Akaryakit istasyonu kampanya, kart, promosyon, ivir zivir hk.
2 2

Bu konuda 30 mesaj var

durumumuz malum: 

0wVQbH.jpg

akaryakit istasyonlari cesitli bok pusur devede kulak da olsa kampanyalar yapiyorlar, uyelik karti (shell club smart, misal) ivir zivir birseyler veriyorlar. hangisini kullaniyorsunuz? ne kazaniyorsunuz?

duduklenirken bari yaninda fakiri sevindirsin bonus, puan biseyler de alalim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BP de Doğuş Oto kampanyası vardı %3 puan veriyor, buna ek bir de Hopi kampanyası var o da %3 puan veriyor arada da daha yüksek verdiği oluyor kampanya yaptıklarında. 

Bir de bu var yakın zamanda gözüme çarpan;

Axess’e özel 16 Ocak – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil Axess üye işyeri BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine anlaşmalı BP istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli toplam 40 TL chip-para!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shell kartım var, Worldcard'da aynı zamanda Opet kart olarak kabul ediliyormuş, dolayısıyla o da var. Worldcard yılda 5-6 kere şu tarihler arası shell/opet/PO dan 4 kere 100 TL ve üzeri alırsan sana 40-50 TL extre indirimi kampanyaları yapıyor, ben onları takip ediyorum.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shell kartım var, Worldcard'da aynı zamanda Opet kart olarak kabul ediliyormuş, dolayısıyla o da var. Worldcard yılda 5-6 kere şu tarihler arası shell/opet/PO dan 4 kere 100 TL ve üzeri alırsan sana 40-50 TL extre indirimi kampanyaları yapıyor, ben onları takip ediyorum.

Sirf su mesaj yuzunden Worldcard basvurusu yaptim...  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aidati bile kurtaramazsiniz bence.

Kart aidati odemeyecegim, hali hazirda kullandigim Miles&Smiles da bir ise yaramiyor... World iyidir diye dusundum ama?..  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shell ve PO kartları var bende. Ama biri kendi arabamda diğeri eşimin arabasında duruyor. PO Kart olan araçla Shell'e , Shell Kart olan araçla da PO'ya giriyorum düzenli olarak. Bir işe yaramıyor yani. Son olarak Hopi ile Shell'de birşeyler birikti ama onu da gidip harcayacak fırsat bulamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

teb in total bonus kartı baya iyi. total de sürekli %5 indirim var üstüne garanti bonus un yaptığı kampanyalarada dahil oluyor. (mesela şuanda total de garanti bonus kampanyası var hem %5 hem de 40 tl bonus) bunu dışında teb bonus lara sürekli haftasonu sektör fark etmeden 50 tl bonus kampanyası oluyor belirli bir alışverişe. (tabi bu müşteriden müşteriye özel olabilir)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Opet kartı sisteme kaydetmek gerekiyor, işleyen görevlilerinden işine gelmiyor uyarmak. Ben geçen sene bilinçli olarak uyarmasam belki puanlar falanda yanacaktı. Sonra kaydettikten sonra 2016 içinde bi kere daha tekrarladı aynı olay.

31 ocak dün sondu senelik birikim puanları, bende 170liralık mazot aldım -16lira indirim oldu üzerinden. Bu depodan sonra 1 2 depo Lukoil deniycem bakalım birde direk alım üstünden %3 falan diyorlar detayını bi öğreneyim. Menzil olarakda problem yoksa kullanabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aytemizden yakıt alan var mı ya dün birşey dikkatimi çekti sanırım euro dizel diye sattıkları optimum dizel ürünü diye bişi var. Normalde sitelerinde baktım diğer istasyonların fiyatlarına benzer fiyat var ama cuma gününe mi özel birşey yoksa istasyona özel bi durummu var 4.29lira fiyat biçmişler. Kullanan eden var mı ? Bi depo denemek istiyorum. Böyle özel bir indirimli muhabbet varsa tercih ederim hep zaten tam depo dolum yapıyorum her zaman. 40kuruş farktan her depoda 15lira falan kâr kalır yanıma nasılsa sık sık würth katkı da kullanıyorum heralde bir sıkıntı yaptırtmıyordur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten bi depo deniycem Aytemizden falan, Km falanda ölçerim hemde bi gidişatına yürürüne bakarım aracın. Şimdiye kadar 1 2 depo shell dışında hep opetten aldım tamam güzel yakıtı var falan ama fiyatlandırma politikası böyle yürüdükçe insan ister istemez ucuz alternatiflere yöneleyim istiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim şirketin yanında var. Duster için Aytemiz'den çok yakıt aldık bir sıkıntı olmadı. Şimdi kullandığımız Megane'da normalde TT var, ancak bazen yine Aytemiz'den aldık. Bizim yanımızdaki pazar günleri %10 indirim yapıyor mesela. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi yahu %10 bende bi pazar için kontrol ederim yine ya da bir cuma günü uğradığımda sorarım pazar günü için bir farklılık var mı diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OPET istasyonlarında Vodafone Red Business abonelerine akaryakıtta 150 TL üzeri alışverişlerde 50 TL indirim!

Vodafone Red Business* abonelerine özel Opet’ten 150 TL’lik akaryakıt alımında anında 50 TL indirim fırsatı!

Kampanyadan faydalanmak için “Fırsatı Kullan” tuşuna tıklayıp aldığınız şifreyi OPET boşluk ŞİFRE boşluk kampanya şidrenizi aldığınız Red Business hat numarasını 6738’e gönderebilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki “Kullanım Koşulları” bölümüne tıklayınız.

*Bu kampanyadan Yeni Red Business 15, Yeni Red Business VIP, Red Business Elite, Red Business 9 ve Red Business 15 tarfilerindeki aboneler faydalanabilir.

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/RedKurumsal/red-businesslilara-ozel-opette-50-tl-indirim.php ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane Red tarife kullanıyorum birisi Red 10 diğeri Red S bunlara vermemeleri saçmalıkmış tabi. Neyse Aytemizle devam tam yorum yapmak için hala erken ama depo bittikten sonra konuşmak doğru olacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanya iyi de Total'e Demiroren sonrasi guvenmiyorum... 

Bir onceki sayfada bahsettigim Opet kampanyasindan yararlandim, 100TL'ye 32.46lt mazot almis oldum...  :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aytemiz self servis istasyonlari kullananiniz oldu mu? sitesinde litre basina mazotta 20; benzinde 15 kurus daha ucuz oldugu iddia ediliyor

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/25/2017 at 17:56, Deathknight said:

2 tane Red tarife kullanıyorum birisi Red 10 diğeri Red S bunlara vermemeleri saçmalıkmış tabi. Neyse Aytemizle devam tam yorum yapmak için hala erken ama depo bittikten sonra konuşmak doğru olacaktır.

Hocam kocaman bir hoorrtt ! :D

Aytemiz yakıt (dizel ? benzin? )  'dan memnun musunuz ? 2 yıldan fazla olmuş denemenizden bu yana  , yorum alabilir miyiz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok