Cinebench R15
2 2

Bu konuda 340 mesaj var

Aynen, 3dmark süper olur.

Bir de sıcaklıkları falan belirtirseniz... :)

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anam vay neler dönmüş serhat ya... İlk ryzen puanımız gelmiş bile. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz diyelim o zaman. Hayırlı olsun işlemci.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

orgasmico  - ryzen r7 1700@3000 mhz 16 Gb  1409 cb

istenen başka benchler vara yapabilirim

Klasik soru, kaç yapıyor? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle sıcaklıklar wraith spire ile makx 58 derece. nh-d14'üm var noctuadan am4 kiti bekliyorum. Kullanıcı testleri ile ilgili bir başlık açabilirim.

Klasik soru, kaç yapıyor? :)

Oc için noctuadan am4 kiti bekliyorum. avusturyadan buraya 1-2 hafta sürecekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ancak bu benchmark programını çalıştırırken diğer her şeyi kapatmak gerekiyor muydu bilemedim. Epey bir şeyler açıktı arkada (Firefox, Excel, Word, memoQ, vs.)

Onları kapatıp tekrar deneyin, 5-10 puan da olsa fazla çıkacaktır, zira 737 puan var şuan, aynı puanda kaldınız MonkeyBusiness ile :)

ps: listeyi güncelledim.

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onları kapatıp tekrar deneyin, 5-10 puan da olsa fazla çıkacaktır, zira 737 puan var şuan, aynı puanda kaldınız MonkeyBusiness ile :)

ps: listeyi güncelledim.

@@stardust

Tüm programlar kapalıyken tekrar yaptım testi, 3 ile 7 yer değiştirdi :) İletimi güncelledim, ekran görüntüsü ve güncellenmiş bilgiyi görebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

güncelledim.

herkesten katılım bekliyoruz. özellikle listede oymayan farklı işlemciler ile bench yapabilecek arkadaşlar üşenmesin.

az alırım, çok alırım demeyin, istatistiki olarak her puanın değeri var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

orgasmico  - ryzen r7 1700@3850 mhz 16 Gb  1683 cb

qbRm0q.png

noctua ile beraber bu kadar gidebildim şimdilik. daha üstü için asustan daha stabil bioslar gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Ryzen dalgasına 6 yıldır çıkmadığım değerlere bi çıkim dedim gayet gidiyormuş... Aslında amacım 4.7 ama onu denemedim, daha 4.6 ile stabilite testlerimi yeni tamamladım..1 haftadır günlük kullanım değerlerim bu o nedenle bununla da bi puan yollayalım :baba: .. 

vAJCbra.jpg

Narcissus - i7 2600k @4600Mhz - 16GB - 815cb

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

puanları güncelledim.

@@orgasmico

diğer sonuçları da ekledim, listeye katkın için teşekkür ederiz. Ryzen işlemcinin bir default 3000mhz bir de en yüksek çıktığın overclocklu hali 3850mhz'yi bıraktım.

son skor çok iyi, 2'li xeon işlemcileri bile tabiri caiz ise tokatlamış oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

puanları güncelledim.

@@orgasmico

diğer sonuçları da ekledim, listeye katkın için teşekkür ederiz. Ryzen işlemcinin bir default 3000mhz bir de en yüksek çıktığın overclocklu hali 3850mhz'yi bıraktım.

son skor çok iyi, 2'li xeon işlemcileri bile tabiri caiz ise tokatlamış oldu.

onu daha stabil bir bios ile 4 ghz üstü bir frekansta güncelleyeceğim kısmetse. ipc ve multithreading ryzenin güçlü yanları, frekans ise yumuşak karnı. umarım r5 ve r3 ler yüksek frekans ile gelebilirler. birkaç skor daha ekleyeceğim kısmetse bir carrizo ve bir core i5.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

omertocarlos - Intel i7 7700k @ 4800 Mhz 16Gb - 1076

i7 950'den buna geçince biosta ambele oldum. adam gibi bir overclock yapabilmiş değilim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok