• Announcements

• Mr.Crunch

Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Amazon Donanım Fırsatları
0

439 posts in this topic

2 minutes ago, CandleGarden said:

Bu linklere tıklarsam alete trojan bulaştırırım gibi bir hisse kapılıyorum 

kapılma . Sadece benim bulduğum sitenin referansı var. 

O referransları otomatik çıkaran bir chrome eklentisi vardı , onu da bir çözüm.

1 saat önce, wazzap said:

Eee, .tr açıldığına göre siftahı yapalım.

gtx1080 2986,05 TL üstelik KARGO BEDAVA.

https://www.amazon.com.tr/Turbo-GeForce-GDDR5X-256BIT-2xHDMI/dp/B01GVHNWXM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1539961715&sr=8-3&keywords=gtx%2B1080&th=1

gerçi blower fan sanırım bu.

Ben de onu soracaktım. 1000 TL daha pahalı olanlar fan daha iyi ve o yüzden default OC geldiği için mi pahalı?

1 hour ago, CandleGarden said:

Ben de onu soracaktım. 1000 TL daha pahalı olanlar fan daha iyi ve o yüzden default OC geldiği için mi pahalı?

Evet o modeller daha serin, daha sessiz, daha çok overclock oluyorlar ve daha güzel görünüyorlar.

Bunlar için 1000TL fark vermeye değmez diye düşünülürse blower fan modeli alınabilir. Açıkçası ben bu gürültüye dayanamazdım sanırım.

3 gün önce ASUS strix satıldı amazon.com.tr'de 3300 TL'den. Almaya niyetli varsa kontrol edin sürekli derim. 

@MilesTeg.com yorumlarında o kadar da gürültülü değil diyorlar. onların yalancısıyım. :D

15 hours ago, wazzap said:

3 gün önce ASUS strix satıldı amazon.com.tr'de 3300 TL'den. Almaya niyetli varsa kontrol edin sürekli derim. 

@MilesTeg.com yorumlarında o kadar da gürültülü değil diyorlar. onların yalancısıyım. :D

Sesi 1 desibel düşürmek için birsürü para ve emek harcayan birisi için o fark çok valla :icon_dance::mrgreen:

wazzap likes this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.