Cinebench R15
2 2

Bu konuda 340 mesaj var

22 minutes ago, ResetButton said:

Benim 789 olan skorum aynı sistemle 800 oldu. Ne değişti bilmiyorum, belki son windows güncellemesi ile ilgisi var?

Arka plandaki programları kapamak farkediyor olabilir. Windows Defender'i kapamak bile ciddi fark yaratabiliyor.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Listeye çekirdek sayılarını da ekledim, ak ve kara belli olsun artık.

Bu hileli dandik xeon işlemcileri listeden ihraç etmek için oylama açmayı düşünüyorum, ne dersiniz :lol: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 dakika önce, stardust said:

Bu hileli dandik xeon işlemcileri listeden ihraç etmek için oylama açmayı düşünüyorum, ne dersiniz :lol: 

ben katılıyorum diyeceğim ama bizimkinin temelinde de xeon olduğu için konuşmayım en iyisi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
55 minutes ago, stardust said:

Yahi hepsi x86 işlemci degil mi?  Hepsi ayni işi yapmıyor mu? Hepsi aynı programları çalıştırmıyor mu? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Whooosh said:

Yahi hepsi x86 işlemci degil mi?  Hepsi ayni işi yapmıyor mu? Hepsi aynı programları çalıştırmıyor mu? 

onlar önemli değil, benim sevmemem yeter.

sizi ayrı bir listeye alıp dışlamak istiyorum :lol: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, stardust said:

benim 4ghz skoru geçmediğin sürece sıkıntı yok :D 

:lol::lol:

Aslında 4 GHz'e gerek yok seni geçmek için. :baba:

Uğraşasım yok şu an, ama her an bir dürtüyle dellenip voltajı basabilirim. Artık soğutucu sorunum da kalmadı çünkü. Ama Tolga Abi gibi 4GHz ile günlük kullanamadıktan sonra pek bir anlamı da yok açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 4 GHz günlük kullanmıyorum, 1.35V ile 3900MHz kullanıyorum,çünkü 4000MHz işlemcinin yaptığı işe göre 1.41250V-1-44V arası istiyor, AMD’nin kendi beyanı, 1.425V üzerine çıktığın an işlemcinin ömrü ciddi olarak azalıyormuş, 1.35V’tan sonra azalıyor zaten de 1.425V üzeri artık altın vuruş seviyeleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

xeon denen kaçak işlemcileri listeden kaldıracağım diyorum bir de üstüne hala skor gönderiyorlar.

sayın stardust. benim 3dmark puanım öksüz kaldı forumda. bir ara güncellersen ankaradan sana 1 tepsi nevzine tatlısı yollayayım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam farketmemişim :) bir porsiyon yeter, eskiden tepsiyle yerdim. Ankara'ya geldiğimde ısmarlarsın. 

Arabayı yıkatıyorum, eve dönünce güncelleyeceğim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
53 minutes ago, stardust said:

Tamam farketmemişim :) bir porsiyon yeter, eskiden tepsiyle yerdim. Ankara'ya geldiğimde ısmarlarsın. 

Arabayı yıkatıyorum, eve dönünce güncelleyeceğim :)

tamamdır :) ankaraya gel başımın üstüne :) tepsi feda

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel gelişmeler bunlar, şu skorları gördükçe AMD'nin piyasada olmasına şükrediyorum, harika performansı olan 3xx /4xx workstation işlemcilerin performansını artık 800$ altında bile bulacak olmak büyük nimet, üretlik ryzen mobil işlemciler bir miktar daha iyi performans sunuyorlar, bu işlemcileri kullanan NB'lar TR'ye ne zaman girecek merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben bekleyemediğim için aldım. Yoksa Raven Ridge bir APU alıp keyfime bakardım açıkçası. Ama hiç yoktan iyidir diye avutuyorum işte kendimi. :)

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok