Ghost Recon : Wildlands
1 1

Bu konuda 28 mesaj var

Bunun da başlığı olsun. Ubisoft'a pek güvenmem ama oyun efsane görünüyor. Şu son yayınlanan stealth operasyon beni ikna etti gibi oyunu almaya. (Tabii ki yorumları da görmek şart önce.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı görünce future soldier ile ölmüş eşeği diriltmeye mi çalışacaklar derken konsepti adam edip gelecekler anlaşılan. Advanced Warfighter konsepti güzeldi devamı gelebilirdi ama future soldier resmen saçmalık. PC portu daha büyük saçmalıktı. Bu oyun umarım daha düzgün gelecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epeydir takip ediyorum, başlık açılacak bir oyun bence de. Lakin işte işin içinde ubisoft olunca oyun çıkmadan hiçbir şekilde yanaşmamak lazım. Hem grafikler açısından hem oyunun dinamikleri ve bug, sunucu kopmaları vs açısından... Oyun çıktıktan sonra bakılmalı. Rainbow Six Siege çok sonraları adam oldu mesela. Bence müthiş bir oyun. Ama ubisoft nedeniyle çok ön yargı vardı ve hakettiği ilgiyi görmedi bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft multiplayer problemlerinin kredisini Assasins Creed serisinin multiplayerı ile bitirdi.

Hatta o kadar leş bir problem ki Ubisoft' un multiplayer sorunu, aynı Assasins Creed' deki problemi Future Soldier' da da yaşattılar, yetmedi Rainbow Siege' in ilk evrelerinde de yaşattılar.

Ben bir ara Siege' de adam olmayacak, Assasins Creed gibi çöp olacak diye baya üzülmüştüm.

O yüzden oyun çıkmadan, multiplayerını birileri denemeden Ubisoft oyunu almayın, aldırmayın. Ha Single player takılırım diyorsanız birşey diyemem tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

R6 Siege iyi oyun ancak onda da oyuncu sayısı az, hafta sonu dışında gına getirtiyor bazen bekle bekle.

The Division baya hype yaptı ancak o da beklendiği gibi çıkmadı, kötü mü değil ancak beklendiği gibi bir oyun olmadı. Yine tenha bir oyun hafta içi, hafta sonu iyi kötü hareket oluyor.

Wildlands'i çok çok tutmadım seyrettiklerimden ancak ilginç bir oyun olabilir yine de. Çıktıktan sonra değerlendirmek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Splinter cell eski yapısından koptu. Yeni talebe fisherlar olsa iyi olacak aslında sam in hikayesini geçelim artık. Full karanlık splinter cell leri özledim ben de. Eskisi gibi olsun istiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@T800 Hocam Division PS4 te baya tuttu. Oyunsuzluktanda olabilir ama haftaiçi haftadışı herzaman baya player var.

Katılıyorum. 

Ben nezaman girip multi talebinde buunsam daha dakkası dolmadan oyun katılımı geliyor. Sorunsuz ve iyi bir multi yapısı var. 

Efe bi denk getiremedik senle de. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Makaan İhsan abi valla ben bu ara oyunu boşladım. Zamanında çok fazla oynadım hani Darkzone da bulunan tüm chestlerin, gizli division techlerin falan yerini biliyordum ama Overwatch a sardım bu ara. Yine beni online görürsen at bana invite gelirim ben. DZ de çok takılmamışsın sen sanırım geçen gün baktım DZ1 den başlar yukarı gideriz. Underground u çok oynamadım ben onu yaparız istersende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum.

Ben nezaman girip multi talebinde buunsam daha dakkası dolmadan oyun katılımı geliyor. Sorunsuz ve iyi bir multi yapısı var.

Efe bi denk getiremedik senle de.

PC'de böyle değil pek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Betasına yazılmıştım ancak performans problemleri nedeniyle bakmaya imkan yok. Çok çok kötü bir performansı var oyunun ki bu durumda hakkında bir yapmaya gerek yok. Tek GTX 1070 ile ancak medium ayarlarda ve ölçeklendirme % 60 seviyelerinde ayarlanır ise işte 3440x1440 oynanabilir oluyor, 1920x1080 ile dahi yüksek Hz monitör olsa tatmin edici bir durumu yok.

Ben bu PC oyun olayından artık çok ciddi olarak sıkılmaya başladım bu tür teknik problemler nedeniyle.

Konsol da benim işim değil, bu kadar paralar bağlayıp sonucun bu olması da artık katlanılabilir değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SLI ile ilgisi yok bunun ama, SLI zaten kapalı durumda burada, yine Deus Ex de baya berbat, BF1 ancak düzeldi yine falan.

R6 Siege, The Division son Assasin's Creed'ler falan daha başka oyunlar da sayabilirim, hepsi ayrı bir problem.

Mantıklı olarak şu yapılabilir ki o da ne kadar mantıklı ise artık tek GTX 1080 ile 1080p bir monitör kullanılır bu tür problemlerden minimum etkilenmek için ama bu da son derece komik artık.

Bu işlerle uğraşmamak lazım artık, öyle düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik Ubisoft. 'Oyunları eksik/hatalı çıkar, 1 sene içinde düzelt' politikası izliyorlar. Ben düzeldiğini okursam alırım bunu ileride, çünkü fikir olarak süper oyun.

bkz : The Division, R6 Siege

Ayrıca başlıkları birleştirelim : https://www.cursedhardware.com/topic/1869-tom-clancys-ghost-recon-wildlands/?hl=wildlands

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Just Cause 3 oynanisina sahip ama online ozellikleri olan bir oyun. Bunun yaninda kontroller berbat grafikler camur gibi ve kasiyorda.

Gorevler ise o kadar berbatki ugrasmak istemiyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok