[PS4] The Last of Us Part II
0

Bu konuda 87 mesaj var

Eheh diğer oyunların ayni saatte yuklenen trailerlari en fazla 60 bin izlenirken( o da uncharted) bu 200 kusur bin izlenmis. Millet bekliyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunda ps4 pro'nun gerçek gücünü kullanarak iyi bir görsel kalite yakalanacaktır diye düşünüyorum. Bu sefer Ellie ile oynuyormuşuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mart 2018'den once gelecegini sanmam...

O zaman kötü oldu.:)

Çok var daha, bu kadar önceden duyuru yapılır mı ya, PS4 Pro 2 çıkar o zamana.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anayı karıştırmamaları lazımdı.  :zuh:

Yeni karakterler ilginç görünüyor. Ama işin özünde bu Joe ve Ellie'nin hikayesi olacak diye söyledi Naughty Dog. Belki flashback falan tarzı bir sahnedir o bağlamda.

Yalnız kadın da sağlam kaslıymış. Uncharted'daki Nadine'i döver sanki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 28.04.2019 at 07:38, Squall said:

Şiddetle bekliyoruz :icon_dance:

vallahi yahu...

https://www.tamindir.com/haber/the-last-of-us-part-ii-icin-bu-ay-basin-etkinligi-gerceklestirilecek_47560/

inşallah çıkış tarihi açıklaması gelir bu etkinlikte. kesin haziran 2020 filan olacak... çıkarsalar keşke bu aralık ayında.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkış tarihi belli oldu

21 Şubat 2020

last of us 2 trailer

Tam oynanış videosu olmasada grafikler önceki video ya göre biraz düşmüş. önceki video çok sinematik tarzı zaten o kadarda olamayacağı belliydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yine tutturacaklardır o grafik seviyesini. Bu videodan pek bir şey anlaşılmıyor. Pre-order verdim ben bekliyorum. Aşırı heyecanlıyım bu oyun için. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trailerda uyşturucu var kendi cinsiyle yakınlaşma var ,oyun Yeni Türkiye'de yasaklanmaz umarım ya da oyunu alanlara ceza kesilmez.
Ben de dört gözle bekliyorum da preorder falan alamam ucuzlasın ancak öyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

429 TL falan cok yuksek ama allahtan ben kuzenle psn ortakligi yapiyorum yari fiyatina denk geliyor. Yoksa hic bir oyuna preorder yapamazdim valla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hey allahım ya. :mrgreen:

https://blog.us.playstation.com/2019/10/24/the-last-of-us-part-ii-comes-to-ps4-in-may/

29 Mayıs 2020 ye ertelendi çıkış tarihi.

However, it was during the last few weeks, as we were closing out sections of the game, that we realized we simply didn’t have enough time to bring the entire game up to a level of polish we would call Naughty Dog quality. At this point we were faced with two options: compromise parts of the game or get more time. We went with the latter, and this new release date allows us to finish everything to our level of satisfaction while also reducing stress on the team.

While we’re relieved that we won’t have to compromise our vision, we’re disappointed that we weren’t able to avoid this exact situation. We wish we could’ve foreseen the amount of polish we needed, but the size and scope of this game got the better of us. We hate disappointing our fans and for that we’re sorry.

kusura bakmayın ama ağzımı bozacağım. pezevenke bak polish seviyesi iyi olmayacakmış mış... sanki pasta cila yapıyor pis sakallı teres. desene şuna daha çok para için sony ile yaptık bu dümeni...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok