Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 758 mesaj var

16 minutes ago, TiesTorN said:

tamam :cici:

Yahu sende ne adamsın... Başka başlıkta arabasına özenen adam herşeyini alır temizlemek için, basınçlı yıkamasından özel cilasına kadar diyosun, burada adam özenmiş kutu alayım oyunu hatıradır, collectible'dır diyor ne gerek var diyosun :)

Ne emmeye ne gömmeye geliyorsun ties :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 minutes ago, ObiWan said:

Yahu sende ne adamsın... Başka başlıkta arabasına özenen adam herşeyini alır temizlemek için, basınçlı yıkamasından özel cilasına kadar diyosun, burada adam özenmiş kutu alayım oyunu hatıradır, collectible'dır diyor ne gerek var diyosun :)

Ne emmeye ne gömmeye geliyorsun ties :zuh:

yahu arabayla ne ilgisi var bunun :facepalm: :lol:

arabada aldığın malzemeleri fiziksel olarak kullanıyorsun. kutulu oyun öyle değil ki, sadece süs. cdkey'ini kullanarak dijital bir platforma kaydedip, yine internet üzerinden indirebiliyorsun zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 minutes ago, TiesTorN said:

yahu arabayla ne ilgisi var bunun :facepalm: :lol:

arabada aldığın malzemeleri fiziksel olarak kullanıyorsun. kutulu oyun öyle değil ki, sadece süs. cdkey'ini kullanarak dijital bir platforma kaydedip, yine internet üzerinden indirebiliyorsun zaten.

arabayla değil, zevklerle ilgisi var :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu devirde oyunu kutulu koleksiyon seçeneği ile alan kişi, piknikte oturacak koltuğu yoktur ve bu yüzden üzerine oturmak için alıyordur derim.

o kutuların en güzel işlevi zor zamanlarda ve arazide oturacak yer yoksa götümüzü koyacak geniş bir objenin işlevini görür. 

bir de çok havalı. parka gidiyorsunuz. herkes piknik için sandalyesini açıyor, örtüsünü seriyor. siz havalı havalı diablo 3 koleksiyon kutusunu çıkarıp üzerine çat diye oturuyorsunuz. arkadan gören de kocaman diablo yazısını görüyor. 

ya da acıktınız ve tepsi lazım. ormandasınız ve yere koymak istemiyorsunuz. world of warcraft dev kutusunu alıp yere seriyorsunuz. acayip havalı. arthas temalı üzerinde sucuk ekmek. 

jackjoker tarafından düzenlendi
TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 ve SF4 ümün kutularını verdiğim için halen pişmanım bunda da onu yaşamak istemiyorum ama bakalım.. Direkt pre-order edip geçerim muhtemelen.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GOG sürümünde iş görecek kadar içerik var, isteyen oradan alabilir. ben öyle yapacağım muhtemelen. bu arada oyun detay ve içeriklerinde iyi çalıştıysalar oyun uzun vadede genişletileceği için kafadan 30-40 Milyon kopya satar hatta GTA5'in satış rakamına dahi yaklaşabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam; CD Project Red canımız ama bu pre order işinin de boku çıktı yani. Nisan 2020'de çıkacak oyuna şimdi para vermek bana akıl tutulması gibi geliyor. Ha pre order fiyatı, çıktıktan sonraki fiyatına oranla kayda değer şekilde düşük olacaksa belki ama sanmıyorum. 

sCoRPion_tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

nisan 2020'de doların 10 lirayı zorlayacağını hesaba katarsak, oyunun fiyatını 500 lira civarı görmek beni şaşırtmaz.

şuan 250 lira - 40 dolar civarına geliyor ki bence gayet alınabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 sonrasında bunu da aradan çıkardım. Bir Baldur's Gate 3 kaldı. 2020, oyuncular için güzel bir yıl olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de pre-order yapmamak için bir sebep yok.

CD project'de güvenimiz tam, oyunun patlak çıkma gibi bir durumu yok. Paşalar gibi Steam'e de gelmiş. Çıkış tarihinde daha ucuza da satılmayacağı aşağı yukarı belli.

Normalde pre-order'a karşıyız ama bu sefer bir istisna yapılabilir.

stardust and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Thronebreaker olayını hatırlatmak isterim. Oyun ilk çıktığında 49 TL idi sonra ne hikmetse(?) bir anda 149 TL oluvermişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, wazzap said:

Thronebreaker olayını hatırlatmak isterim. Oyun ilk çıktığında 49 TL idi sonra ne hikmetse(?) bir anda 149 TL oluvermişti.

Tek örnek bu değil..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 minutes ago, Whooosh said:

Bence de pre-order yapmamak için bir sebep yok.

CD project'de güvenimiz tam, oyunun patlak çıkma gibi bir durumu yok. Paşalar gibi Steam'e de gelmiş. Çıkış tarihinde daha ucuza da satılmayacağı aşağı yukarı belli.

Normalde pre-order'a karşıyız ama bu sefer bir istisna yapılabilir.

cdpr'a kalite olarak güvenimiz tam ancak bug, iyileştirme vs. konusunda beklenebileceği kanısındayım. witcher 3 de malum çıktıktan aşağı yukarı 1 sene sonra tam olarak kıvamına gelmişti yapılan patchler ile. bu oyunda da benzer bir durum olacağını öngörüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

250 TL' ye elim gitmiyor resmen.

Şu anda bile şok oldum fiyatın 150 segmentinde değil de 250 segmentinde olduğunu tekrardan fark ettiğim için.

Onur tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hesaba hediye olarak gönderme işleri falan bilemiyorum... Çıkmamış oyunu hediye olarak gonderebiliyorlar mi? Yoksa çıkınca mi gonderecekler?

Göndemezlerse yada gönderdikleri oyun ertesi gün hesabımdan silinirse bir garantisi var mı?

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Giftler kolay koaly refund edilemiyor, öncelikle hediyeyi alan kişinin refund etmesi lazım.

Ayrıca, preorderları gift yapabiliyorsunuz. Hesabınıza doğrudan geliyor. ama ben almadım daha, bekliyorum biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya RT için hangi oyun olursa olsun heveslenmeyin. Kas gücü yetersiz olduktan sonra hiç umurumda değil. 2-3 sene sonra bakarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunuhna bakar word of warcraftin colector editionunu alip acmadan kenara koyanlar kose olmustu kisa surede

sanirim 10. yili civari 3000-5000 dolara mi ne gidiyordu

simdi ne olmustur bilemiyorum 2004-2005 de satisa cxiktiginda 100 dolardi

o dalga gecitginiz dabilolarida burdan dhw zamani alip 500 den veriyim gibi ilan acmamisdiniz

dk 1 gol hemen duble ucret

bende almam o baska

digital colector aliyorum ben oda oyun ici alitnla aliyorum diye mount pet veriyo diye

para ver desen almam tabi ki.

bu oyunu da baska oyunu da almayacam

ben bu witcherleri denedim zamanim yoktu oynmadim non legal olarak bile

2007-2010 arasi wow a ara verdigim donemde falan bide oncesinde boyle ayila bayila rpg ogeli alaman oyunu gothic 2 -3 oynamistim

onu kim yapmisti sonra ne yaptilar bilmem

sistem shock denince the last ninjadan baska bisi konusanin carpilmasi lazim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok