki gün belki kullanılmıştır. Çalıştığından %100 emin değilim ama benim hatırladığım kadarıyla çalışıyor olması lazım. Maalesef test edebileceğim bir ortam yok şu anda. Tüm kutu içeriği tamdır.

Titan TWC-A04 Suyla Soğutma Sistemi

post-728-0-27635400-1478824420_thumb.png

Yıllar önce DarkHW'de incelemesini yayınlamıştım, o zamandan sonra hiç kullanılmadı, kutusundan çıkmadı. Soğutma sistemi olarak kimsenin bir işine yarayacağını sanmıyorum, zaten başarısız bir sistemdi ama aranızda "ben onun motorunu çıkarır akvaryuma takarım" vs diyen birisi varsa belki işine yarar, ya da belki işlemci bloklarını falan kullanan olur. Kutu içeriği tam. Kutusu oldukça büyük, kargosu ucuz olmayacaktır.

HP Mürekkep Kartuşları

post-728-0-11867400-1478824396_thumb.png

HP 344 Renkli kartuş
HP 339 Siyah kartuş
HP 21 Siyah kartuş

Bu kartuşlar bende yıllardır duruyor. Paketleri açılmamış durumda. Son kullanım tarihi var mıdır, varsa geçmiş midir bilmiyorum. Bazılarının üzerinde 2009 falan yazıyor ama o üretim tarihi midir, emin değilim.

Orijinal PC Oyunları

post-728-0-55542300-1478824323_thumb.png

Need for Speed Most Wanted
Medal of Honor Pasific Assault
Lock On: Modern Air Combat

NFS ve MoH jelatini açılmamış halde, LoMac jelatinsiz ama hiç kullanılmadı. Tek tek uğraşmayalım, alan bu oyunların hepsini alsın.

Şimdilik böyle, ileride buraya başka şeyler de ekleyeceğim. Sizlerden ricam şunlar:

• Lütfen taleplerinizi özel mesajla değil buradan gönderin, aksi halde yanlış anlamalar olabiliyor.
  • Sadece Yurtiçi Kargo ile gönderebiliyorum.
  • Bu fazlalıkların gerçekten gitmesi gerekiyor, dolayısıyla "abi sen kenara koy ben altı ay sonra bi ihtimal İstanbula gelirsem alırım onu" türünden şeyler yapmamıza imkan yok. Gerçekten. :)
  • Titan soğutucu Tozlu Raflar'ın bir bölümünde oynayacak, dolayısıyla onu en erken 10 gün kadar sonra kargolayabilirim.

Herkese sevgiler, selamlar, LP

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Levent abi hoşgeldin. :)

Oyunlara talibim (aslında sadece Lock On'a talibim ama madem tek tek olmuyor diğerleri de gelsin).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anakart ve HP kartuşlara talibim.

Bölümde o anakarta uyabilecek bilgisayarlar var ve ölü bir şekilde duruyorlar. tekrar çalıştıraiblirim. Keza HP printer da var bir sürü, tekrar diriltebilir orjinal kartuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Levent abi hoşgeldin. :)

Oyunlara talibim (aslında sadece Lock On'a talibim ama madem tek tek olmuyor diğerleri de gelsin).

Diğer iki oyuna da ben talibim. :) Eğer ayırma durumu olamıyorsa, sizden alıcı kargolu isteyebilirim hocam, sizin için de uyarsa.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT Lock On'u çok aradım ama pek düzgününü bulamadım. Bir de Falcon 4.0 olsa tadından yenmezdi. :) Arşivlik sonuçta, bu saatten sonra nerde oynanacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Asus P5Q nün bende özel bir yeri vardır. Zamanında ilk etapta e6600 ile topladığım makine daha sonra bios update ile q9550 takıp kullanmaya devam etmiştim taki sandybridgeler çıkıp upgrade yapana kadar.

Intelin P4 kalas mimarisinden sonra o dönemde E6600 gibi çift çekirdek bi cpuya geçmek bile muazzam performans patlaması yapmıştı. Hey gidi anılar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde boşta duran E8600'ü hayata geçirmek için iyi bir anakartmış. Ofiste kullanabilirdim, ama düşündüm de kim uğraşacak. Zaten talibi çok olmuş, bence de turnuva yapılsın  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anakarta ben de talibim. Bizim yeğene pc kurup göndereceğim. Ofis uygulamaları ve genel kullanım için ucuz bir şey olacak. Haftasonu parça arayacaktım. Gerçi isteyenler olmuş ama hayırlı bir iş olması için talep ettim.

Edit: Elimde bellek ve boş kasa da var ama işlemci verecek olan varsa hayır demem. :zuh:

Edit2: Hatta yüzsüzlük yapıp Nfs Mw'ı da kendime istesem... :zuh: 10 yıl önce öğrencilik zamanı orjinalini alamamıştım da bol bol korsanını oynamıştım. En sevdiğim Nfs diyebilirim. Eğer anakartı gönderirsen nfs'yi de yayına atıversen Levent Abi. :D Göndermezsen de canın sağolsun. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı durum DHW' nin son günlerinde de olmuştu diye hatırlıyorum.

LP verilecek eşyalarla ilgili bir başlık açıp site çökene kadar bir daha dönüp bakmamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı durum DHW' nin son günlerinde de olmuştu diye hatırlıyorum.

LP verilecek eşyalarla ilgili bir başlık açıp site çökene kadar bir daha dönüp bakmamıştı.

Ben de anakart için boşuna birbirinizi yemeyin, bir daha bakmaz buraya diyecektim bir kaç gün önce, hevesler kırılmasın diye dememiştim  :D

Onur beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Arkadaşlar gecikme için özür dilerim, tüm haftasonu bilgisayarsız ve internetsiz bir ortamdaydım, bu akşam ürünlerin paylaşımını halledeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok