İlginç fotoğraflar.
16 16

Bu konuda 248 mesaj var

Burady Atlantic City ziyaretinde cektigim, sizin ilginc bulacaginizi tahmin ettigim resimleri koyuyorum.

ilk once boardwalk tan basliyalim.

Boardwalk2.JPG

Boardwalk.JPG

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/24/2019 at 11:06 PM, pentaman said:

Foruma değil de forum dışında bir resim servisine yüklerseniz daha iyi oluyor @Hugh Bullet

sayın hocam foruma bok atmayınız :zuh: kullanıcımızın yüklediği fotoğrafların boyutu çok küçük.

hugh.JPG

50 mb'lık alanı dolmuş, o yüzden büyük boyut yükleyemiyor olabilir. o durumda da "my attachments" bölümünden eski büyük boyutlu fotoğraflarınızı silebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, Whooosh said:

Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş

Hortun kralı anti-hort'çudan geldi

oha harbiden sen yazınca farkettim.

forumun bu bölümüne kimse uğramamış demek ki, bu konunun altında admin onayına düşmüş bir reklam mesajını silerken konuyu okudum, tarihlere hiç bakmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, stardust said:

50 mb'lık alanı dolmuş, o yüzden büyük boyut yükleyemiyor olabilir. o durumda da "my attachments" bölümünden eski büyük boyutlu fotoğraflarınızı silebilirsiniz.

Attachment limit 50MB mı? Bende niye 10 MB görünüyor? :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yetki alanımı aşan konular benim :zuh:

@TiesTorN biliyon mu sen kime ne kadar alan sağlıyoruz ?

bana 50 mb yetmiyor, kaç tane foto sildim eski konulardan yeni yükleyebilmek için.

10 gerçekten azmış ama ne kadar depolama yerimiz var, üyelere nasıl paylaştırılıyor hiç bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normal üyeler için 6144 kb CHW üyeleri için 10240 kb. Ayarı yükseltmekte problem yokta benim sunucu meseleleriyle ilgilenemeyeceğimden ötürü, @Mr.Crunch ' ın sunucusu üzerinde çalışıyor forum epeydir bildiğiniz üzere. Bu durumda CHW için ne kadar alan müsaitliğimiz varsa ona göre ayar çekmekte fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/20/2020 at 2:51 PM, stardust said:

sayın hocam foruma bok atmayınız :zuh: kullanıcımızın yüklediği fotoğrafların boyutu çok küçük.

Biraz gec oldu ama nasil siliniyor:cry:

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 minutes ago, Hugh Bullet said:

Biraz gec oldu ama nasil siliniyor:cry:

geç olsun güç olmasın hocam :)

-

daha pratik bir yolu olsun isterdim ama bildiğim kadarı ile yok.

rj0u052.JPG

sağda profil resminiz üzerinden "my attachments" bölümünü seçip, nereye ne yüklemişsiniz görebilirsiniz

silmek için ise ilgili görüntüyü paylaştığınız mesajı editleyerek, mesajın altındaki "uploaded images" bölümünden görüntünün sağ alt köşesindeki "delete" tuşuna basarak, mesajı editleyerek kaydetmeniz lazım.

5fxg48o.JPG

malesef forumun alanı çok dar, bu kadar uğraşmak yerine artık ben https://www.hizliresim.com/ adresine yüklüyorum.

bir süre sonra capsler kurbağa oluyor ama yapacak birşey yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, Hugh Bullet said:

eyvallah hocam.  Link icinde tesekkurler. Herhangi bir konuda yardimim olursa bildir.

forumdaki varlığın yeter hocam, çok sağol :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
16 16

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok