Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 758 mesaj var

5 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Hiç demiyorsun Definitive Abi gel bir iki tur da birlikte atalım şu coin aleminde. :mad:

e sen zaten 2013'den beri kaç tane bitcoin mine etmişsin, ethereum'un yükselişinde de rtx 3090 filon ile onu kazmaya başlamanın etkili olduğu söyleniyor Alper abi :D

ben gariban alıyor, satıyorum sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, stardust said:

e sen zaten 2013'den beri kaç tane bitcoin mine etmişsin, ethereum'un yükselişinde de rtx 3090 filon ile onu kazmaya başlamanın etkili olduğu söyleniyor Alper abi :D

ben gariban alıyor, satıyorum sadece.

Benim mining le falan çok bir işim yok yahu. Borsa falan da pek sevmem o yüzden alıp satmıyorum. Seni sinyalcibaşı olarak atamak istiyorum nereye başvuruyoruz? Cimer'e mi yazayım ne yapayım?

Cyberpunk başlığında istediğimiz gibi geyik yapabiliriz herhalde, nasıl olsa daha ortada elle tutulur bir oyun yok. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bırak elle tutulur bir forum yok, toplamda 5 kişi okuyor, onlar da mazur görürler.

takılıyorum ben zaten sana. benim de 2017'den beri zararına elimde tuttuğum coinlerin beli biraz doğruldu onlara seviniyorum yoksa bir şey bildiğim yok. asıl sinyalcibaşı burda @Erwin

adam bana 3 senedir chainlink al dedi, yahu dedim internet meme'sinden coin mi olur, ona para mı yatırılır.

1 dolar altındaydı o söylediğinde şimdi 30 dolar, onu dinleyip link alsaydım şimdiye emekli olmuştum :D

Erwin şuan TL trilyoneri, dolar milyoneri oldu. Beni falan tanımaz sanırım arasam bi tüyo ver desem.

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir coin bulsam alırım 3 seneliğine. Bir miktar BTC ve ETH var umuyorum 2 sene sonra 200k USD vurursa BTC yanında ETH u da taşıyarak üniversite dönemini de cüzdana dokunmadan atlatırız. Kız sağolsun zaten ortaokulu liseyi boyuna 100% bursla yapıştırıyor.

CP 2077 için de millet paso trainer ile dalıyormuş, başka türlü çekilmiyor diyen dolu Internet, güzelim konseptin içine sıçıldı resmen. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye çekilmesin trainer'siz. Ben çıktığında 1.1 yaması gelmeden bitirdim, oyun saçmalayınca önceki save'den başlayarak falan yani. Tüm oyun sonları tatmin etmedi, en çok ona uyuz oldum; zaten hep demoralize olurum sonu kötü biten filmlerden romanlardan vs. vs. :S

Bu arada herkes ev bark çoluk çocuk sahibi derken akranlar neredeyse çocuklarını evlendirmeye başlayacak ben hala tek tabanca geziyorum. Yarın bir gün ölsem cenazemi belediye falan kaldıracak. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, stardust said:

oyunu bırak elle tutulur bir forum yok, toplamda 5 kişi okuyor, onlar da mazur görürler.

takılıyorum ben zaten sana. benim de 2017'den beri zararına elimde tuttuğum coinlerin beli biraz doğruldu onlara seviniyorum yoksa bir şey bildiğim yok. asıl sinyalcibaşı burda @Erwin

adam bana 3 senedir chainlink al dedi, yahu dedim internet meme'sinden coin mi olur, ona para mı yatırılır.

1 dolar altındaydı o söylediğinde şimdi 30 dolar, onu dinleyip link alsaydım şimdiye emekli olmuştum :D

Erwin şuan TL trilyoneri, dolar milyoneri oldu. Beni falan tanımaz sanırım arasam bi tüyo ver desem.

Kaptan yeni tüyo RSR. Hadi hayırlı işler. :zuh: Şu an alırsan 1-3$ arası rahat satarsın 6-7 aya.

Squall and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Erwin said:

Kaptan yeni tüyo RSR. Hadi hayırlı işler. :zuh: Şu an alırsan 1-3$ arası rahat satarsın 6-7 aya.

Tamam alıyorum bu sefer sinyalcibaşı :icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, stardust said:

Tamam alıyorum bu sefer sinyalcibaşı :icon_twisted:

Bende gireyim bu işlere ya dolar adamı kanser eder hangi borsayı kullanıyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 minutes ago, Squall said:

Bende gireyim bu işlere ya dolar adamı kanser eder hangi borsayı kullanıyorsunuz?

Bu kadar zaman beklediğin hata olmuş.

TL yatırmak için TR Binance, BtcTürk ya da Paribu kullanabilirsin. (BtcTürk dışarı coin yollarken hala transfer ücreti almıyor o yüzden ben hala onu kullanıyorum ama yavaş yavaş TR binance'e geçiyorum)

Onlarda büyük bilinen coinler var, daha küçük coinlere ulaşmak için da binance ve kucoin gibi borsalara bakabilirsin. TL ile USDT alıp, global borsalara dolar olarak gönderebilirsin.

Yurtdışı borsalarda TL ile işlem yaparsan feci kazıklıyorlar, o yüzden ilk türk borsalarından TL ile başlaman lazım.

-

Binance komisyonlarında ömür boyu %10 indirim kullanmak istersen, benim verdiğim referanslı linkten üye olabilirsin. Bana da %10 veriyor senden alacağı komisyonun. İstemezsen de binance %20 daha zengin olur.

Tr Binance için:

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=3A7929U7

Binance Global için:

https://www.binance.com/en/register?ref=WCA3BC3B

adasd.JPG

Arkadaşa %0 verip kendine %20 de seçebiliyorsun. Ben öyle yapmadım herkes kazansın :)

Bir de ilk tavsiye, yarısını kaybetsen üzülmeyeceğin bir parayla başla, sonra para kazandıkça tatlı geliyor daha çok giriyorsun zaten.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 minutes ago, TiesTorN said:

yaw gidin coin başlığına burda napıyosunuz.

Rahat dur sen, taşırım ben sonra ilgili mesajları. 

Oyun bölümünden adam topluyorum. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Referal link demişken her linkten account açan olunca işlemlerden %10 ömür boyu indirim oluyor. Yani 10 kişi hesap açsa ömür boyu bedava işlemler ama 11. kişi açınca ücret eksiye geçip işlem başı star'a %10 komisyon mu ödüyorlar? Yani sadece habire anlamsız işlemler yapsa otomatik olarak oradan voliyi vurur mu ben onu merak ediyorum. :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1000 dolarlık trade yapsanız normalde 1 dolar komisyon kesiliyorsa onun yerine 90 cent ödüyorsunuz, 10 cent de bana veriyor işte, abartılacak bir durum yok. Tam ödemek istiyorsanız referanssız kaydolun ne diyeyim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, stardust said:

Bu kadar zaman beklediğin hata olmuş.

TL yatırmak için TR Binance, BtcTürk ya da Paribu kullanabilirsin. (BtcTürk dışarı coin yollarken hala transfer ücreti almıyor o yüzden ben hala onu kullanıyorum ama yavaş yavaş TR binance'e geçiyorum)

Onlarda büyük bilinen coinler var, daha küçük coinlere ulaşmak için da binance ve kucoin gibi borsalara bakabilirsin. TL ile USDT alıp, global borsalara dolar olarak gönderebilirsin.

Yurtdışı borsalarda TL ile işlem yaparsan feci kazıklıyorlar, o yüzden ilk türk borsalarından TL ile başlaman lazım.

-

Binance komisyonlarında ömür boyu %10 indirim kullanmak istersen, benim verdiğim referanslı linkten üye olabilirsin. Bana da %10 veriyor senden alacağı komisyonun. İstemezsen de binance %20 daha zengin olur.

Tr Binance için:

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=3A7929U7

Binance Global için:

https://www.binance.com/en/register?ref=WCA3BC3B

adasd.JPG

Arkadaşa %0 verip kendine %20 de seçebiliyorsun. Ben öyle yapmadım herkes kazansın :)

Bir de ilk tavsiye, yarısını kaybetsen üzülmeyeceğin bir parayla başla, sonra para kazandıkça tatlı geliyor daha çok giriyorsun zaten.

Tamamdır teşekkürle şimdi fon olaylarına bakıyorumda iyi gibi ama çok fazla formalite var ve yavaş işlemler var kripto hadisesini deneyeceğim ufak ufak..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/30/2021 at 2:36 PM, stardust said:

trainer ile oyun oynayacağıma, avuçla taze tezek yerim daha iyi :lol:

Büyük lokma ye, büyük laf etme. Zamanında konsol için de demediğin laf kalmıyordu, şimdi başından kalkmıyorsun. :mrgreen:

wazzap, stardust, Atrin and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17/04/2021 at 8:56 PM, emre666 said:

1.2 patch in hotfix i gelmiş..

https://www.cyberpunk.net/en/news/37984/hotfix-1-21

oyun şuana kadar konsol da hiç indirime girmedi nedense. indirime girdiğinde alacağım...

Bende bir questte takılıyordu. Sanırım NPC leri zamanında vurmazsan harita dışına çıkıyorlarmış. O yüzden quest tamamlanamıyor. 1.2 bunu çözdü ama bu sefer de şurada git dedikleri noktaya gidince çökmeye başladı oyun :D 

1.2.1 sürümünü şimdi deneyeceğim. olmazsa gene ara vereceğim.. Bunun dışında ciddi bir bug görmedim. Polis spawn edecek işler de yapmadığım için o spawn işi bu tarz oyunlar için olağanüstü absürd olsa bile beni etkllemedi.

edit: quest dream on idi düzeltmişler. biraz daha ilerledim oyunda. hala side quest ilerliyorum... Dream On un sonunu beğenmedim ama başka türlü de bitiyor mu onu da bilmiyorum açıkcası..

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, Squall said:

Bir daha başlayayım diyorum ama adam ettiler mi oyunu?

acele etme bence en son oynarsın peçler bitince... ilk halini oynadın nasılsa :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok