Death Stranding
0

Bu konuda 183 mesaj var

3 hours ago, stardust said:

Öyle olsa flight simulator oynardım. :icon_cyclops:

O tamamen aynı şey olduğundan belki can sıkıcı olabilir. Gerçi bir aCe Combat oynamanı beklemezdim değil hani, şöyle stickli mitickli. millet online kapışıyordu galiba onda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
57 minutes ago, Whooosh said:

Ben ki farm simulator, train simulator falan oynamış adamım, şu Aras kargo simulator oyunu benim ilgimi bile çekmiyor.

dışarıdan bakınca öyle gözüküyor gerçekten ama açıp oynayınca çok feci bağımlılık yaratıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 dakika önce, T800 said:

İndirimde bakalım şuna o zaman. Haftasonu olacak herhalde Black Friday indirimi ?

25 Kasımda Playstore da death stranding 169 tl olacak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bütün "standart order" ları tamamlayarak 150 saatte bitirdim... ne oyundu be arkadaş, tamamen süpriz oldu benim için. hele ki başını çok absürd bulduğumdan dolayı az kalsın silip red ded 2'ye başlasaymışım kaçırmış olacaktım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bitirdim hala oynuyorum. Re-Order'lar var onları yapıyorum. Nası bir oyunmuş arkadaş nerden bulaştık.

ps: bir de bütün yolları tamir edip, bütün teleferikleri level 3'e çıkarıyorum yanlarından geçerken... sapıklık...

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başı baya merak ettirerek başlıyor, kargoculuk deyip kestirip attırmamak lazım, bilindik bir hikaye yok, baya karışık başları o nedenle, ancak beni sıkmadı, bakalım devam ediyorum hikayesine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun da bir yarısına geldim sanıyorum, bu da gayet takip edilebilen bir oyun, kargoculuk diye küçümsememek lazım ama hikayesi bittikten sonra devam etmem herhalde. Ama kargoculuk oyunu değil tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Değil kargoculuk oyunu. Ama şöyle diyelim. Levent Pekcan tabiri ile "Kahır" oyunu değil. Güle oynaya oynanabiliyor oyunun birçok kısmı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cyberpunk 2077 ile işbirliğine gidilmiş, Cyberpunk 2077 theme skin v.b. Sam kullanabiliyor update ile.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu da bitirdim şimdi, sonu iyiydi, tabii söz konusu Kojima olunca oyun mu film mi falan uzayan yerleri olmuş. 

Değişik bir oyundu, herkese hitap etmez kesinlikle.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi epic store'a bakıyordum da (yazarken bile midem bulandı)

steam'de 400 lira bu oyun.

epic'de 160 bir de herkese 60 tl kupon veriyor.

100 liraya geliyor.

oynamayan kalmasın cidden, başındaki absürdlüklere dayanabilirseniz sonradan müptelası ediyor kendinin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, wazzap said:

@stardustya ben bunun şey versiyonunu indirdim, oynadım biraz da ama sarmadı yahu. sonra sildim zaten oyunun %10'unda.

çok normal, ben de senin bıraktığın yerde bırakmıştım. ilk bölümün absürdlüklerini geçersen, asıl büyük haritaya geldiğinde başlıyor oyun yani orta amerika'da.

beğenilmeyecek oyun değil hatta bağımlılık yapıyor, ps5 için enhanced edition tarzı ek bölümler içeren bir sürüm hazırlıyormuş kojima, açıkçası ben kesin alırım bunu ps5'e...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dayanamadım steam'den aldım oyunu. tekrar başladım. şimdi giriş bölümünü oynadım.

ilk oynadığım zaman aklıma geliyor da, hiçbir anlam veremeyip noluyoruz diye dumur oluşum.

şimdi tabi hem tadını çıkardım hem de adamın yaptığı dijital sanata bir kez daha hayran kaldım.

önyargısız yaklaşıp, girişte olanları anlayabilmek ve yönünüzü bulmak için biraz yardım alır, azcık çaba sarfederseniz cidden sonrası çok iyi bu oyunun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

horizon zero dawn'ı @wazzap uyandırmıştı, steam'den orjinal oldukça ucuz bir fiyata almıştım.

başladım onu oynamaya, çok da sarmamıştı. sonra death stranding'i SE olarak oynamaya başlayınca tamamen rafa kalkmıştı horizon.

geçenlerde sağlam bir yama ile PC performansı oldukça arttı horizon zero dawn'ın. ben de tekrar oynamaya başladım yarısına geldim. fena oyun da değil, o hızla bitirecektim.

şimdi indirimde steam'den orjinal death stranding alınca açtım dedim ki sadece başına bakacağım... yani olacak iş değil ama yine horizon'ı yarıda bıraktım, full-time bu oyunu oynuyorum.

bu sefer online olarak, bridge link aktif, diğer oyuncuların kargosunu da taşıyarak oynuyorum.

SE oynarken ki puanımı, rekorlarımı daha oyunun ortasında geçtim brigde link'den gelen puanlar sayesinde.

daha aradan çok zaman geçmeden, 2. kere, aynı hevesle oynatıyor kendini. ben kojima'nın başka oyunun oynamamıştım MGS'ler gibi.

demek gerçekten bir iş varmış herifte.

PS5'de ve PC'de henüz oynamadığım bir sürü oyunu bekletip, kendini 2. kez hiç sıkmadan oynatıyor olmasıyla benim gözümde çok ayrı bir yere oturdu bu oyun.

PS5 için daha kapsamlı bir kojima's cut edition geliyormuş, umarım 2. oyunu da yapar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03.07.2021 at 22:50, stardust said:

horizon zero dawn'ı @wazzap uyandırmıştı, steam'den orjinal oldukça ucuz bir fiyata almıştım.

başladım onu oynamaya, çok da sarmamıştı. sonra death stranding'i SE olarak oynamaya başlayınca tamamen rafa kalkmıştı horizon.

geçenlerde sağlam bir yama ile PC performansı oldukça arttı horizon zero dawn'ın. ben de tekrar oynamaya başladım yarısına geldim. fena oyun da değil, o hızla bitirecektim.

şimdi indirimde steam'den orjinal death stranding alınca açtım dedim ki sadece başına bakacağım... yani olacak iş değil ama yine horizon'ı yarıda bıraktım, full-time bu oyunu oynuyorum.

bu sefer online olarak, bridge link aktif, diğer oyuncuların kargosunu da taşıyarak oynuyorum.

SE oynarken ki puanımı, rekorlarımı daha oyunun ortasında geçtim brigde link'den gelen puanlar sayesinde.

daha aradan çok zaman geçmeden, 2. kere, aynı hevesle oynatıyor kendini. ben kojima'nın başka oyunun oynamamıştım MGS'ler gibi.

demek gerçekten bir iş varmış herifte.

PS5'de ve PC'de henüz oynamadığım bir sürü oyunu bekletip, kendini 2. kez hiç sıkmadan oynatıyor olmasıyla benim gözümde çok ayrı bir yere oturdu bu oyun.

PS5 için daha kapsamlı bir kojima's cut edition geliyormuş, umarım 2. oyunu da yapar.

Öyle bir oyunki ben bile 2. kez satın alıp pc de 3. kez orjinal şekilde bir daha bitirsemmi diye bir düşünce geçti içimden ürperdim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/16/2021 at 2:47 PM, stardust said:

500 tane standart order var oyunda. 350'yi geçtim "legend of legends" seviyesinde. 500'e tamamlayacağım. 

ds.jpg

yapmayı deneyebilirsiniz ama çok gerçekçi bir şekilde söylüyorum, yapmazsınız, yapamazsınız :lol:

kalkışabilirsiniz ama nasıl bir işe bulaştığınızı anladığınız anda bitmeyeceğini farkedersiniz, zorladıkça ben yaptığım için bana küfredersiniz.

wazzap, Squall and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok