Dünyadan ilginç yarışma programları
0

Bu konuda 8 mesaj var

Pek tv izlemediğimden örnek vermekte biraz zorlanacağım. 

Epey bir zaman önce bir yarışma programı izlemştim. Evlenmek üzere olan çiftler katılıyordu.  Erkeği mesela bir yat ile ayrı tatile gönderiyorlardı , yatta 4-5 tane hatun vardı. Eğer "bir kere gelecez dünyaya" der  kontrolü kaybederse hemen kaydı kıza gösteriyoarlardı. Ödülden oldukları gibi ciddi bir krizde çıkıyordu.  Bir iki bölüm denk gelip izlemiştim.

Bu tip ilginç progrmalar neler var? Survivor 'ın adını duyuyroum hep, bu bir sezon devam ediyor herhalde. Öyle değil, şöyle ayrı bölüm izlenebiecek programlar tavsiye alalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bir program. Sadece DNA testi ile sınırlı değil, yalan makinesine de sokuyorlar. Program sırasında alt yazı ile "yalan testine mi ihtiyacınız var? bizi arayın" yazıyor. Katılımcıları bulma olayları bu sanırım.

Tabi normal insan, normal aile falan yok aralarında. Hepsi uyuşturucu müptelası, alkolik, manyak. "White trash" kategorisinde tipler. Belli ki bir miktar para da veriyorlar "vakitlerini ayırdıkları için" bunun da cezbedici tarafı olabilir.

Sunucu da bir acayip. Narsist bir adam belli ki ama iyi idare ediyor. Konuklarına ağır laflar da söylüyor. "aptal, salak, kes sesini" tarzında kelimeler çok kullanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jeremy Kyle Show'un bir kısmındaki diyalogları anlayamadım ben, altyazıyla uyumsuz şeyler çıkıyor biraz açıkçası. Daha çok babası o olmayan kişiler mevcut. Bu aralar izlediğim çoğu dizide üçlü ilişkiler ön planda ancak 2 kadın 1 erkek büyük çoğunluğu. Programa çıkanlarda durum tam tersi, görünen o ki millet alemlerde farklı davranıyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/28/2017 at 10:57 AM, pentaman said:

Jeremy Kyle Show'un bir kısmındaki diyalogları anlayamadım ben, altyazıyla uyumsuz şeyler çıkıyor biraz açıkçası. Daha çok babası o olmayan kişiler mevcut. Bu aralar izlediğim çoğu dizide üçlü ilişkiler ön planda ancak 2 kadın 1 erkek büyük çoğunluğu. Programa çıkanlarda durum tam tersi, görünen o ki millet alemlerde farklı davranıyor :)

Birkaç yıl önce bir araştırma yapılmıştı. Herkese toplam partner sayısı soruluyor. Kızların partner sayısı ancak anket tamamen anonim hale getirildiğinde artıyor .Mesela soruya cevap verip kampüsteki bir kutuya atıyorlar vs. 

ikinci videodaki .50 deki elemanın sahne hakimiyeti çok iyi, bu twerking denen olay da beni insanlardan soğuttu.

lawnmower 'ın bahsettiği program aratma ile bulamadım, andıran bir ingiliz program var. Herhalde uyduda şifreli kanallarda yayınlanan programlardan. 

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok