Matrix 4
3 3

Bu konuda 174 mesaj var

Fragmanı ben beğenmedim. Gerçi beğensem ne olur. %100 izleyeceğiz ama Matrix 1'in remake i olmasın da ne olursa olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Artık robotlar da ikiye bölünmüş durumda. Bir kısmı insanlarla birlikte savaşıyorlar hatta hovercraftlarında görev alan robotlar bile var.. Neo'nun fedakarlığı ve onları Ajan Smith'ten kurtarması robotlar içerisinde de bir çok şeyi değiştirmiş görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

@MilesTegspoiler?  :icon_think:

Spoiler değil, youtube'da fragman yorum videolarında bolca var çünkü fragmanlarda geçiyor bu görüntüler. ben de orada gördüm zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

Ben hiç robotların ikiye bölündüğünü anlatacak bir şey görmedim açıkçası. İlginçmiş. 

Bahsettiğim videoyu bulamadım ama az önce yayınlanan yeni trailerı şuraya bırakayım. Diğer videoyu bulunca da ekleyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=3FfY0OkbKqw

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 minutes ago, wazzap said:

He, tamam. Eleman teori üretmiş. 

Görüntülere ne diyorsun hocam? Yeni model Morpheus da bu yeni mikrobot yapıya sahip zaten. Oldukça farklı bir yeni Matrix versiyonu ile karşı karşıyayız sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
46 minutes ago, MilesTeg said:

Görüntülere ne diyorsun hocam? Yeni model Morpheus da bu yeni mikrobot yapıya sahip zaten. Oldukça farklı bir yeni Matrix versiyonu ile karşı karşıyayız sanırım.

Açıkçası çok teori falan da okumak istemiyorum, "aha, biliyordum zaten" demek istemiyorum izlerken. :D Ben Japonya işini çözemeidm henüz. O hızlı tren(şinkansen?) ile Japonya'da ne yapıyorlar orasını merak ediyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde Carrie-Anne Moss ve Keanu Reeves'in filmle ilgili konuştukları bir video izledim. Carrie-Anne çekimlerden önce filmle ilgili üç teorim vardı, yakınından bile geçememişim diyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Atrin said:

Tech demo fakat böyle bir oyun yapım aşamasında mı ? 

The Matrix Awakens Unreal Engine 5 Full Demo on Xbox Series X [4K 60FPS]

https://youtu.be/izpSH6LUpm4

Oyun olmayacak (şimdilik) ama "Bakın biz UE5 ile neler yapabiliyoruz" gösterisi yapılıyor. Biraz da marketing tabii...

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/10/2021 at 1:19 AM, Peregrine said:

Herkesin genç versiyonu falan değil yahu, Neo ve Trinity bildiğin amca ve teyze olmuş (gerçi biz de amca olduk ama boşverin :mrgreen:). Bir tek Morpheus mu gençleşmiş yani? Zaten filmin IMDB sayfasında Abdulrezzak Kabakağıt için yanında Morpheus yazmıyor; boş bırakılmış orası. 

https://www.imdb.com/title/tt10838180/fullcredits?ref_=tt_ov_st_sm

Yazmışlar artık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda bu filmi wachovski  bitaderler yonetmisti

simdi kizkardesler bile degil bakmadimda fragmanin birinde sadece lana yazdi.

cem yilmaz 25 sene once olaydi yapardi bi espiri yine bunlar hakkinda

elbette izleyecem bence eglenceli olucaktir ama matrixde super bvir film degildi.sadece surpizlydi tonla hatasi vardi sacmaliklar vardi

terminator gibi bu da aslinda tek filmdi tutunca ya yaaplim diye costuler

2. 3. filmleri begelnemeyeler var ki bence atla deve bir fark yok

filme var oldugundan daha ciddi anlamlar yuklendi asllinda backrounda sonradan eklenenler animatrix falan matirx dunyasindan daha derin

imantiksliga baj zion diye son insanlik sehri var burda dogma buyume yetisim elder olmuslar var demek ki en azindan 50-80 senedir yasiyorlar ver matrixin 90larda loop oldugu idda ediyorlar

zirt pirt matrixde reset mi oluyo yooo neo deflarca gelmis ama bu dongu oyle 10 senelik falan olaydi zion falan yepisyeni kurulmus falan olurdu

tank mank gibi 20-30-40 larinda insanlar hic matrix e girmemis dogal insanlar olmazdi

bunlara ihanet eden zirtapoz icin herkesin dedigi ya icieri girince biriler yapmak baska turlu bir ilesisime gecmek mumkun iken tek basina nasil matrixe griyo kismina gerek yok

izle gec eglen

john wick demisken ya iske kenu revers bu simdi yaslandi ne oynasa bu olucak bunu oynayacak

bazi oyuncular bazisi cok unlu boyle cesitlik yok adama ne koysan koy sonuc ayni

kenan imirzaoglu gibi herif kotu iyi ne oynarsa oynasin ne rollde olursa olsun her sn cikip eysan falan diycek

bu kotu iyi oyuncu demek de degil

bazisi hayati boyunca ayni rolu keseken bazilar bukelmumum gibi renkten renke ahtpot gibi sekilden sekile girebiliyo

roller de umurumda degil okumustum unutum llawrnce fishbonre bu istemedi bunlar mi hatirlamiyorum

şilk filmdeki oracle oldu yerine mecbur birini koydular keza poterda dumuboor oldu degistridiler

yani ne yapacak aktor oldu yada rolu kabul etmedi diye filmi rafami kaldiracan

ghostbustermiydi seyretmedimde eksi kadroyu kurmaya calistirken murey mi ne istememis epey ugrasip didinip ikna etmisler nuh deyip peygamber demeseydi bi yolunu bulurlardi

ben anladigim ajan smith var filmde ama actoru yok

benim hatirladigim ortaya konulan kaba tableda makinalar insanlara dusman degil kokunu kazimak gibi bir dertleride yok insanlar rahat durmuyor bizi yoketmeye calisiyorlar altimizi kaziyorlar gunespenli ekisiz kilmaz icin bide son goge emp kara bulutlari koydular kotu ihtimale hayvanat bahcesi olarak iyi olarak pandalar uretme ve koruma merkezi olarak matrixi kullaniyorlar yoksa yani cozum bulunudu

kule yapilip bulut ustune cikilabilir yada insanlar kole olarak kullanai,bilir isanat yada mahma sicagili terman solar dalga ruzgar enerjisi tona halt yani insan piilinden cok daha verimki dunya boka battiysa bile ruzgarlar durdu denizler kurudu mu insanlar yerinden dibinde magma sicaglini alip ilkel makinalarla hayat surdurlarda makinalar yapamiyorl

ilk anda acil ceasefire plus kisa vade cozum matrix eyvallah.

maakinalar insanlara dusman degil bu insan klasik bok yemesi

o yuzden birbirleriylede savasip ayni haltari yiyorlar

gunesi kesen bulut nasil bisi de niye sonlandirilamiyor kismi daha yazik bi konu ne biliyim yani ne kadar yuksetdeki bu hovercraftla neo uswtune cikabilidyse.everstin ustunu de kapliyo mu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok