Kulaklıklar üzerine
3 3

Bu konuda 150 mesaj var

sizce kablosuz kulaklıklar sağlığa zararlı mı? ben zararlı olduğunu düşünüyorum o nedenle hiç tercih etmedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sizce kablosuz kulaklıklar sağlığa zararlı mı? ben zararlı olduğunu düşünüyorum o nedenle hiç tercih etmedim

sağlığa zararlı olmayacak kadar düşük enerji taşıyor o radyo dalgaları. Sorun ses kalitesinde. 

O AT için şöyle birşeyler yazmışlar ama yanlış bir anlama var gibi.

"But Audio-Technica’s new DSR9BT and DSR7BT have a so-called Pure Digital Drive system that means the headphones’ speakers can respond directly to a digital signal without the need for conversion. So it’s goodbye to the DAC, and hello to a simpler, more streamlined design."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Garip bir olaymış. Daha fazla detay lazım. Şu haliyle müziği "Bir sıfır sıfır bir bir" olarak dinleyeceğiz gibi duruyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DAC hiç yok değil sadece olayı biraz daha speaker kısmına yaklaştırmışlar sanki. Yani 1 0 ları alan speaker kendisi sese çeviriyor direk. Minimal seviyeye inmiş gibi. Standart USB Audio 1.0 sürücüleri ile çalışıyor yine de. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech leğen plastiği ürünlerini kumaş ile kaplamaya başlamış...

Dimitri diyor ki sanki bir şey kafamı zımparalıyor :lol:

Bu logitech denen firma nasıl yaşıyor, bu ürünleri kimler alıyor çok merak ediyorum...

Klavyle hadi bir yere kadar, mouse'ları cidden kötü ama kulaklık abi kulaklık, logitech'den kim kulaklık alır yahu... AliExpress'den 5 dolarlık çin malı çöp al, bundan daha iyi çıkacağına eminim.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Kulaklıkları tam bir hüsran aldıklarım hep bozuldu. Kimisinin tutkaçları kırıldı kiminde cızırtı bir yığın bok püsür. Uzak durulması gereken firmalardan kulaklık konusunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Plextone G10 alın. 5-6$ filan fiyatı. Oyun ve film için çok iyi. Müzikte herkesi memnun etmeyebilir, oyun için tasarlandığından bass çok güçlü. "Bu fiyata iyi birşey olması mümkün değil" diyebilirsiniz. Ben de öyle dedim ama aldım, çok memnunum. Tavsiyemle alan herkes de memnun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben en son 40 tlye bimden aldigim sony kulakliktan sonra bazi seyleri sorgulamaya basladim.

Yani tamam bir hd598 ykafa tutamaz ama bence bu loginin suslu puslu oyuncak coplerinden falan daha iyi ses veriyordur.

Yani isin ilginci vuruyorum (kulaklik amfisine takiyorum) kirbaci banamisinda demiyor sesi bozmuyor.. Affedici bir sesi var tizler parlamiyor ne olursa olsun buda ciddi avantaj. Ayrica cok rahat ve mobil. Kiskac kuvveti sifir gibi birsey asla yormuyor. sub bass tepkisi cok guclu.

Diyecegim oki deneyin ve gorun :D

bimsonykulaklik.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Valla ben en son 40 tlye bimden aldigim sony kulakliktan sonra bazi seyleri sorgulamaya basladim.

Yani tamam bir hd598 ykafa tutamaz ama bence bu loginin suslu puslu oyuncak coplerinden falan daha iyi ses veriyordur.

Yani isin ilginci vuruyorum (kulaklik amfisine takiyorum) kirbaci banamisinda demiyor sesi bozmuyor.. Affedici bir sesi var tizler parlamiyor ne olursa olsun buda ciddi avantaj. Ayrica cok rahat ve mobil. Kiskac kuvveti sifir gibi birsey asla yormuyor. sub bass tepkisi cok guclu.

Diyecegim oki deneyin ve gorun

bimsonykulaklik.png

Ya bundan ben de almıştım BİM'den (önceki kampanyada). Gerçekten iyi. Yani fiyatına göre baya baya iyi. Artık firmalar için teknoloji = telefon olduğundan sanırım mikrofonsuz kulaklık üretmek, satmak istemiyorlar. Tahminimce bunlar da aynı sebepten elden çıkarılıyor. Yoksa normalde mağazada satılsa 100 liradan yüksek olurdu fiyatı (o zaman bile fiyatına göre iyi olurdu gerçi).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Apple 'ın BT kulaklıklarına benzeyen ama daha gelişmiş(kağıt üzerinde)model isterseniz şu model kickstarter da.

Liberty+: The First Zero-Compromise Total-Wireless Earphones

https://www.kickstarter.com/projects/1792059063/liberty-the-first-zero-compromise-total-wireless-e?utm_source=kickbooster&utm_medium=referral&utm_content=link&utm_campaign=5y0fmzb1

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son gelen Fall Update ile Windows 10 'a Sonic sound özelliği eklenmiş zaten. Ek yazılıma ihtiyaç yok bu durumda. Film trailer ında denedim , sonuç iyiydi. MPC ile filmde denedim çok beğendim. 

https://www.ghacks.net/2017/11/06/how-to-enable-windows-sonic-on-windows-10/

https://www.windowscentral.com/how-improve-your-xbox-one-audio-windows-sonic-headphones

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BT kulaklıklardan beni cok mutlu eden olmadı simdilik. Bence fazla para vermemek lazım. Yeni nesil Bluetooth ürünleri cikinca bakmak lazım

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, hakancez said:

BT kulaklıklardan beni cok mutlu eden olmadı simdilik. Bence fazla para vermemek lazım. Yeni nesil Bluetooth ürünleri cikinca bakmak lazım

Al benden de o kadar hocam. Gerçi ben sadece 2-3 tanesini kullandım, bir tanesi çin markasıydı direk o direk çöptü zaten ama diğerleri de tatmin edici ses yok ve bir süre sonra kafa şişiriyor, rahatsız ediyor ki ben öyle audiophile bir adam değilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, hakancez said:

Yeni nesilde hangi teknolojiyi bekliyoruz mesela? Ona göre bekliyelim?

Şunun gibi bluetooth adapter alsak, kendi kulaklığımızı taksak daha iyi sonuç alır mıyız?

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Bluetooth-4-2-Audio-Receiver-Wireless-Adapter-3-5mm-Audio-Music-Car-Kit-Speaker/32831266858.html?spm=2114.search0104.3.2.15bd23eetOeRVv&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10698_10697_10696_10084_10083_10618_10307_10059_10534_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_10621_10620,searchweb201603_28,ppcSwitch_4&algo_expid=11375831-e2be-401d-a75f-7375c3ab1eb2-0&algo_pvid=11375831-e2be-401d-a75f-7375c3ab1eb2&priceBeautifyAB=0

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni nesilde daha yuksek ve verimli veri iletişimden bahsediliyor. Aptx de dahil sizin gonderdiginiz kaynak dosyayı bir miktar sıkıştırmak zorunda ve maalesef genel ses.deneyimini olumsuz etkiliyor bu durum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok