[PS4] The Last of Us Part II
0

Bu konuda 87 mesaj var

Ya hay amk. Oldu olcak PS5'e çıkarsınlar direk. Part 2'yi beklerken ilk oyunu iki kere bitirdim amk. @emre666 daha çok para ne alaka yalnız onu çözemedim :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence çıkış tarihini bilerek erken açıklayarak insanların ps4 almalarını sağladılar. ilk önce mayıs 2020 sonu deseler millet ''ohooo çok var daha çıkmasına sonra alırız'' diyip almazdı mevcut konsolları. şimdi kesin alan olmuştur. :mrgreen:

sonuçta yine alacaklardı ama stokları bitirmiş oldular. mayıs ayından önce daha ucuzlatılmış bir kasa veya seri çıkartırlar ps3 e ultra slim çıkarttıkları gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.gamesradar.com/best-pax-east-2020-demos/

ay sonundaki fuarda oynanabilir halde olacakmış.

edit:

Sony korona virus olayından fuara katılmamış ve demo iptal olmuş...

https://thenerdstash.com/sony-pulls-out-of-pax-east-2020-the-last-of-us-2-demo-cancelled/

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korktuğum başıma geldi. Bir kaç gündür bunu düşünüyordum. Kesin ertelenecek diye. Cyberpunk ne olacak acaba ? Çin yüzünden ırkçı olmama çok az kaldı yemin ederim. Şerefsizin teki bok yiyecek diye tüm dünya acısını çekiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yaaaaa şimdi gece gece... neyin logistic i bu devirde..

tamamen sony in ps5 numaraları.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kontrol etmedim ama konsol üssü den dediklerine göre store üzerinden dijital pre order edenlerin siparişi iptal edilmiş ve store dan oyun kaldırılmış.

vallahi ben hiç inanmıyorum virus olayından ertelendiğine. bahane buldular ps5 e saklamak için. yurtdışında oyunlar büyük marketlerde de satımıyor mu ? marketler açık, amazon açık. fiziksel almak isteyenler yine alırdı. 

dün haber vardı avrupa da yasaklar nisan sonu mayıs başında kaldırılıyor diye, amerika da sorun var desek orda da fiziksel mağaza mı kaldı oyun satan? wallmart vs. açık değil mi amerika da şuanda...

gerçi daha iyi ps5 çıkarmaları. bir daha ps4 ile uğraşmayız bu saatten sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beter olsunlar. Bizim preorder'ı 28 Mart'ta mı ne iptal etmişler zaten. karta iade olmuş. oyun storeda yoktu. bakalım ne zaman ekleyecekler ve fiyatı ne olacak. biz 429TL ye almıştık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci half life 2 vakası türü birşey olabilir. sony naugthy dog çıkıp ''oyunumuzu çaldılar'' türü birşey diyecek bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım çıkmasına 1 ay kaldı.

ben spoiler türü bir tane şey okudum. ama düşününce pekte spoiler olmaması lazım onun şaşırtan birşey değil çokta.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu inceleme 10/10 vermiş. Yaklaşık 25 saatlik bir singleplayer hikaye var. Preorder verdik Perşembe 00.00'ı bekliyorum :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Atrin said:

Çoğu inceleme 10/10 vermiş. Yaklaşık 25 saatlik bir singleplayer hikaye var. Preorder verdik Perşembe 00.00'ı bekliyorum :D 

evet, bir tek gamespot her zamanki gibi değişinklik yapıp 8 vermiş.

25 saat single açık dünya olmayan bir oyuna süper vallahi. son god of war gibi yarı açık dünya da değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu oyun God of War gibi yarı açık dünya değilmiş fakat bir önceki last of us gibi de değilmiş. Lost Legacy tarzı bir yapısı varmış ama map falan yok. Geniş alan veya opsiyonel girilecek bina vs çok diyorlar.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/12/2020 at 2:05 PM, T800 said:

IGN inceleme notu 10-Masterpiece.

/troll mode on

çok yazık o zaman cyberpunk'a 12/10 falan vermeleri gerekecek :zuh:

/troll mode off

cahil sorumu mazur görürseniz bu last of us 2, playstation 4 için yapıldı di mi, playstation 5'in nimetlerinden faydalanacak mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen lead platform PS4 Pro. PS5'in ssd vs gibi avantajlarından yararlanamaz ama ps4 last of us remastered da olduğu gibi büyük ihtimal 60fps falan gelebilir. O konuda net bir bilgi yok fakat remastered gelir bence kesin. Last of us remastered 1080p 60fps. Part 2 PS4 Pro'da 1440p 30fps

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece dayanıp 2 saat oynadım. @Squall'ın dediği gibi müthiş olmuş oyun. Film gibi başlıyor. Bu 7-8 yıllık makine ile (Digital Foundry 1080p PS4 versiyonunun da çok iyi olduğunu söylüyor) bu kadar iyi grafik çıkarmaları cidden çok enteresan. 30fps falan ama grafikler, atmosfer ve karakter animasyonları cidden çok iyi. 2020 GOTY olur gibi duruyor bakalım oynamaya devam edelim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan sızdı bir şekilde de oyunu çıkartmak zorunda kaldı dingil herifler. yoksa ekim-kasım dan önce tövbe çıkartmazlar ps5 ede dahil ederlerdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OYUNDA SEATLE DAY 1 YAZISINI GÖRMEYEN AÇMASIN

Spoiler

Çok kötü oldum. Joel'un ölmesini hiç beklemiyordum. Hep Ellie'nin arkadaşı Dina ölecek diye bekledim. Joel öldükten sonra gözler doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi. Baya sinirim bozuldu. ND bari oyunun sonunda öldürseydi Joel'u. Joel'un ölümünden sonra evine gidişimiz falanda çok kötüydü. 

Acımız büyük valla.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok