time spy 3DMark Time Spy
1 1

Bu konuda 370 mesaj var

16186- Psikobat- RTX 3080@ 1950@10500 - i9 9900K @ 5000 MHz - 32 GB DDR4 3200mhz

Daha zorlarsam kart elimde kalacak artık :D  Aslında temiz windows ile muhtemelen bir tık daha giderde işte...

@stardustbeyler sana zahmet refresh atarsın artık :P 

c33edcebf84.jpeg

Psikobat tarafından düzenlendi
ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 dakika önce, wazzap said:

@Psikobathocam şu Underclock olayını da müsait bir zamanınızda deneyip, skoru burada paylaşır mısınız? 

https://www.youtube.com/watch?v=o1B4qZFDpYE

Tabi hocam deniyordum şimdi ama stabil olmadı, biraz uğraşayım bu şekilde sabit 1830mhz ve %80tdp civarında dolaşıyor, sıcaklıklar direk 78C>70> indi ama işte dediğim gibi stabil değil bir tık arttırayım güzelmiş bu mevzu :D 

Stabil halini bulunca atacağım.

Aha yakaladım valla daha yuksek çıktı haha çok iyi ya, sabit 1800mhz gram oynamadı ve daha serin, vallahi saol hocam eski ayarlarda 1715e kadar düşüyor bazen 1950e çıkıyordu. ve dediğim gibi tüketim+ ısı bonusu idi.

Buna benzer ayar 1900mhz için olsa harika olur istediği voltaj ne acaba :D 

6db0c2da359.jpeg

Psikobat tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, Psikobat said:

Tabi hocam deniyordum şimdi ama stabil olmadı, biraz uğraşayım bu şekilde sabit 1830mhz ve %80tdp civarında dolaşıyor, sıcaklıklar direk 78C>70> indi ama işte dediğim gibi stabil değil bir tık arttırayım güzelmiş bu mevzu :D 

Stabil halini bulunca atacağım.

Aha yakaladım valla daha yuksek çıktı haha çok iyi ya, sabit 1800mhz gram oynamadı ve daha serin, vallahi saol hocam eski ayarlarda 1715e kadar düşüyor bazen 1950e çıkıyordu. ve dediğim gibi tüketim+ ısı bonusu idi.

Buna benzer ayar 1900mhz için olsa harika olur istediği voltaj ne acaba :D 

6db0c2da359.jpeg

O zaman OC edition versiyonları almaya pek de gerek yok eğer fiziksel yapıları farklı değilse. örneğin TUF ve TUF OC var. ikisinin soğutma mimarisi ve yapısı aynı sadece saat hızları farklı ise hiç 700 lira civarı fazla vermeye gerek yok mu anlıyorum? 

https://www.asus.com/Product-Compare/?products=sllsnshqqjg0x9oj,qd2z2fai4rv29irz&b=1

şurada karşılaştırdığım kadarıyla sadece GPU saat hızları farkı var gerisi aynı. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker  İncelemelerde varsayılan durumda tufun sogutması daha iyi olduğu belli oluyor sıcaklıklardan, wazzap dediği şekilde tüketim tam 50w civarı düşüyor sıcaklıklarda yaklaşık 8C daha düşük. Ama iki tuf arasında oc versiyonu bence de gereksiz olur, düz versiyon daha mantıklı.

Tuf mu palit mi derseniz ben tuf derim :D   

@stardust beyler nasıl ıslayabiliriz acaba ? :P  hediye Game kodları gelirse kullanacak arkadaşa çekilişle gameforce now hediye edelim ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar çok uçuk geldi bana, 700 USD ekran kartının KDV dahil 900 küsur USD falan olması lazım diye düşünüyorum maksimum, 1000 USD'nin hatta baya üzerinde fiyatlar var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, wazzap said:

@Psikobathocam ben bir şey yapmadım, adamlar yapmış ben de paylaştım. :) 

Güle güle kullanın.

Tamam yapmadın ama bulmuşun :D  dün biraz denedim kademe kademe 1850mhz de kaldım hep daha yuksek voltaj istiyor galiba onları artık denemedim sıkıldım.

Teşekkürler bu arada.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, T800 said:

Fiyatlar çok uçuk geldi bana, 700 USD ekran kartının KDV dahil 900 küsur USD falan olması lazım diye düşünüyorum maksimum, 1000 USD'nin hatta baya üzerinde fiyatlar var.

evet uçuk diğer seriler piyasaya girince düzelir diye düşünüyorum. Pandeminin etkisi çok sevkiyat stok birde rafa yeni düşüşün etkisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

listeyi güncelledim.

bu sayko yarasa listeyi domine ediyor...

bu arkadaşı indirelim ordan @T800 @ZvAnA bir el atın, her şeyi benden beklemeyin :D

ben amerika uçuşu için beklemedeyim, Türkiye'den bu fiyatlara almak istemiyorum.

-

@Psikobat kendine bir avatar bulsana hocam, niye anonim takılıyorsun :)

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 minutes ago, wazzap said:

Yalnız yanlış skor güncellenmiş. :) 

bakmadan direkt tepeye koymuşum gerçekten.

şimdi de radeon 7 nasıl üstte olabilir ki diye düşününürken crossfire olduğunu farkettim.

baya ilgiliyim liste ile :zuh:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.09.2020 at 15:35, stardust said:

@Psikobat kendine bir avatar bulsana hocam, niye anonim takılıyorsun :)

Vardı hocam da hangi siteye upload ettiysem sanırım zaman aşımından silinmiş, heryerde gitti avatarım bulamadım da...

Ama sağolsun  @CandleGarden  örneği hoşuma gitti bunu kullanırım artık :) 

CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

18470- ionian- Rtx 3090@ gpu+50mhz@ram+700mhz- Ryzen 3950X@Default - 64 GB DDR4 3600mhz

Yalnızca msi ventus bulabildim, diğer hiç bir model stoklarda yok şu aralar. Günlük iş bilgisayarım olduğu için os oldukça yüklü. Temiz bir windows ile gpu score' da  20000' i rahat geçerim diye düşünüyorum :)

3090_timespy.png

ionian tarafından düzenlendi
Psikobat, Whooosh and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 dakika önce, ionian said:

18470- ionian- Rtx 3090@ gpu+50mhz@ram+700mhz- Ryzen 3950X@Default - 64 GB DDR4 3600mhz

Yalnızca msi ventus bulabildim, diğer hiç bir model stoklarda yok şu aralar. Günlük iş bilgisayarım olduğu için os oldukça yüklü. Temiz bir windows ile gpu score' da  20000' i rahat geçerim diye düşünüyorum :)

3090_timespy.png

R76W6y.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

imgur resmi olarak yasak kalkmış olsa da sayfa vs açılsa da image'ın kendisinin gözükmesi iss'ine göre hâlâ sıkıntılı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeni kartı bir teste soktum. Kartta oc yok. Waterblock gelene kadar zorlamıyorum. :mrgreen:

16560  - ZvAnA - Palit RTX 3080 Gaming Pro OC@1886mhz   - i9 9900k @ 5000mhz  - 16GB ddr4 @ 3000 MHz

Time-Spy-RTX-3080-2020-12-04-005351.jpg

ZvAnA tarafından düzenlendi
stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korhan güle güle kullan, bu varsayılan tasarım PCB mi ? Yoksa zor olur buna blok bulmak.

Bir de şu var, bu seri için overclock potansiyeli düşük, olmuyor v.b. deniliyordu, blok almak değecek mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok