Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 758 mesaj var

last of us 2 deki olayın aynısı. tamamen satışa yöneliktir. yoksa senelerdir geliştirilen oyunun neyinin cilası olacak.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, emre666 said:

last of us 2 deki olayın aynısı. tamamen satışa yöneliktir. yoksa senelerdir geliştirilen oyunun neyinin cilası olacak.

CD Projekt hakkında böyle konuşamazsın taaam mı :mad::cry:

Firienholt, Squall and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dediklerine göre oyun şuan bitmiş ve oynanabilir durumdaymış fakat haritanın büyüklüğü ve detaylarının çok olması nedeniyle biraz daha test etmek ve gerekirse cilalamak istemişler.

Anladığım kadarıyla oyun şuan başka bir firmanın elinde olsa çoktan piyasaya sürülecek seviyede tamamlanmış fakat böyle ufak tefek bug'larla piyasaya sürmek CDPR'ın içine sinmemiş.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ertelenmesine uzuldum fakat CDPR’in tutumu bizler icin cok iyi. Oyun ciktiginda kaymak gibi oynariz. Sikik EA’de biraz boyle yapsa fena olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CDPR için bunun tek avantajı genelde senenin son 3-4 ayında çıkan oyunların Game of the year olabilitesi iken yatırımın geri dönüşünü daha 6 ay boyunca almayacak olmak ve yeni jenerasyonun da gelmesiyle yeni oyunların duyurulması oyun çıkmadan biraz gölgeleme yapabilir...  Ki oyun çıktığı gibi yine 10/10 puanları toplarsa zaten bu küçük hesapların hiç biri anlamı olmaz.. ki bence gevurların holiday sezonunu beklemeleri bile belki daha iyi olurdu.. 

2020 nin ilk yarısında çıkacak oyunlarınını yapan şirketler ofislerinde partiler düzenleniyor olabilir şu an.. Çünkü ben bile Cyberpunk geliyoken başka bir şeye para ve zaman ayırmanın manası yok hatta nisana kadar şu elimdekileri de bitirim de bi daha bakmak istemeyebilirim bile (witcher 3 sendromu) diyordum ... 

O nedenle son yarıda oyun çıkaracak şirketler dışında herkes mutludur heralde.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aramaya üşendim şimdi. kaç hafta önce oyunun yeni nesil konsollar yüzünden ertelendiğine dair bir haber çıktı. yeni çalışanlar işe alınmış oyunu yeni nesil konsollarada hazır hale getirmek için...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle birkaç dedi söylenti var ama adı üstünde söylenti. Bir başka söylentiye göre de Xbox'daki performans sorunları yüzünden ertelenmiş deniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım normal ps4 ve xbox da nasıl çalışacak bu oyun.. Demin kingdom hearts 3 oynarken bile arada kasıyordu ps4 çöp alet işi bitmiş artık bunların cyberpunk gibi bir oyun nasıl kaç fps çalışır çok merak ediyorum.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten debugging için ertelediklerine inanmak istiyorum ama 1 sene debugging için çok uzun bir süre.

Bu kadar ertlemenin ardından çıkan oyunun gerçekten "0" bug ile çıkması lazım, yoksa büyük rezillik olur. Ayrıca verdikleri tarih yeni konsolların çıkışına da denk geliyor. Birkaç gün nce oyun çıktığında ps4 kopyası ps5'de oynanabilecek falan dediler. Bir de sonrasında muhtemelen yeni konsollar için 4K enhanced sürümü de çıkar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CD Projekt'e destek olmak amaçlı oyunu gog.com üstünden almayı düşünüordum.

42 dolar orda yani 7'den hesaplarsak 294 liraya geliyor.

steam'in 249 liralık fiyatı güncel kurda artık fazla iyi kalmış. Onu yakında 299 liraya güncellerler benden söylemesi.

satın aldım şuan kattan 257 lira çekti steam. bilginiz olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2077'nin son çıkan videolarına bakarken bir şey fark ettim, oyun GTA2'nin gelecekte geçen hali.

Araç ve silah kullanımı, herbiri şehrin başka bir yerini kontrol eden farklı çeteler, karakterin bu çetelere freelance iş yapması, arabayla kovalamalar, patlamalar, adam kaçırma, kundaklama falan birebir GTA2.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, Whooosh said:

2077'nin son çıkan videolarına bakarken bir şey fark ettim, oyun GTA2'nin gelecekte geçen hali.

Araç ve silah kullanımı, herbiri şehrin başka bir yerini kontrol eden farklı çeteler, karakterin bu çetelere freelance iş yapması, arabayla kovalamalar, patlamalar, adam kaçırma, kundaklama falan birebir GTA2.

Aynen bende aynı düşünceleri seninle paylaşıyorum. O açıdan pek benim tarzım değil ama bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok