Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 759 mesaj var

1 hour ago, MilesTeg said:

Bunu hatırlayan kaç kişi çıkar acaba:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=yHJJA902S6k

parlament sinema klubü - pazar gecesi sinemasına yaşı tutan arkadaşlar hayırlayacaktır. :)

cyberpunk'a bak ya, nerden nereye götürdü bizi... star tv aslında tırt denebilecek aksiyon filmlerini dünyanın en iyi sineması diye yuttururdu bize, biz de yerdik afiyetle :D 3 denizkabuğu külttür ama ona laf etmem tabi. sene oldu 2077 hala nasıl kullanılır bilmiyoruz :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=n7nFEnFtvCM

MilesTeg and epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de simdi basladim oyuna.

1440p high'da 35 FPS, medium'da 45 FPS aliyorum :(  (AMD 3700x, GTX 1080). ABD'de piyasada ekran karti yok hala, boyle oynayacagiz ilk roundu anlasilan

Ama grafikler beklentimin otesinde, pre-render gibi butun sahneler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında tırt denebilecek aksiyon filmlerini dünyanın en iyi sineması diye yuttururdu bize

Ekran Alıntısı.PNG

Squall tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.12.2020 at 00:04, stardust said:

V'nin tuvaletinde "3 denizkabuğu" var :lol:

Güzel easter egg.:zuh:

23 dakika önce, TiesTorN said:

3 denizkabuğu olayını bilmeyen de... ne biliyim :lol: görür görmez hatırladım.

not: nasıl kullanıldığı hala bilinmiyo ama :lol: 

İçimizde 3 denizkabuğu kullanmayı hala bilmeyenler var.:zuh:

Edit: Tpu incelemelesine göre dlss ile rt açık gayet oynanabilir gibi görünüyor.

https://www.techpowerup.com/review/cyberpunk-2077-benchmark-test-performance/4.html

2060 ile 1080p'de rt + dlss oynanabilir görünüyor. 1-2 sürücü ve yama ile performans da artacaktır sanıyorum.

mamad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 deniz kabuğu iyi de , bir de "istikbal götlerdedir" olayı çıktı.
Firma açıklama yapmış ...
hj01jZ.png
Bir bakıma komik bir grup ismi , bir bakıma da biraz rahatsızlık veriyor .
 "mavi ışık verir" hangi oyunda karşımıza çıkacak acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 dakika önce, wazzap said:

Yeni patch gelmiş.

Quests

Fixed an issue with completing the final objective in Gig: Freedom of the Press.
    Fixed an issue with starting conversation with Johnny at the end in Life During Wartime.
    Corrected a rare issue with NPCs no longer calling V if A Like Supreme quest was abandoned mid-way.
    Fixed an issue with Nix not going into his default state in Spellbound and KOLD MIRAGE.
    Fixed issues blocking progress in I Fought The Law if the quest area is left.
    Fixed inability to find Delamain in Epistrophy.
    Fixed issues related to remaining in the second phase of the quest after finishing Pacifica fight with Ozob if played after Finals.
    Fixed an issue with Nomads no longer present if V leaves the quest area mid-combat in With a Little Help from My Friends/Queen of the Highway.
    Adjusted mappings and re-enabled quest tracker in M'ap Tann Palen/I Walk the Line/Transmission.
    Fixed constraints on freedom to get up and sit down if neither blueline condition is met in Violence.
    Fixed issues with time and space resulting from leaving the quest area or abandoning the quest in Following the River.
    Fixed an issue with conversation with Johnny not starting after leaving the hotel in Tapeworm.
    Fixed an issue with quest being blocked upon leaving the quest area before climbing the hill in Following the River.
    Fixed the objective Go into booth 9 not completing if the rooms entered too fast in Automatic Love.
    Fixed Jackies issues with sitting still in The Ripperdoc.
    Other quest fixes

Gameplay

Fixed the preview in weapon crafting.

Visual

Reduced vehicle appearance pop-in.
    Speeded up switching first person perspective to third person perspective in a vehicle.
    Fixed issues with animations missing from important quest NPCs during cinematics.

Performance & Stability

Improved stability, including various crash fixes.

Miscellaneous

Modified the flashing effect on braindances to reduce the risk of inducing epileptic symptoms. The effect has been smoothed out and the flashes reduced in frequency and magnitude.
    Removed copyrighted songs incorrectly present in the game with "Disable Copyrighted Music" feature toggled on.

PC-specific

Switching language to default in the in-game settings now correctly sets it to the language of your Steam client.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hata hiç yaşanmamış mı denilirken bende iki defa oldu, Jackie kapıların içinden geçti iki defa, birisinde birşey olmadı hadi de ikincisinde maalesef kaydedilmiş oyunu yeniden yüklemek zorunda kaldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD RX 6XXX serisi ile ray tracing açılamıyor imiş, sadece Nvidia RTX serisi ile açılabiliyor imiş an itibariyle.

Ayrıca ray tracing hafıza gerektirdiğinden 3070 ile 3060Ti kartlarının durumu sıkıntılı.

Hatta RTX 3080 bile 10GB ile nereye kadar gidecek ? @mamad yazmıştı sanıyorum bu problemi daha önce. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, stardust said:

3 giriş hikayesini de oynadım, küvetteki kadını kurtardığımız ilk görevi yaptım. Bu oyunun neresinde bug varmış, gören duyan oldu mu ?

Bir kaç yerde küçük görsel hataya denk geldim. Onun dışında ciddi birşey görmedim ama yaşayanlar var. Son gelen yama ile bu sorunları da gidermişlerdir sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 dakika önce, stardust said:

3 giriş hikayesini de oynadım, küvetteki kadını kurtardığımız ilk görevi yaptım. Bu oyunun neresinde bug varmış, gören duyan oldu mu ?

O kadını ambulansa verdiğimizde görev tamamlandıktan sonra balkon girişindeki dolapların içinden geçti bende

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, T800 said:

AMD RX 6XXX serisi ile ray tracing açılamıyor imiş, sadece Nvidia RTX serisi ile açılabiliyor imiş an itibariyle.

Ayrıca ray tracing hafıza gerektirdiğinden 3070 ile 3060Ti kartlarının durumu sıkıntılı.

Hatta RTX 3080 bile 10GB ile nereye kadar gidecek ? @mamad yazmıştı sanıyorum bu problemi daha önce. 

Evet, Nvidia ray tracing işine giriştiği Turing'de de güncel mimarisi olan Ampere'de de bellek miktarını artırmadı. Hatta Pascal kartların benzer seviyedeki modellerine göre belleği düşürdü. Ray tracing tüm incelemelerde daha fazla bellek kullanıyor görünüyor. Sırf bunun için bile Amd modelleri tercih edilebilir. Muhtemelen 2070s civarı performansa sahip olacak 3060'ta 6 gb bellek göreceğiz. Bu seviye 11gb bellekli 1080ti ile benzer, hatta biraz üstü oluyor.

Yeni nesil konsollar geldi, yeni nesil kartlar çıkıyor, bellek kullanımı gittikçe artıyor, ama Nvidia belleği artırmıyor.

Edit: Oyuna da yine güncelleme çıkmış galiba. Seneye oynanır hale gelince artık. Zaten yeni donanım da yok. 1070ti'la anca orta ayarlarda oynanır herhalde.:mrgreen:

mamad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok