[PS4] The Last of Us Part II
0

Bu konuda 87 mesaj var

Grafikler çok güzel evet ps4 de böyleyse ps5 de nasıl olur acaba.

Seslerde muhteşem clickerlar falan adamı osurtuyor ve duyduğum en gerçekçi silah seside bu oyunda.

At gerçek at gibi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ps4 PRO 4K değil mi? Exclusive oyun niye 1440p yapılıyor? Ya bok atmak diyeceksiniz de cidden saçma geliyor bana, hem 4K diye alet reklamı yap sonra exclusive bir oyunu 4K yapma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Umuyorum ki şu oyunun hem ilki hem bu PC ye gelirde düzgün bi donanımla oynama şansımız olur. 17 fps ile oyun oynamak gözlerimi kanatıyor... ki bu son zamanlarda halkın diline pelesenk olmuş yarro geçme ifadesi değil, kelimenin tam manasıyla gerçekten gözlerim kanlanmaktan kan çanağına dönüyor minimum 20dklık <30fps oyun deneyiminin ardından...  Zamanında xbox 360la olan maceramı kör olmadan noktaladıktan sonra sağlığımı kaybetmemek için konsollardan veremmişcesine kaçmak zorunda kaldım tanrı tarafından kutsanmış gözlerimi korumak için.. :icon_cyclops:

Dediğim gibi güzel oyun ama 38 yaşında katarakt ameliyatı ve şişe dibi gözlüklerle hayatınıza devam etmek istemiyorsanız her gün 15dk oynamanızı tavsiye edicem konsollarınızda.. 

1 hour ago, wazzap said:

Ps4 PRO 4K değil mi? Exclusive oyun niye 1440p yapılıyor? Ya bok atmak diyeceksiniz de cidden saçma geliyor bana, hem 4K diye alet reklamı yap sonra exclusive bir oyunu 4K yapma.

Abi zaten 18fps ile çalışıyor 8e mi düşürsünler istiyosun.. :new_argue:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Nefesi yetmiyor ne yapsın :D Her iki konsolda da (Pro ve One X) native 4k oyun çok az veya yok şu an zaten. Bu oyun en azından PS4'de 1080p PS4 Pro'da 1440p sabit 30fps verebiliyor. PS3 zamanında Narc'ın dediği gibi göz kanamalı oynuyorduk. 23-25fps arası gidip geliyordu last of us 1. Bu en azından kötünün iyisi. Benimde 1 saatin sonunda gözlerim yanmaya başlıyor. Fakat oyun çok iyi oynatıyor kendini. Bekleyeceğime oynar geçerim.

Merak eden için

Digital Foundry - The Last of Us Part 2: PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing + Initial Thoughts!

https://www.youtube.com/watch?v=8hx2PPwBYoQ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hem ucuzlar ümidiyle hem de oyunu ps4'te heba etmemek içün PS5'i bekleyeceğim. Sonra vurucam kırbacı...
Bu topice gire gire spoiler yiyeceğim diye korkuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Atrin benim lafım aslında PS4 veya XBOX'a değil. Benim lafım bu "console fanboylarına". İsyan etmemelerini anlamıyorum. Adamlar 4K diye bana oyun konsolu satacak sonra 1440p'de 30fps oyun satacak ha? Yok öyle yağma. Çarmıha gererim adamı, hayırdır...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Altan Yoklar said:

Bu topice gire gire spoiler yiyeceğim diye korkuyorum.

Doktor ölüymüş Altan...

1 saat önce, wazzap said:

@Atrin benim lafım aslında PS4 veya XBOX'a değil. Benim lafım bu "console fanboylarına". İsyan etmemelerini anlamıyorum. Adamlar 4K diye bana oyun konsolu satacak sonra 1440p'de 30fps oyun satacak ha? Yok öyle yağma. Çarmıha gererim adamı, hayırdır...

PS4 PRO çıktığı zaman işi bilenler, "RX470'ten hallice bir GPU ile kimse 4K rüyası görmesin" diyerek gereken uyarıları yaptılar zaten.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo, gayet mümkün. Diyeceksin yapımcılara, oyununuzu ona göre yapın diye. "Ben müşterilerime bir söz verdim, siz de bunu yerine getireceksiniz yoksa oyun falan yapıp, satamazsın bunda." diyecek.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

9gag'de dalga geçiyorlar sanıyordum ama anlaşılan sony iyi para yedirmiş inceleme sitelerine...

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-last-of-us-part-ii

oyuncu yorumlarına göre çok kötü, beğenilmemiş. hikaye çöpmüş, ilk oyundaki derinlikle alakası yokmuş oyunun.

-

ps: olayda bir gariplik var, oyunda ibnelerin olmasından dolayı kullanıcı puanın düşük olduğunu söylemiş arkadaş...

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2020/06/19/the-last-of-us-part-2-is-getting-predictably-user-score-bombed-on-metacritic/#4b9ac1581ea7

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tr psn store da 499 tl ye yükselmiş fiyatı 429 tl den... hadi 429 a aldıkta 500 lira bir oyuna bilemedim yani.. (60 dolara usa store dan alırdım gerçi, başından 500 tl olsa)

normal ps4 de iç mekan grafikleri ilk oyununun remaster ından hallice.. 

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

araştırmacı gazetecilik bu olsa gerek, olayı çözdüm.

ıslak hayallerini süsleyen Ellie'nin lezbiyen olmasını kaldıramayan abazalar gidip düşük puan vermiş... evet hikaye de kötü ama asıl olay lezzoluk.

the-last-of-us-2-ps4.original.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ellie nin lezbiyen olduğu ilk oyununun dlc sinden belli yahu.. bu oyun sırf lezbiyen ilişki yüzünden mi gömülüyor? dina ya ne yapacaklar ellie nin gözü önünde tecavüze uğrayıp öldürecekler mi nedir ??? dina ölecek ellie intikam peşinde olacak en başından belli bu durum ve elie nin lezbiyen olduğu... spoiler filan değil...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben ps3'de sadece ilk-ana oyunu oynamış biri olarak gay-lez bilmem. oyunda ibnelik varsa ben almam arkadaş, hatta sırf bu yüzden ps5 alma kararımdan da vazgeçtim, şimdi sony düşünsün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, voiddust said:

araştırmacı gazetecilik bu olsa gerek, olayı çözdüm.

ıslak hayallerini süsleyen Ellie'nin lezbiyen olmasını kaldıramayan abazalar gidip düşük puan vermiş... evet hikaye de kötü ama asıl olay lezzoluk.

the-last-of-us-2-ps4.original.jpg

E ben hamileyim diyor oyunda ?#!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, RFID said:

E ben hamileyim diyor oyunda ?#!

hocam bence bu biraz spoiler ama :D 

homofobikler düşük puan vermiştir çok takılmaya gerek yok. oyun gayet güzel oynadığım bölüme kadar (Seatle Day 2 ortaları). Hikaye boka sararsa söveriz ND'a. 

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir anda başlığa bu kadar mesaj yazılınca öldü zannettim.

Konuya dönersek, son 5-6 yıl içinde SJW muhabbetinin bulaştığı bütün oyunların sonu kötü bitti. Biz öğrendik bunlar öğrenemediler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Whooosh said:

Bir anda başlığa bu kadar mesaj yazılınca öldü zannettim.

Konuya dönersek, son 5-6 yıl içinde SJW muhabbetinin bulaştığı bütün oyunların sonu kötü bitti. Biz öğrendik bunlar öğrenemediler.

Spoiler

Bunun da sonu (bence) kötü bitiyor zaten...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vay be daha önce bir oyunda karakterin hamile olup olmaması spoiler olacak deseler ''hadi len'' derdimde elie nin hamile olması spoiler oldu evet.. :1pof:

o zaman tecavüze uğrayacak oyunun ilerki kısımlarında.. veya elie biseksüel.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 19.06.2020 at 10:49, Atrin said:

OYUNDA SEATLE DAY 1 YAZISINI GÖRMEYEN AÇMASIN

Reveal hidden contents

Çok kötü oldum. Joel'un ölmesini hiç beklemiyordum. Hep Ellie'nin arkadaşı Dina ölecek diye bekledim. Joel öldükten sonra gözler doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi. Baya sinirim bozuldu. ND bari oyunun sonunda öldürseydi Joel'u. Joel'un ölümünden sonra evine gidişimiz falanda çok kötüydü. 

Acımız büyük valla.

evet kesinlikle..

hatta bence şöylede bir saçmalık var,

Spoiler

joel in ölümü çok ucuz olmuş yahu,, joel gibi karakter az önce gördüğü yabancı birine koşulsuz güvenip, onun dediği yere gidip sanki 40 yıllık eski dost gibi davranması ordaki tanımadığı elemanlara direk adını söylemesi filan.. tamam sahneler çok etkileyici ama düşününce saçma bence bu şekil oltaya gelmesi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20. saate geldim oyunda. Görev listesinde "The Farm"dayım.

%25 lik falan bir bölüm kaldı sanırım. Oyunun sunumu atmosferi grafikleri sesleri 10/10. Son %25lik bölümde ne olur bilmiyorum ama şimdilik konu olarak tatmin etmedi beni. Kalan kısmıda bitireyim öyle son yorumu yaparız. 

The Farm görevine gelmeyen açmasın

Spoiler

Şu ana kadar beni en çok sinir eden olay oyunun yarısına yakınını Joel'un katili Abby ile oynamak zorunda oluşumuz. Hikaye sonlara doğru neyi açıklar ne yapar bilmiyorum ama birinci oyundaki Joel Ellie hikayesinden ikinci oyunda buralara gelmek hiç tatmin edici değil. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bence oyun güzel.. karşıdakine çivili beyzbol sopasını bir hışımla indirtiyor...

geber orospu çocuğuuuu geberrrrrrrr hissiyatını da veriyor. hele gizlice yakaladığımızın boğazını keserken çıkan gırtlak sesleri... boğaz kesesi geliyor insanın 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 hours ago, emre666 said:

bence oyun güzel.. karşıdakine çivili beyzbol sopasını bir hışımla indirtiyor...

geber orospu çocuğuuuu geberrrrrrrr hissiyatını da veriyor. hele gizlice yakaladığımızın boğazını keserken çıkan gırtlak sesleri... boğaz kesesi geliyor insanın 

Yani Last of us mı Manhunt mı belli diil diosun.. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 dakika önce, Narcissus said:

Yani Last of us mı Manhunt mı belli diil diosun.. :icon_think:

evet vallahi öyle.  ölen insanlar çığlıkları inlemeleri.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok